reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2011

Trudno Was nadrobić tyle naprodukowałyście od rana!

Lysa_d, ja podobnie jak reszta pamiętam, że w ciągu ostatnich kilku dni któraś wspomniała o tych żylakach, ale nie było dyskusji, ponieważ była jedyną osobą z taką dolegliwością, więc trudno tu się wypowiadać, czy coś radzić. Ale ze względu na to, że Ty jesteś w UK i ta Wasza opieka medyczna nie zapewnia jednak wszystkiego - poszukaj tamtego posta i dowiedz się, co powiedział lekarz.
Jeśli chodzi o napinanie się brzuszka, to poza unikaniem obciążeń fizycznych, które to powodują mój gin zaleca magnez. Ja biorę taki musujący codziennie i od tamtej pory prawie mi się nie zdarza.

Aga76 fakty są takie, że jeszcze nie słyszałam, żeby ktos znajdując "swoją" działkę albo mieszkanie stwierdził, ze było tanio ;) Zawsze jest drożej niż byśmy chcieli, zawsze trzeba zapłacić więcej niż się na początku zakładało. Z Twojego opisu wynika, że warto i jeśli tylko z kalkulacji wyniknie, że dacie radę związać koniec z końcem, podejmijcie to ryzyko! Trzymam kciuki :)

Sergi, z tym domowym przedszkolem to bardzo fajne rozwiązanie i jeśli się sprawdzi, a Tobie spodoba, to może być pomysł na życiowy biznes! Brawo! :)

Agapa, oby Twój M nabrał jakichś refleksji życiowych i zrehabilitował się dzisiaj wieczorem ;)
 
reklama
Asieńka ooo, właśnie, przypomniałaś mi, że to o żelazo chodziło ;-) :tak: Super, że gluko już masz za sobą! Ja mam wizytę u położnej w pt i w karcie ciąży zapisane, że mam mieć badania krwi w przyszłym tygodniu. Ciekawe, czy wyśle mnie na glukozę, czy jednak nie?... :sorry:

Mła dziękuję! :* Też tak właśnie pomyślałam, a do tego ten nieoceniony plus z siedzenia z Maleństwem w domu i możliwości obserwowania rozwoju swojego Dziecka... :-)



Dziewczyny, pochwalę się Wam :zawstydzona/y: Robiłam ostatnio kartkę okolicznościową PIERWSZY RAZ W ŻYCIU na zamówienie :tak: Wstawiłam na swojego bloga zdjęcia gotowego projektu :laugh2: Zechcecie zerknąć i ocenić?... :zawstydzona/y: (link w sygnaturce) Zamierzam się tym zająć na poważniej, otworzyć własny sklepik internetowy na którym będzie można składać zamówienia personalizowanych kartek, zaproszeń, być może albumów okolicznościowych z okazji narodzin, rocznic, ślubów... Będę wdzięczna za każdą opinię i sugestię, co jest ok, a co poprawić! :tak:

Bo życie bez hobby bylo by nudne... - bloog.pl
 
Ostatnia edycja:
Dzień dobry!
asienka-gratuluję zaliczenia badania!
agapa-naprawdę jesteś bardzo dzielna.Mam nadzieję,że spacer dobrze Wam zrobi i może po powrocie odeśpicice zarwaną nockę.
Własny domek....niedościgłe marzenie.Latami o tym marzyłam,ale nie ma najmniejszych szans.A teraz okazuje się,że nawet chęć posiadania większego mieszkania wiąże się z mega wydatkami i zobowiązaniami na lata.Nawet żałowałąm, że się zdecydowalismy na tą przeprowadzkę, bo to związuje nam skutecznie ręce i raczej każe zapomniec o marzeniach.
 
sergi ale z Ciebie zdolniacha!!!:-):-):-):-) kartka jest śliczna i myślę, że zajęcie się tym na poważniej to bardzo dobry pomysł!! sama szukam kogoś kto zrobiłby mi ręcznie album dla Michasia w którym uwieczniłabym kolejne etapy jego życia...jak dla mnie rewelka masz talent dziewczyno:)
 
Sergi, karteczka jest śliczna! Bardzo mi się podoba to rozświetlenie jasną zielenią okładki. Nic bym nie zmieniała, ale jeśli koniecznie chciałabyś coś ruszyć, to może ten zielony przydałby się również wewnątrz po lewej, np. powtórzenie tego kółka z zielonymi zawijaskami. Ale to tylko na zasadzie czepiactwa ;) Jest super :)

Mirabelka, nie żałuj. W końcu to wszystko po to, żeby sobie polepszyć, a nie pogorszyć. Tylko trzeba przejść ten beznadziejny okres formalności, a potem dostosowania.
 
Hejka,

Przyszlam sie przywitac i zaraz zmykam ,mam troszke spraw do załatwienia:baffled:Pogoda jak narazie ładna , słoneczko świeci niebo bezchmurne:-)
Powiem wam ze kompletnie sie nie wysypiam ,budze sie z 4 razy w nocy na siusiu i pozniej nie moge zasnac , a najgorsze jest to ze jestem śpiochem a przez ta cukrzyce musze wstawac o 8 rano na sniadanko zeby zmiescic sie godzinowo i posiłkowo do 22.00 czyli 6x dziennie:szok::wściekła/y:chodze nieprzytomna. Alanek dokazuje od rana a po kawie to juz wogóle szaleństwo:-D
Agapa - trzymam kciuki za wyniki badan, jesli chodzi o facetów zostawie to bez komentarza,ekhm... Nie denerwuj sie wiem ze jest ciezko ,ale moze zrób tak Jak Sergi pisze "kawa na ławe" - i bez nerwów:tak:
Asienka - gratuluje wypicia Glukozy - juz masz to za soba :-)oby tylko wyniki byly dobre trzymam kciuki.Jesli chodzi album ciezko bedzie Ci kogos znalesc zeby Ci zrobil ,bo przy tym jest troszke roboty;-)Chyba ze z Sergi dobrze zagadasz:-DOgólnie widzialam gotowe albumy w empiku jest duzy wybór ceny od 20-50zł.jest w czym wybrac.
Sergi - Jestem w szoku:szok:kartka jest PIEKNA , powinnas takie karteczki sprzedawac ,masz talent Kochana ;-)

Miłego dnia Brzuchate :*
 
Mła- na pewno masz rację.Jak już podjęło sie to wyzwanie, to trzeba być konsekwentnym.Sama wiesz,że raz sobie człowiek umie wytłumaczyć,a innym razem zaczyna mieć mieszane uczucia.Jak Twoje samopoczucie?
 
Jest jakaś poprawa, ale nadal mam takie ataki kaszlu, że mi głupio iść gdzieś do sklepu. No ale nie narzekam. Przynajmniej słysze odkąd laryngolog "odetkała" mi zapchane trąbki eustachiusza i pokazała jak ćwiczyć, żeby tego uniknąć ;) Dziękuję, że pytasz :)
 
Sergi widzisz, mówiłam weź się za to i sprzedawaj bo to naprawdę swietnie robisz. Wstaw u nas te zdjęcia co na staraczkach to każdy zobaczy bo na blog może nie każdy wejdzie. Ja tak jak obiecałam pomogę ci w miarę możliwości sprzedać takie kartki itp

Dziewczyny jak mi niedobrze:baffled::baffled::baffled:chyba pójde na jakieś wymuszenie, może mi przejdzie. Miało mnie nie być ale nie da się bez was żyć:-D i Maja biega a ja wzięłam lapka na dwór i siedzę:-D:-D:-D
 
reklama
Do góry