reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2011

Witam wszystkie panie:-).
Mam 25 lat i jestem w 10 tc :-D Niestety bez przebojów sie nie odbyło.Na początku kwietnia byłam w szpitalu z powodu krwawienia.Tam na usg okazało się że zaczęła się oddzielać kosmówka.Dostała Luteinę i leżałam 2 tyg w szpitalu.Na szczęście drugie Usg wykazało ze z dzidzią wszystko ok ale nadal muszę się oszczędzać. Teraz kiedy jestem już w domu nadal mam nerwy że coś pójdzie nie tak i co chwilę biegam do toalety i sprawdzam czy nic nie mam na bieliźnie.Dzisiaj zauważyłam że mam lekko żółte upławy zastanawiałam się czy któraś z was ma lub miała podobne objawy? Jutro mam wizytę u mojego gina i oczywiście zapytam się czy to coś poważnego.Pozdrawiam.
 
reklama
haha..dziewczynki..cycuchy w ciązy i podczas karmienia są fajne, mężowi się podobają, gorzej jak po karmieniu robia się z nich puste w środku "woreczki"...mnie niestety ten znikomy zaszczyt spotkał :wściekła/y: Także teraz push-up jest nieodłącznym elementem garderoby :)


A mój Młody ma ospę i cięzko u nas ze snem w nocy, a w dzień marudka straszna..co ja bym dała, żeby sie porządnie zdrzemnąć;-)


A może jest któraś z Was z rocznika 84?
 
Hej laseczki !!!

Ja normalnie wychodzę z siebie!!! Test wyszedł pozytywnie ( tylko bladziunia ta kreseczka :-)) Do gina mam na 17 maja - chyba do tego czasu zrobie jeszcze z 6 testów! Czuję się nawet ok, zresztą w pierwszej ciąży było tak samo ! W pracy jeszcze nic nie wiedzą , bo przeciez nie jestem pewna na 100 %! Ale pewnie się nie ucieszą bo jestem już 3 w tym roku :-) Wiem tylko ja, mężuś i moja mama - nawet mój synek jeszcze nie wie, bo nie chcemy mu robić złudnej nadzieii. Modlił:-) się o braciszka już od 4 lat! A czy u Was na teście też była bladziunia kreseczka ???????
 
Witajcie.
Wlasnie wrocilam z pracy,młody spi to moge na chwile wskoczyc poczytac:) Witam nowe Mamuski:)
Dzwonilam do mojego lekarza i dopiero w poniedzialek bede cos wiedziec wiecej;///kurde ale dllllugoooo...na razie tylko 2 kreski z testu potwierdzaja ciaze:)Milego dnie...Bede moze wieczorem,ale przyjezdza tesciow i nie wiem czy mi sie uda wskoczyc;/
 
haha..dziewczynki..cycuchy w ciązy i podczas karmienia są fajne, mężowi się podobają, gorzej jak po karmieniu robia się z nich puste w środku "woreczki"...mnie niestety ten znikomy zaszczyt spotkał :wściekła/y: Także teraz push-up jest nieodłącznym elementem garderoby :)


A mój Młody ma ospę i cięzko u nas ze snem w nocy, a w dzień marudka straszna..co ja bym dała, żeby sie porządnie zdrzemnąć;-)


A może jest któraś z Was z rocznika 84?

Oczywiście, że 84 też jest :)
 
allaya u mnie tez na poczatku druga kreseczka była jasniutka. Zamiast 6 testow moze idz na krew taniej cie wyjdzie a pewnosc bedziesz miala 100% ;)
Ja wiem ze napewno jestes w ciazy wiec juz GRATULUJE! :-)
 
Witam Grudnióweczki!!!
Tinka 1986 - ja od samego początku ciąży mam takie zółtawe upławy, ale myślę, że to normalne.

ja dzisiaj kupiłam sobie spodnie ciążowe ( 150 zł) bo powoli dżinsy mnie gniotą, a apetyt mam ogromny:(((
Ja podczas pierwszej ciąży też smarowałam brzuch oliwką i ślady rozstępów minimalne choć brzuch miałam ogromny.
u mnie jak narazie ok. nadal bez objawów oprócz piersi, które boolą i rosną:)))

Pozdrawiam nowe Grudnióweczki!!! Gratuluję!!! Czy któraś z Was ma termin na 13 grudnia???

Wizytę u gin mam dopiero za tydzień, a ostatnio byłam 13.04 i tylko potwierdził ciążę!!! Trochę się denerwuję czy wszystko ok
 
dziewczyny, ja właśnie dziś kupiłam preparat do stosowania w ciąży Pharmaceris krem zapobiegający rozstępom :) zobaczymy, szwagierka poradziła mi nacierać już piersi i brzuszek, bo ona w 1 ciąży za późno zaczęła i miała lekkie rozstępy. Zreszta cycki to już mi się powiększają i staniki są za ciasne ;/ muszę wybrać się pokupić nowe :)
 
Hejka
Witam nowe mamuski grudniowe. Ja tez polecam z kremów mustelle albo krem na rozstali z gerbera. Po pierwszej ciąży nie miałam rozstępów-smarowałam sporo kremami, ale ponoć nie ma na to reguły.
Ja już w łóżku, bo padam już dzisiaj i zaraz idę spać...
 
reklama
Witajcie, padam...
Młoda dopiero usnęła, ale dlatego, że u niańki miała drzemkę dopiero ok 14.00. Więc o 19.00 kiedy pora spania to ona nawet nie wyglądała na śpiącą.
JA dziś umówiłam się na usg, będę miała 20 maja, przed samym wyjazdem. Zastanawiam się czy w Polsce jeszcze raz iść czy sobie odpuścić.

bajeczka - moja córcia o ole to córcia to bendzie maya tylko musisz mi napisac bo ponoc maje sa strasznie rozgadane czy twoja córcia gaworzy juz ? pewnie tak :)
Moja Maya to czort mały, wszędzie jej pełno, ja nie nadążam. Ostatnio się bardzo rozgadała, ale tak że nawet w wózku krzyczy, gada na spacerze. Oczywiście w swoim języku ale fajnie to brzmi.

Agness1 ja też żeby powiedzieć komuś czekam na bicie serduszka na razie wiemy tylko ja i M. Nie chcę zapeszać a kolejne badanie w piątek ale nie łudzę się ze już będzie serduszko bić.
A powiedzcie jak u Was w pracy zareagowali?
U mnie jeszcze nie wiedza ale się domyślają i narazie zachwytu nie ma ;/
Ja się jakoś dziwnie obawiałam im powiedzieć w pracy. W listopadzie wróciłam do pracy, więc przepracowałam zaledwie 3 miesiące i znowu w ciąży. Do tego jeszcze jedna kumpela odeszła tydzień temu na macierzyńskie. No i menadżer bardzo się ucieszył, a szefo to mnie dziwnie unika ostatnio :baffled: Chyba nie na rękę mu to jest ale mam go gdzieś :-)

Idę się wykąpać i spać. Dobranoc Wam :-)
 
Do góry