reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2011

reklama
tajenka moja lekarka na pytanie o rozjaśnianie i farbowanie włosów w ciąży odpowiedziała, że ona osobiście w I-wszym trymestrze by nie ryzykowała i nie farbowała i ja tej wersji się trzymam. jakoś wytrzymam z tym mega odrostem do końca pierwszego trymestru :)
 
witam!
Myślę że na temat farbowania będzie tyle opini ile jest ginekologów - jeden powie że nie ma przeciwskazań a inny żeby sie wstrzymać do końca I trymestru, bo wtedy będzie juz bezpieczniej.
Ja sobie siedze za biurkiem z rozpiętym rozporkiem i tak mi wygodniej - dobrze że mam długi sweterek-tunikę to nie widać:-) Coś mnie już uciska w pasie - a może to mój fecior z jedzenia-hahha:-)
 
Dziewczyny

Melduje się po kolejnym usg- u mnie 8 tydzień 6 dzień, maluszek na usg jest już spory 2,33 cm widzieliśmy z męzem jak rusza rączkami i nóżkami-super widok wiecej moj mąż widział bo ja się poryczałam:) i przez łzy było ciężko coś zobaczyć, teraz już wstawię sobie suwaczek-wcześniej bałam sie zapeszyć.

Trzymam kciuki za wszystkie dziewczyny które niebawem wybierają się na usg
 
aga7602wielkie gratulacje ja tez czekam z utesknieniem na usg które juz za tydzien juz raz serduszko widzialam ale u mnie brak objawów wiec sie martwie czy wszystko ok pozdrawiam
 
Dziewczyny

Może dla niektórych dziewczyn które martwią się brakiem objawów w ciąży- opisze w skrócie moją historie.

Mnie piersi przestały nagle boleć już w 5 tygodniu- spanikowana robiłam beta hcg co 2 dni sprawdzając czy dobrze przyrasta a kiedy juz mogłam poleciałam na usg w 6 tyg i 4 dniu juz biło serduszko, do teraz bolą mnie tylko lekko. a mdłości też nie mam juz codziennie-nie martwcie się brakiem objawów-ja jestem tego przykładem ze sie non stop martwie a dzisiaj usg pokazało ze jest ok a maluzek sporo urósł.
 
Ja sobie siedze za biurkiem z rozpiętym rozporkiem i tak mi wygodniej - dobrze że mam długi sweterek-tunikę to nie widać:-) Coś mnie już uciska w pasie - a może to mój fecior z jedzenia-hahha:-)

hehe, siedzę dokładnie tak samo, tzn z rozpiętym rozporkiem :-) i już mnie i tak uciskają te jeansy, a noszę takie, które od zawse były za luźne w pasie! i dziś rano przy śniadaniu się zastanawiałam, czy to już brzuszek ciążowy, czy jak się przypadkiem nie zaczęłam po prostu obżerać :-)

Dziewczyny

Melduje się po kolejnym usg- u mnie 8 tydzień 6 dzień, maluszek na usg jest już spory 2,33 cm widzieliśmy z męzem jak rusza rączkami i nóżkami-super widok wiecej moj mąż widział bo ja się poryczałam:) i przez łzy było ciężko coś zobaczyć, teraz już wstawię sobie suwaczek-wcześniej bałam sie zapeszyć.

Trzymam kciuki za wszystkie dziewczyny które niebawem wybierają się na usg

aż się wzruszyłam, wyobrażam sobie, jaka to niesamowita radość taki widok! nie mogę się tym bardziej doczekać mojego usg, a to dopiero 30 maja.....
 
reklama
Hejka
U mnie zachcianek ciąg dalszy. Dziś miałam ochotę na bajaderkę ale nie było w cukierni:-(

Dziewczyny

Melduje się po kolejnym usg- u mnie 8 tydzień 6 dzień, maluszek na usg jest już spory 2,33 cm widzieliśmy z męzem jak rusza rączkami i nóżkami-super widok wiecej moj mąż widział bo ja się poryczałam:) i przez łzy było ciężko coś zobaczyć, teraz już wstawię sobie suwaczek-wcześniej bałam sie zapeszyć.

Trzymam kciuki za wszystkie dziewczyny które niebawem wybierają się na usg
Kochana popłakałam się z twojego szczęścia. Tak bym chciała zobaczyć swojego Skarba... ale ja idę dopiero pod koniec maja pewnie ostatniego więc jeszcze trochę, ale mam nadzieję zę maleństwo też mi pomacha:-)
 
Do góry