reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2011

reklama
taki koszt to nawet fajna sprawa ale ja wolałabym przygotować go sama, bo te gotowe mogą nie trafić w gusta rodziców!! a tak poza tym to ma być tylko symbol, bo wiadomo, że rodzice nie oczekują od nas niczego w podzięce...
 
nisia, witaj!! :-)

lysa, kurcze, szkoda mi Cię, tyle problemów na takim etapie życia, ale jesteś dzielna i na pewno dasz radę, trzymam mocno kciuki!!!

żabcia, kosze to super pomysł, widziałam też w Almie już takie gotowce, może świadkowie mogliby Wam już tu na miejscu je kupić i ewentualnie później byś je sobie delikatnie podrasowała :-)

a lekarkę już olałam, więcej do niej nie idę...
własnie puściłam ostatnią partię małego, Kubinkowego prania, pościele itd. chyba wszystko już mamy, za 9 tygodni maluszek powinien być już z nami, nie mogę się go doczekać. teraz muszę się wziąć za szykowanie dla siebie torby do szpitala.
 
Żabcia ja 4 razy bylam swiadkiem na weselach i przyznam szczerze ze ani razu nie dostalam za to od zadnej z par prezentu :-)
W sierpniu jak moja przyjaciólka wychodzila za mąż to kupili rodzicą takie wielkie bukiety ze sztucznych kwiatow, storczyki takie żółte to byly, przybrane sztucznymi gałązkami w przezroczystych wazonach, cala kompozycja byla dosc wysoka na pewno ponad pół metra, było to cos pieknego.

A na pozostałych weselach na ktorych bylam młodzi zawsze dawali rodzicą kosze z żywymi kwiatami, tez dość okazałej wielkości:tak:
 
Tak w ogóle to odebrałam dziś wyniki badań krwi i moczu i znowu w moczu bakterie :no: w środe mam wizyte u Ginekologa, pewnie znowu zaś dostanę na to antybiotyk :-( Za to ciesze sie ze cukier wyszedl mi dobry :-)
 
Dziewczyny wczoraj zauwazyłam ze spuchły mi mocno stopy, kostki są tylko wspomnieniem, dzisiaj mam to samo nie zeszło, juz robie zimne kompresy, kłade wysoko nogi itp i nic, stopy wygladaja masakrycznie nigdy takiego czegos nie widziałam, sprawdzałam cisnienie ale jest ok.
Miala moze ktoras tak?, mam kurcze sie martwic? naprawde to nieciekawie wygląda?

Kota- lekarka masakra, normalnie udusic, tule mocno
lysa- przykro mi, wiem ze Ci trudno, tez przytulam mocno,
Żabcia-takie kosze to super pomysł,
 
reklama
Żabcia - my też mieliśmy kosze z owocami, w ramkach na zdjecia wiersze dla mamy i taty, wszystko dopełnione cukierkami. Ale najlepsze w koszach były gadżety: kubki z nadrukiem naszych zdjęć (my z mężem razem), dla mam fartuszki z nadrukami - też zdjęcie - one z nami jak byliśmy mali a dla taty podkładka pod myszkę z moim zdjęciem. Robiliśmy to tutaj, ale nie wiem czy mają wysyłkę
Firma Handlowo Us
 
Do góry