reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2011

No ja jestem jeszcze w tej komfortowej sytuacji, że moje dziewuchy są już duże i naprawdę wiele pomagają, ale nie wyobrażam sobie, jak z taką kondycją jeszcze biegać za "Marysieńką na baterie":-);-)
 
reklama
Hej dziewczyny!:-)
ja juz po porannej kawce... teraz pora sie wziac do roboty...;-)
Izi, zycze tesciowi duzo zdrowka, a wam sil i nadziei!:tak:
Maxwell, Mamooskarka - moze kiedys i dla nas wymysla takie akumulatorki...;-)
Asko, oby te problemy z serduszkiem juz nigdy nie wrocily!:tak:
Rojku, wspanialy prezent na rocznice!;-)
 
Dzień dobry :)
Właśnie sączę poranną kawkę i doczytuje posty.
Izi- musisz myśleć pozytywnie, że wszystko będzie dobrze...
Maxwell- oby ta Twoja domowa królicza "maszynka: nie przyspieszyła Ci porodu :)
MamaOskarka - ja jak już się rozchodzę, to jest ok, choć zauważyłam ostatnio, że "poluźniły" mi się kości miednicy. Normalnie strzyka mi w nich przy każdym ruchu, np. jak się przewracam z boku na bok, przy tym mam takie uczucie jakby nie były zwarte. I jak poleżę dłużej to też mam problem, że szybko łapię zadyszkę.

Oj dziś to obudziłam się z mocnym bólem więzadła, pachwiny lewej. I zrobiło mi się wilgotno, więc wstaje przerażona ciut i idę do toalety na siku. Ale popatrzyłam na wkładkę, a tam przejrzysty śluz, więc chyba wszystko ok... poza tym, że dalej mnie bolą, ale już obie pachwiny. A muszę jechać na seminarium licencjackie ;/
 
Cześć Mamuśki!
Za mną kolejna "super noc" wrrrrrrrrrrrrrrr....miałam położyć się około północy,ale mój M.tak chrapał,że stwierdziłam,że nie ma sensu bo i tak nie zasnę,a tylko się rozdrażnię,także do 1 siedziałam i czytałam.Jak w końcu zasnęłam to spałam,aż do 3:30...potem pół godz.spacerków po mieszkaniu,żeby móc jakoś oddychać bo moje Dziewczyny tak mnie uciskały z każdej strony,że oddechu nie mogłam złapać.Po 4 rozsiadłam się w fotelu,kocyk i tak przekimałam do godz.7.Coś pięknego,ale cóż CIERP CIAŁO CO CHCIAŁO:tak:
Dzisiaj jadę zawieźć zwolnienie do pracy no i na pogaduchy-w końcu jakaś odskocznia.Kurczę,chyba brakuję mi mojej pracy i kontaktu z ludźmi.
MIŁEGO DNIA GRUDNIÓWECZKI!!!
 
dzień dobry!!!
dziewczyny nie wiem co się dzieje wczoraj już o tym pisałam, dziś w nocy to samo mały kręcił się strasznie a mnie z piersi leci biało-żółty płyn obudziłam się z mokrą bluzką nie pamiętam żebym tak miała w pierwszej ciąży dajcie znać czy miałyście coś takiego????:confused:

izu będzie dobrze nie martw się
mła pierwszy raz słyszę o tym tatułażu mi wydaje się to niemożliwe co ma piernik do wiatraka przeceż on w niczym nie przeszkadza ale najlepiej w szpitalu dopytać
salsik biedulko to sobie pospałaś dziś... nie dziwne mój jeden mnie ciśnie a twoje dziewczynki są dwie więc nie masz łatwo ale za to będziesz miała podwójne szczęście a ja tylko jedno :-D
 
reklama
Hej Dziewczyny!

Ja wlasnie sacze kawke i znow sie zamartwiam ale teraz o swinke :-( no szlag by to trafil. Nie bralam dwoch bo klatka musialaby byc gigantyczna a na jedna juz nie jest mala a swinek normalnie ledwo zipie :baffled: mowioi mi ze one samotne sa jak sa same i lepiej dwie ale przeciez ludzie kupuja pojedyncze swinki i zyja a ta cos nie bardzo :no: dzis rano jak do niej zajzalam to nawet nie drgnela ehhh zwierzaka mi sie chcialo :nerd: jakndo soboty nadal taka bedzie to chyba bede zmuszona wziasc druga :shocked2:

Izi mam nadzieje, ze tesciu poczuje sie lepiej, trzymam kciuki ;-)
Mla ja tez slyszlaam, ze niektorzy anestezjolodzy nie robia znieczulenia jezeli ma sie tatuaz bo podobno przy zastrzyku igla przenosi ta farbe do srodka i moze wdac sie infekcja. Najlepiej rozmawiaj na oddziale z anestezjologiemm ktory dawalby ci to znieczulenie. U mnie w szpitalu odmawiaja ale z drugiej strony jak musza CC to wtedy tylko ogolne zostaje a ono tez niby niebezpieczniejsze jest :confused:
mamaOskarka butki przesliczn i dzieki za stronke bo uwielbiam takie wiec dziekowac :tak:
Salsik wspolczuje nocki, musi byc mega ciezko z dwojka w brzuchu :baffled: odpocznij w ciagu dnia moze:confused:
Sergi fajnie, ze gluko smakowala :-D daj znac jak juz beda wyniki ;-)
Gosia ja mysle ze przy drugiej ciazy wszystko moze byc inaczej, to co ci ciekniebto mleko z siara co sie zdarza :tak:Ja np w pierwszej nie mialam skurczy BH a teraz mam wiec nie ma zaleznosci :no:
Dagne mnie tez caly dol rwie przy nawet najmniejszym wysilku jakim jest siusianie :-( juz nie wspomne o wstawaniu z lozka bo to jest masakra :szok:

Sorki, jezeli kogos pominelam ale duzo naskrobalyscid jak zwykle :-D

Dzis Zuzia ma 2 latka! Kurcze czas zlecial :szok: niestety pogoda do du.. Wien nawet z domu z nia nie wyjde ale w sobote urodzinki wyprawiamy i idziemy z rana na do malpieo gaju na kulki i inne atrakcje a potem swinka peppa imprezka :-D w poniedzialek w przedszkolu ma bal halloween wiec musze jej jakis kostium wykombinowac :tak:

Milego dnia wszystkim :cool2:
 
Do góry