reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2011

nisia_m witamy i serdecznie zapraszamy :-)

Co do przywilejów dla ciężarnych, to ja miałam kilka dni temu miła sytuację. Byłam w Auchan, specjalnie poszłam do kasy dla ciężarnych,a powiem, że kolejka była dość długa i żadna z tamtych kobiet nie wyglądała na ciężarną. I stoję sobie jako ostatnia w tej ogromnej kolejce, a jakaś kobietka tak około 30 lat wychyla się i woła, żebym stanęła przed nią i żebym się tak nie męczyła. Zrobiło mi się bardzo miło, a rumieńce to chyba miałam ogromne:-)

Zauważyłam od jakiegoś czasu, że jest mi już ciężko z tym moim arbuzem. Ciężko schylić mi się jak coś upadnie na podłogę, jak usiądę na kanapie, to po jakimś czasie proszę męża, aby podał mi rękę, bo strasznie ciężko mi podnieść taki ciężar. Jak ubieram buty ze sznurówkami, to proszę M aby mi zawiązał. Oj ciężkie będą te ostatnie tygodnie ciąży.

A odnośnie M, ma on ostatnio wielki ubaw ze mnie. Nie wiem czy wiecie, ale na drogach są takie czytniki na tiry, które pobierają opłatę od firm, za jazdę po naszych polskich drogach, no i mój M śmieje się i mówi, że czeka aż przyjdzie faktura za jego kochaną ciężarówkę( czyli za mnie):-D
 
reklama
No w końcu przeczytałam to co nasmarowałyście od rana :-)

inka pewnie że wybaczymy, życzę udanego weekendu :-)

nisia witaj wśród grudniówek :-)

asko fajny pomysł z tym odkładaniem pieniążków dla Maluszka muszę też nad tym pomyśleć :-)

A ja dzisiaj wstałam o 9.30 i nawet nie wiem kiedy mój M wstał tak mocno spałam a On siedział w salonie po cichutku żebym pospała, ale to chyba przez to że miałam jakieś skurcze w nocy i się przestraszył ale po chwili same minęły. Moje dziecko jakoś od 2 dni znowu mało aktywne ... podkopuje po żebrach jak siedzę i nieraz się wierci jak chodzę i ja już sobie ryje głowę że coś jest nie tak.
Zabieram się za prasowanie i układanie ciuszków bo w końcu wyschły.

27012701 fajnie że trafiłaś na tak uprzejmą kobietę że Cie przepuściła w kolejce. Mi niestety się nie trafiła żadna taka sytuacja stałam dzisiaj w kolejce ledwo co a ludzie mieli to daleko gdzieś a stałam po wodę bo mi się w głowie kręciło =/

Dziewczyny potrzebuję pomocy bo nie mam zielonego pojęcia co kupić na podziękowanie dla rodziców i świadków myślę patrzę na allegro i sama nie wiem może któraś z Was mi coś podpowie :-)

Miłego popołudnia Mamuśki :-)
 
Ostatnia edycja:
witamy na forum ;)

kurcze, to fajnie Wam laseczki, nie spotkało zupełnie co innego :( jak stalam w skarbówce to moja ciąża byla idealnym powodem, żeby wykorzystać to, że nie jestem taka szybka i "wryc" się przede mnie. Dość czesto robię tez zakupy w sklepach z kasami "pierwszeństwa", ale jeszcze ani razu nikt mi nie zaproponował żebym szybciej zapłaciła ;p Ale co tam, zawsze sobie powtarzam, że mam ze sobą dzielnego chlopaka do pomocy.

Kurcze, aż wstyd się przyznać, ale mnie powoli przerasta... wstawanie z łóżka ;p mamy dość niską rogówkę i czasami to musze sie rozbujać, bo na raz nie wstane xD
 
Jej ale skrobiecie duzo :) Odzwyczailam sie chyba przez ten brak komputera :)
Phelania u mnie to jest druga ciaza wiec wlasciwie pewnie dlatego tak do tego podchodze bo z Marika juz w 34 tyg mialam wszystko przygotowane i wogole. A teraz nie mam nic i szczerze mowiac nie chce mi sie do tego zabrac. Ale zawsze sie mowilo ze druga ciaza jest inna od pierwszej, juz sie nie podchodzi do tego wszystkiego tak emocjonalnie :)
Kota wspolczuje takiej lekarki;/ Nie dosc ze przychodzisz z powaznym problemem, jestes w ciazy a ta zamiast Ci pomoc wymysla tysiac innych powodow;/
Asienka mi tez glupio odmawiac starszym ludzia, ale prawda jest taka ze siadam bo wole nie ryzykowac zdrowia mojego dziecka. Nieraz Ci kierowcy jezdza jak szalency a wiadomo w takim stanie ciezko zlapac rownowage.. A starsi ludzie maja to do siebie ze pujda stana kolo kogos innego postekaja troche ponarzekaja i i tak gdzies sie dla nich miejsce znajdzie :)
Nisia witaj :) Napisz cos o sobie wiecej i oszczedzaj sie :)
Żabcia moja siostra na podziekowanie dla rodziców zrobila super kosze w ktorych bylo winko dwa kieliszki, olej, kawa, jakies czekoladki, i to wszystko tak slicznie zapakowane, potem poszukam zdjecia to wstawie Ci:) A dla swiadkow na allegro zamowila takie statuetki :)
 
 
Nisia, witaj wśród nas i udzielaj się często!:-)
Żabcia, my na podziękowanie to tylko dla Rodziców kupowaliśmy - DSC05527.jpg -takie bukieciki w doniczce..
Dla świadków nic nie mieliśmy..z tym, że jak już tam kiedyś wpsominałam, myśmy mieli :tylko" cywilny i przyjątko dla 12 osób (najbliższa rodzinka)..
2701.. - dowciapniś z Twojego M.:-D..a z moim arbuzem też mi już coraz ciężej, szczególnie, jak zakładam buta na lewą nogę - wtedy mnie kłuje w dole brzucha..już nie wspomnę o "jękach" i innych tego typu odgłosach, jak się kładę do łóżka lub się w nim przekręcam - normalnie jak 100-letnia babcia:-)
Ankubator - ja niestety podobnie :-( (opisywałam sytuację u dermatologa, jak byłam tam z małą), a brzuch mam juz serio wielki..
 
Ciezki dzien ale czas i mnie poskrobac z wami bo czytac czytam na bierzaco :-D. Zuzia 2 godziny sie dzis meczyla z drzemka i nie zasnela wiec bedzie masakra wieczorem, do tego musze ja dzis wykapac bo wczoraj dalam jej luz :-( ona nadal panicznie boji sie byc na golasa wiec nie wiem, moze w stroj do kapania ja wrzuce bo pampek ostatnio nie pomogl albo z nia wskocze :confused: ciezko jest samemu na prawde, tymbardziej kiedy brzuch coraz wiekszy :-( moj A zadko sie odzywa, nadal nie wiem na czym stoje i jak to dalej bedzie wiec zabralam sie dzis za pranie dla mlodego :tak: jasne juz sie susza a w pralce takie typowo chlopiece niebieskie itd teraz sie piora. Jakby mi do jutra przeschlo to moze zdaze poprasowac i w koncu zrobie miejsce w sypialni na jego kolyske i poprzesuwam lozko i komodki zeby miec gdzie przewijal polozyc :happy:

Ja to ostatnio ciut mniej zmeczona wiec pewnie zelazo w gore poszlo dzieki tabletkom a do tego maks o 21 juz spie bo z nudow i samotnosci nie wiem co robic :baffled: porobilabym kartki na swieta ale plecy i pupa bola od siedzenia wiec to poczeka az bede na macierzynskim a to jeszcze troche :-(

Nisia witamy ;-)
Kota glupia lekarka :wściekła/y: ja to bym chyba wstala i wyszla od razu jak zaczelaby mnie wkurzac bo mogloby sie jej oberwac :-D zawsze mozna na hormony zwalic :-D
Asko bardzo fajny pomysl z oszczednsciami, ja tu w uk na Zuzie zalapalam sie na talon od panstwa na otworzenie konta oszczednosciowego i co miesiac pobieraja mi tam pieniazki a moze je wyciagnac tylko Zuzia jak juz skonczy 16 lat
:tak:

Wszystko mnie dzis drazni, oby mlodej sie nie oberwalo a juz dogodzilam sobie slodyczami :baffled: trzymajcie sie :rofl2:
 
reklama
Ostatnia edycja:
Do góry