reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2011

Moja ostatnia@ była 06.03 więc tylko dzień różnicy:) mam na imię iga, lat 28 jestem mamą 4 letniego synka i pracuje i przedszkolu:) a ty??

A ja studiuję zaocznie pedagogikę:-) Mam 24 latka i synka 2,5 roczku
Faktycznie tylko dzień różnicy:tak:
Niedługo może przeniosą nasz wątek na gółwną stronę to założymy sobie listę GRUDNIÓWECZEK.


Chyba napiszę w tej sprawie do naszej Moderator:-):tak:
 
Ostatnia edycja:
reklama
miło by było gdyby nas dodali do głównej:) mało nas jeszcze, zapewne nie wszyscy już wiedzą, że będą mamami:) ja to faktycznie jestem zimowa mama, mój pierwszy synek urodził się w lutym, więc też zima, chciałam, żeby moje drugie dziecko urodziło się wiosną, ale nie wyszło:)
 
miło by było gdyby nas dodali do głównej:) mało nas jeszcze, zapewne nie wszyscy już wiedzą, że będą mamami:) ja to faktycznie jestem zimowa mama, mój pierwszy synek urodził się w lutym, więc też zima, chciałam, żeby moje drugie dziecko urodziło się wiosną, ale nie wyszło:)

Skąd ja to znam:)) Też chciałam na wiosnę-cieszę się,że wogólę mogę być mamą po raz drugi. Po urodzeniu pierwszego dziecka zachorowałam na PCOS i ginekolog nie kazała mi się nastawiać na drugie dziecko bo nie miałam owulacji,a jak była to bardzo rzadko...Dzięki samoobserwacji,mierzeniu temperatury i przy pomocy luteiny,testów owulacyjnych a przed wszystkim BOGA udało się:-) Na wiosnę nasze dzieciaczki będą już spore:tak:
Z którego lutego masz synka? Ja jestem z 24 lutego,a mój synek z 2 listopada
 
Mój synek jest z 1 lutego:) lekarze czasami też się mylą na szczęście:) ja też od sierpnia miałam problemy z bezowulacyjnymi cyklami, od stycznia przez 3 miesiące brałam luteine i miała przyjść do kontroli, ale na początku marca przyjechał mój mąż, bo pracuje za granicą, no i wyszło jak wyszło:-D a do lekarza nie pójdę na kontrolę tylko na potwierdzenie ciąży hehehe, Ogólnie to chcieliśmy dzidziusia drugie ale jeszcze nie teraz bo nie mamy za bardzo warunków miekszkaniowych:(
 
Ostatnia edycja:
Witam pozdrowki dla wszyskich mam, powiedzcie mi bo ja niezabardzo w temacie corke rodzilam 12 lat temu wtedy byly troszke inne czasy czy to prawda ze teraz lekarze nie polecaja witamin w tabletkach? twierdzac ze dzieciaki rodza sie duze i napompowane?
 
Witaj aspirynka:) powiem ci, że pierwszy raz słyszę takie stwierdzenie, :szok: ale patrząc na naszą służbę zdrowia to zapewne jakiś lekarz co tak mówi się trafił:)
 
dzieciaki duże i napompowane :szok: moja mała jakoś taka nie była heh,co za bzdury...też mam jedno dziecko z lutego-z 18 :-) i też się boję jak ogarnę dwójkę maluchów
 
Cytrusik, Aksiam dziękuję bardzo za podpowiedź :-)

sergeevna jaja normalnie w tej anglii ale 2 tyg to nie jest dużo więc nie ma źle :) a co do badań to po za tym co pisała cytrusik ja mam zalecony jeszcze cukier we krwi i ze względu że mamy konflikt serologiczny z mężem to jeszcze na przeciwciała odczyn coombsa. Poza tym dobrze sobie brać kwas foliowy bo nie wiem czy bierzesz.
Tak, kwas foliowy biorę od momentu starań, czyli od października 2010 :tak:

Czesc dziewczyny dolanczam do was poniewaz rowniez spodziewam sie dzidziusia wprawdzie to jeszcze 8 mcy ale zawsze razniej jak sie bedziemy wymieniac doswiadczeniami o ciazy dowiedzialam sie 1 kwietnia a termin mam na 6 grudnia mam do was pytanie czy odczuwacie juz jakies dolegliwosci?pozdrawiam
Cześć Aspirynko :-)
U mnie dopomina się zmęczenie, senność, bóle podbrzusza, powiększone i bolące piersi i sutki... ;-) Dzisiaj odkryłam też szynkowstręt ;-)

sergeevna nie zazdroszczę tej opieki...Dziecko się liczy od 12 tyg. Normalnie oszaleć można od domysłów...Dobrze,że będziesz w PL porób sobie wszystkie badanka:-) Będziesz o wiele spokojniejsza:tak:

Dziewczyny pracujecie? Uczycie się?

Dlatego tak właśnie się cieszę, że jedziemy do Polski i tam wszystko już się ruszy ;-)
Ja pracuję na nocki aktualnie, ale ze względu na te durne ustawowe 12 tyg muszę poczekać do końca 1 trymestru z oznajmieniem pracodawcy i prośbą o przeniesienie na dniówki (nie mam szans tak bez "powodu" na to :no: )... Ale to już mniej niż 12 tygodni, a w tym jeszcze 2,5 tyg urlopu ;-)

Witajcie, ja również zostanę mamą w grudniu:) Przewidywalny termin porodu to 15. grudzień, Pozdrawiam i gratuluję przyszłym mamą:)

Witam i gratuluję Brzdąca :-) :tak:


A ja mam problem, kobietki, bo moje cykle są bardzo długie... Miesiączkę dostałam 4 marca, a owulację miałam 29 marca... I nie wiem, jak liczyć wiek mojej ciąży, bo większość kalkulatorów bazuje na cyklach 28 dniowych, a moje mają standardowo aż 40, więc to kilkanaście dni więcej niż "standardowo" w fazie folikularnej (przed owulacją ;-) ).

Kalkulator wyliczył mi to, co widać na suwaczku, chociaż dopiero u mnie 13 dzień po owulacji i inny twierdzi, że 3tydz. 5 dzień... Nie wiem już, który prawdziwy :sorry:

Pozdrawiam Was cieplutko :-)
 
Czesc dziewczyny u mnie jak narazie zero objawow no procz bolacych piersi i sennych dni, ale podobnie mialam z pierwsza ciaza nic mi nie bylo procz spania mam nadzieje ze teraz tez tak zniose bo jak czytam na forach jakie laski maja problemy to nie chce sie az wierzyc .No z tymi witaminami to powaga u nas w prywatnym szpitalu jest kilku lekarzy i kazdy tak zaleca aby jesc naturalne witaminy a nie sztuczne dlatego spytalam, no nic zapytam swojego lekarza w piatek na wizycie ,,,,pozdrawiam wwszystkie mamy
 
reklama
Witam ja też rodzić bede w grudniu :-) mam synka który ma 3,5. Narazie objawy jakie mam to senność i pobolewanie piersi :-) no i duży apetyt
Pozdrawiam
 
Do góry