reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2011

Scholastka no to niech mąż się na nie napatrzy bo potem będą oblegane przez Małego głodomorka:-) i nie wiadomo czy się do nich dopcha-hehe
 
reklama
hehehe to samo ja tez mam scholastyka mój facet jak sie wieczorem kładziemy musi sprawdzic czy cos urosło
wiecie zawsze miałam jakies małe a teraz hohohoh ;( mam nadzieje ze niewiele jeszcze urosną bo mi to zacznie przeszkadzac a jemu wrewcz przeciwnie
 
Witam i ja :-)

Nie śpię co prawda już od 3,5h ale nie wiem jeszcze czy się wyspałam czy nie.
Zimno jakoś się zrobiło,może to front z Polski przylatuje? Jak tam zima w maju? :szok::-D

sergeevna my mielismy ślub kościelny i chrzciny w jednym dniu :tak: Co prawda ślub skromniutki i cichutki,tylko najbliższa rodzina w kościele,ale było cudownie.Ale to za sprawą mojego proboszcza w byłej parafii w Polsce,który jest po prostu ludzki i cudowny.Powodzenia życzę w załatwianiu formalności ;-)

Ja dziś zrobiłam w tył zwrot do toalety jak zobaczyłam mojego kota robiącego kupkę,normalnie mnie cofnęło :szok::baffled::nerd:
Ja wiem,ze się nie podgląda i to nie ładnie,ale to całkiem przypadkiem :-D

nanusia ja używałam oliwki (Bio Oli nie wiem czy jest w polsce) i Mustelle w pierwszej ciąży,w drugiej nic i nie mam rozstępów,moim zdaniem to zależy od elastyczności skóry i genów a nie od smarowania.Oczywiście można sobie pomóc oliwkami,balsamami,zawsze to pomoże a nie zaszkodzi ;-):tak: Jedyne gdzie mam kilka rozstępów to na syskach (jak ktoś tutaj ładnie mówi),ale to tylko kilka :happy:
 
Nanusia, ja używałam zwykłej oliwki Bambino i całą ciąże nie miałam ani jednego rozstępu, za to, jak urodziłam i brzuch zaczął się kurczyć, to trochę porozłaziła mi się skóra na dole brzucha..
Scholastyka, dobre:-)..Dobrze Ewka gada, niech się napatrzy i nacieszy Twój mężuś za wczasu, hehe
Anineczka, ja ostatnio tak miałam przy przewijaniu mojej córci, myślałam, że puszczę pawia, ale na szczęście był mój i mnie wyręczył:tak:
 
Witam miłe Panie :)
Ja dwie kreseczki zobaczyłam dopiero w czwartek:) SZOK straszny :) Beta rośnie, pęcherzyk też ale plamię więc do końca tyg jeszcze leże w domu:(
Nie wiem czy mój termin będzie liczony na grudzień czy styczeń w prawdzie jeszcze żaden lekarz mi nic nie mówił.
Ciąża według ost. miesiączki ma 6 tyg ale lekarz powiedział ze musiałam mieć późną owulację bo pęcherzyk jest rozmiarów jak w 5 tyg.
Także póki nie wiem na kiedy mam ten termin pozwolicie bym posiedziała tu z Wami? :)
Wszystkim Kobietkom zafasolkowanym serdecznie gratuluje i życzę zdrówka :)
 
Kurcze tyle sie napisalam i wszystko mi znikło :(
To jescze raz....:)
Duzo musialam nadrobic przez długi weekend ale dałam rade :)
Aph strasznie mi przykro (*)
agniesiaa81r moja córeczka miała wade HLHS czyli najcieższa ale szanse na zycie były duże. Nie było by to normalne zycie ale oddałabym wszystko zeby była z nami.
Widze ze juz zastanawiacie sie nad imionami wow my jeszcze wogole o tym nie myslimy ale moze to dlatego ze moja ciaza rozni sie od waszej bo jest bardziej nafaszerowana strachem o zdrowie.
Byłam w tamtym tyg u gin w 6 tyg a teraz czekam na 8 tydz zeby zobaczyc bicie serduszka.

Pozdrawiam Was
 
Agness1 ja też żeby powiedzieć komuś czekam na bicie serduszka na razie wiemy tylko ja i M. Nie chcę zapeszać a kolejne badanie w piątek ale nie łudzę się ze już będzie serduszko bić.
A powiedzcie jak u Was w pracy zareagowali?
U mnie jeszcze nie wiedza ale się domyślają i narazie zachwytu nie ma ;/
 
Scholastyka, dzięki, potrzebowałam przeczytać takiego posta :**

co do kosmetyków to lawendowa oliwka Johnsona u mnie już od kilku tygodni jest w użyciu. Kupiłam też krem przeciw rozstępom Musteli, od czasu do czasu go używam, ale nieco drażni mnie zapach, może jak brzusio podrośnie to się przekonam do niego.

a nie napisałam, jestem z końcówki listopada '82r, więc rocznikowo 29 lat. No i jak kluseczka moja za szybko się będzie pchała na świat o ok tydzień-dwa, to może zrobi mi prezent na urodziny :-) ale by było. jednak wolałabym, że do końca siedziała w brzuchu i wyszła zdrowiutka i silna.

Witam miłe Panie :)
Ja dwie kreseczki zobaczyłam dopiero w czwartek:) SZOK straszny :) Beta rośnie, pęcherzyk też ale plamię więc do końca tyg jeszcze leże w domu:(
Nie wiem czy mój termin będzie liczony na grudzień czy styczeń w prawdzie jeszcze żaden lekarz mi nic nie mówił.
Ciąża według ost. miesiączki ma 6 tyg ale lekarz powiedział ze musiałam mieć późną owulację bo pęcherzyk jest rozmiarów jak w 5 tyg.
Także póki nie wiem na kiedy mam ten termin pozwolicie bym posiedziała tu z Wami? :)
Wszystkim Kobietkom zafasolkowanym serdecznie gratuluje i życzę zdrówka :)

gratuluję i witam kolejną grudniową mamusię :-)
 
Hej kochane
U mnie dzisiaj beznadziejny dzień - jakieś humory mam że trudno mi samej ze sobą wytrzymać... zaczął mi się 10 tc - chyba dlatego przeżywam bo w październiku zeszłego roku poroniłam wg ostatniej @ właśnie w10 tc i stres mam ogromny żeby mój maluszek przetrwał bez problemów.

hehehe to samo ja tez mam scholastyka mój facet jak sie wieczorem kładziemy musi sprawdzic czy cos urosło
wiecie zawsze miałam jakies małe a teraz hohohoh ;( mam nadzieje ze niewiele jeszcze urosną bo mi to zacznie przeszkadzac a jemu wrewcz przeciwnie
oj licz się kochana z tym że Ci urosną i to jeszcze duuużo - ja w poprzedniej ciąży miałam tak że w trakcie jej trwania urosły mi cyce o 1 rozmiar a po porodzie to taki szok był że sama nie mogłam uwierzyć co się stało - z początkowej miseczki B zrobiło mi się D, na samym początku karmienia tomi się cyce nie mieściły nawet w miseczce D. A teraz znów mam malutkie B
 
Ostatnia edycja:
reklama
nereida podobno w 8 tyg widac juz bijace serduszko. U mnie w pracy niestety musialam juz powiedziec poniewaz pracuje tez fizyczne i potrzebowałam osobe do pomocy przy ciezkich rzeczach. Strach mialam okropny ale ku mojemu zaskoczeniu szef bardzo dobrze to przyjał i nawet pogratulował. Stwierdził ze musial sie z tym liczyc gdyz jestem młodą kobieta. Apropos mam 27 lat wiec juz nie taka młoda ;)
 
Do góry