reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2011

Cześć Babeczki :-)

Pospałam dzisiaj do 10:00 :szok::zawstydzona/y: Makaskra ;-) Dzisiaj mam "dzień leniwca" - nie ruszam się z kanapy :-p No, może podstawię sobie deskę do prasowania i poprasuję ubranka dla Gabrysiątka :tak: Poza tym zamierzam nic nie robić, muszę zbierać siły na weekendowe generalne porządki :tak:

łysa biedna świnka... :-( No ale dobrze, że jest u weta pod opieką :tak: Najlepsze życzenia dla Zuzinki :-)
asieńka gratuluję!!! Piękna sprawa!!! :-):-):-)
ankubator pytałam mamy mojej i u niej w każdej z 3 ciąż siara pojawiła się dopiero po porodzie :tak: A u mnie w 22tc! :szok: i teraz im bliżej terminu, tym jest jej więcej... ;-)

Mnie też by się przydała wizyta u fryzjera i kosmetyczki... No ale finanse niestety muszę na co innego przeznaczyć... Ale może mama mi podetnie włoski, bo ma talent do tego ;-)

Zrobiłam ten test z sodą o którym pisała wczoraj Maxwell ;-) Wczoraj raz i dzisiaj rano powtórzyłam... I z obu wychodzi na to, że w brzuszku mieszka Synuś :rofl2:
 
reklama
mamaOskarka - już kiedyś tu polecałam ten filmik i równiez podtrzymuję że jest świetny - zwłaszcza dla facetów którzy "nie ogarniają" co się z nami dzieje :tak:Mój M strasznie się zmienił po tym filmiku jeśli chodzi o podejście do dziecka-brzuszka . Wcześniej jakby trochę bał się go dotknąć, nie wiedział w jakim okresie ciąży jesteśmy itp. Teraz się nie mogę od niego opędzić -minimum raz dziennie przykleja się do brzucha i gada, głaszcze, całuje itp. :-D

salsik - widzę, że u Ciebie noce jak u Mnie:-D Ja nie sypiam w nocy przez chrapiącego męża, psa i tą słodką istotkę we Mnie ktora ok 1 w nocy zaczyna kankana tańczyć w brzuszku :tak:

Aaaa wiecie...na takim programie TLC leci nocy cykl "PORODÓWKA" - wczoraj był pierwszy odcinek - ach się nawzruszałam :tak:


Ankubator - mi siara się pojawiła bardzo wcześnie bo w 14 tc. Ale ani razu nie miałam i nie mam tak że sama wylatuje tylko przy ściśnięciu.
Wógóle te piersi mi się tak nie równe stały jakbym tylko jedną miała karmić:wściekła/y:


A no i odczytałam rano wyniki badań - lekka poprawa ale anemia nadal spora wrrrr....
asienka - i ja Gratuluje
;-)
Miłego dzionka!
 
Ostatnia edycja:
Witam z rana!!!!!!!!!!!
i życzę udanego dzionka!!!
Izi jak teściu!!!!!!!!????????????

Witajcie z ranka:-)
Moja Marycha jeszcze śpi, ale dała nam wieczorem popalić..za żadne skarby nie chciała iść spać - najlepiej bo, wczoraj wstała gdzieś tak o 7.40 i do wieczora nie spała ani minutki. Myślałam, że zaśnie szybciutko, jak ją położymy..ona ma takie baterie, że szok..:szok:
Mój dzisiaj musiał jechać w delegację do Kielc na jakieś tam targi i czeka mnie dzień nerwówki - ma wrócić dopiero w nocy, gdzieś koło pierwszej, drugiej..:-(
Izi - jak teściu?
Asko_ - dobrze, że nie ma tej dziurki w serduszku Kamil i pewnie tak jak piszesz, za te dwa lata będzie "mądrzejszy" i spokojniejszy..

dzieki dziewczyny za mile slowa!!!!!!!!!!!!!!!!
a wiec dzis M z tesciowa pojechal....czekam za nimi i zobaczymy..
ogolnie Tesciu dzwonil jest przytomny ale mega słaby cisnienie 40/70!!!
ma migotanie przedsiakow na razie nie wykluczaja ze to zawal,zobaczymy co im powie lekarz jak wroca,bo to tylko Tesciowi mowili i rano Tesciu dzwonil i mowil..
leży na OIOMIE caly czas podlaczony!MOdle sie zeby bylo ok!


cześć dziewczyny:):)

u mnie nocka w miarę oprócz oczywiście zgagi, wstawania i gorąca:):)
chciałam Wam się pochwalić nowiną!!:-)dzisiaj moja mama ma ur. a że od rana wszyscy w rozjazdach więc prezent dalismy jej z M wczoraj złożyliśmy życzenia itd i nagle M klęka wyciąga pierścionek i mi się oświadcza:szok: :szok:w sumie to tylko formalność bo wiadomo mały w drodze i chcemy ze sobą być ale tak mnie zaskoczył że normalnie z wrażenia myślałam że urodzę:):-Dno to się pochwaliłam:p miłego dnia:*

gratulejszyn:):):)superr!



spadam robic obiad bo zaraz przyjedzie M z Tesciowa,bo tam za dlugo nie mozna siedziec u niego :*
 
Witajcie :-)

Dziewczynki tyle skrobiecie,ze ja czasami za Wami nie nadazam.Ale za to jak siade i czytam to mam zajecie na jakas godzine:-p Fajnie tak poczytac i wypic kawke.

U mnie ok.Jestem juz na zwolnieniu i ogolnie czuje sie dobrze. Czekam teraz sobie cierpliwie do porodu.Zostal miesiac i troszke i juz nie moge sie doczekac.Dzisiaj tez mam dzien leniwca,a co tam:tak: Jutro sobie posprzatam:tak:

Pozdrawiam Was wszystkie i nie zapominam o naszym forym.Czytam kiedy moge,ile moge i jak moge ;-)
 
asienka GRATULACJE!!

nereida, ja sie nie tylko nawzruszałam ale i nadenerwowałam!! Jakby mój M tak pizzą i chrupkami mnie drażnił na porodówce, to na bank najpierw lekarze musieli by się nim zająć:-D;-)

sergi, 27012.. rozkosznego leniuchowanie życzę;-)

lysa najlepsze życzenia dla Twojej królewny:-)

a ja tak siedzę dalej się nudzę jak cholera, i wymyślam sobie czym tu się zająć na godzinkę chociaż:-)
acha... co do testu sodowego, lekko bo lekko ale sie spieniło:-) hmm... może faktycznie coś w tym jest....;-)
 
Ostatnia edycja:
łysa: mam nadzieję, że ze świnką to nic poważnego ;)
asienka: Gtaulacje!!! :-D:-D:-D

groby pomyte- a ja padam na ryjek ;p kurcze, zaciekawiłyście mnie tym testem na płeć :D u nas od dawna wiadomo, że chłopak, bo na każdym usg wypina swoje cochones, ale zrobie go chyba z ciekawości ;)
 
reklama
Do góry