reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2011

Czesć Kochane

Agapa, Phelania-ja też zamierzam rodzić w IMIDZIE na Kasprzaka-a że mamy podobne terminy to dołączam do waszej dwojki:-) moze spotkamy sie tam we trzy, byłoby nam raźniej:-),

Milego dnia
Pamiętam o Tobie że też tam będziesz rodzić.

a jak jest z pzryjęciem na kasparzeka czy tak z ulicy da rade czy trzeba się umówić i co z tą salą jest tylko jedna i też wcześniej trzeba ustalać???? była bym wdzięczna za info bo może podjadę zobaczyć jak można?
Ja zawsze jestem tak z ulicy. Nie możesz się umówić na poród bo przecież nie wiesz kiedy się zacznie. Jest jedna sala chyba 3 osobowa albo 4, już nie pamiętam i jedna 1 osobowa, która jest połączona z tą ogólną (jest tam poprostu przejście). Ale tak jak pisałam nie warto na niej rodzić bo kosztuje 200zł a jest tam trochę smutno tak samej. Jak nie ma miejsca na ogólnej a tamta jest wolna to cię i na tamtej za darmo położą:-) A obejrzeć chyba można tylko zadzwoń tam wcześniej i się umów. Jak tam pojedziesz i się coś dowiesz to daj znać. Wiem że w wakacje odnawiali tam oddział.

dzień dobry
ja dziś zaczynam dzień bardzo leniwie... wciąż w łóżku :-D ale zaraz czeka mnie kolejna wizyta na uczelni :wściekła/y:
dziś wielki dzień-- przyjeżdża moja MAmusia!!! więc pewnie w weekend będę rzadziej tu zaglądać ale wybaczycie, prawda ?? :-D

miłego dnia
Wybaczymy:-D

A tak po zatym to dzień dobry aby był DOBRY!!!!
ja dzis na wizytę i usg jadę ale dopiero na 19 jak ja to wytrzymam tyle czekania jeszcze więc pewnie późnym wieczorkiem dam znać

wy tu o kawkach ja właśnie musze się napić !!!!

pytałam wczoraj ale żadna z was nie odpisała czy macie tak czasem w nocy że budzicie się spocone???? ja jtak czasem mam może to hormony albo te moje osłabienie??????

Pyszczek Phelania co do towarzystwa to ja mieszkam na osiedlu gdzie same małe dzieci i mamy z brzuchami u nas nie można na brak towarzystwa narzekać tylko z bloku wychodzę i dzieciiiiii...... wszystkie się zapraszamy się na kawki jest fajne więc zapraszam do mnie:-D

Inka no to miły wekend się zapowada super , może wreszcie trochę odpoczniesz :-)
Ja narazie się nie pocę. Mnie takie atrakcje dopadają po porodzie.

A mnie nadal nasuwa ta szyja. Wzięłam apap, ale to nic nie daje:-( Ja czekam na kuriera, a mąż dopiero po pracy może jechać do apteki
 
reklama
czytałam coś o oszczędzaniu na maluszka.. u nas jest podobnie
odkąd mały się urodził postanowiliśmy że z każdej wypłaty wpłacimy mu na konto 25 zł i tym samym moj maz ja i moja mama( tez chetnie sie zgodzila) co mmiesiac przelewamy lacznie 75 zl moze nie duzo ale dzieki temu moje dziecko ktore ma 17 mies. po odlozeniu dodatkowo pieniazkow z roczku i chrzcin uzbierało juz ponad 2500 zł stwierdzilismy ze potem bedzie jak znalazl na urzadzenie jego pokoju, albo bedziemy dalej oszczedzac. haha jedyne co placimy mu z tych calych jego pieniazkow to 200 zl za kazdy kurs basenu;p hihi
Karolci pewnie tez bedziemy odkladac jakies drobne kwoty nam nie ubędzie bo w miesiącu i tak więcej się wyda na pierdoły a na jakis fajny potem zakup dla młodych się przyda:)
 
agapa a co z tą twoją szyją bo wiem że cię boli ale co kark źle skałaś czy co bo nie zarejestrowałam a i dzięki za info o Kasprzaka ja się tam przejadę

u mnie pogoda pod psem pada zimno 10 stopni masakra a ja jeszcze po wynik wr muszę jechać bo to podobno osobiście trzeba a dziś na wizytę muszę mieć komplet

A jeszcze co do oszczędzania to ja mam skarbonkę dla zu i uwieżcie mi że to fajna sprawa jest przezroczysta więc widać wszystko i nie da się wyciągnąć nic trzeba ją rozbić i jest cała na maxa wypchana a Zu ma 2,5 roku i jak ktoś daje kaskę to odrazu w skarbonce londuje a jest tam z 1500 min fajna sprawa
 
Ostatnia edycja:
cześć dziewczynki!

za mną całkiem nieprzespana noc, znów serce dało o sobie znać, więc z samego rana, umęczona i niewyspana pojechałam na lekarza pierwszego kontaktu, żeby mi ekg w przychodni zrobili, wzięłam stare wyniki badań od kardiologa z potwierdzeniem mojej niewydolności serca. ekg mi zrobili, ale to, co zaczęła wyprawiać lekarka, to po prosto mnie przerosło, nawet nie spojrzała na wyniki od kardiologa, zaczeła mówić, jakby była w transie, że ja sobie emocjonalnie wmawiam chorobę, że jestem za chuda (!!!) i w ogóle nie widać, że jestem w ciąży (!!!), że mam za duże oczy i pewnie chorą tarczycę!!! strasznie się wkurzyłam, w aucie normalnie aż się cała trzęsłam, nie chciała mi nawet dać wyników z ekg, musiałam się o nie wykłócać. teraz, jak już trochę się uspokoiłam, to się zastanawiam, czy jakiejś skargi na nią nie napisać. no kurcze, człowiek przychodzi z konkretnym problemem, a ona wymyśla całkiem coś innego całkowicie bagatelizującąc sedno, oczywiście na wyniki hormonów tarczycy też nie chciała patrzeć...
na szczęście w czwartek już wizyta u kardiologa, mam nadzieję, że moje serducho będzie do tego czasu grzeczne i spokojne.

asko, fajna sprawa z tym oszczędzaniem, chyba podkradnę pomysł :)

gosia, asienka, to może być wina hormonów, wspomnijcie o tym Waszym ginom, oni na bank coś zaradzą.
 
Kota, ale trafiłaś na lekarkę..współczuję..:-:)szok:..Mam nadzieję, że Twój kardiolog jest o niebo lepszy!!Trzymam &&&&&&&, żeby się Twoje serducho uspokoiło..

Co do oszczędzania dla dzieci..my na razie dla Marysi założyliśmy lokatę złożoną z pieniążków, które dostała na chrzciny i roczek - uzbierało się tego niecałe 5 tys. Pewnie tak samo zrobimy i dla Martusi..
 
asko: 25 zł od zainteresowanych członków rodziny- pomysł prosty i genialny ;) musze to z M obgadac, bo warte do naśladowania ;)

Kota: szkoda nerwów na lekarkę ;/ beznadziejna babka, nie przejmuj sie

agapa: a może zrób sobie jakis zimny okład? Podobno to łagodzi obrzęki
 
tak sobie myślę kota że takie sytuacje i kontakt z debilami nie pomaga twojemu sercu bo jeszcze nie potrzebnie się denerwujesz...no i zgadzam się z Tobą że nie powinnaś tak tego zostawiać...
dostałam dzisiaj paczkę z bebilonu a w niej małego białego niedźwiadka taki prezent dla dzidziusia bo zarejestrowałam się na ich stronie:)
powiem wam dziewczyny bo kojarzę że był temat przywilejów że mi miejsca w tramwaju ustępują często starsi ludzie co mnie mile zaskakuje chociaż nie raz odmawiam bo aż mi głupio:p
 
Gosia8005 ja mam tak non stop. Zawsze mi gorąco. W nocy zazwyczaj przykrywam jedną nogę i to mi wystarcza :) Ja myślę, że to hormony nam tak dają popalić.

kota-behemota toś trafiła na lekarkę! idziesz się uspokoić a wychodzisz jeszcze bardziej zdenerwowana. Z tymi dużymi oczami to ja tak z mamą mam, że non stop się ktoś pastwi, że z tarczycą na pewno coś nie tak
 
reklama
Witajcie, mam termin na 23 grudnia. Przyznaję szczerze, że podczytuję Was od kilku tygodni (mam zalecenie aby prowadzić oszczędny tryb życia ze względu na krótką, miękką szyjkę - a co za tym idzie - czasu na komputer troszkę więcej). Postanowiłam się ujawnić, bo czułam się troszkę jak "podglądacz" :-) i jeśli pozwolicie chciałam do Was dołączyć.
 
Do góry