reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2011

Mam 30 lat,mam dwie wspaniałe córeczki 10 letnia Martynke i 14 miesięczną Kornelie.Obecnie jestem w 27 tyg.ciąży termin mamm na 27 grudnia.A co do płci maleństwa to nie wiem co będzie bo moje maleństwo chyba chce pozostać niespodzianką :)do końca,teraz wizyte mam dopiero 5 pazdziernika może wtedy sie dowiem.
 
reklama
izi mam takie lekkie przeczucie że będzie córeczka ale zobaczymy ważne żeby było zdrowe :-)

agabeta to ja już życzę powodzenia na wizycie żeby Maleństwo pokazało co ma między nóżkami :-)
 
Czesc Dziewczynki,

Ja właśnie po obiadku. Miłam rybkę, zieniaki i buraczki i było pycha. Teraz czas na lekarstwa i zmykam do mojego M. zawieźć mu obiad. Stęskniłam się strasznie, ciągle biedactwo pracuje, nawet jak dzwonie to ciągle taki zaspany i słaby. Ale taka chyba rola kochającej kobiety, martwi się o dziecko, ukochanego, a na szarym końcu myśli o sobie. U mnie to jeszcze jest pies i królik na punkcie których też mam świra. Wczoraj cała w strachu byłam bo królik miał katar a u nich ciężko to wyleczyć. Dziś już trochę lepiej.. Ehh.

Asko- cieszę się że wszystko z Wami w porządku i ani mi się waż przenosić do styczniówek ;-)
Z resztą myślę, że pare takich dzieciaczków u nas będzie ze stycznia, ja np. myślę że mogę się jeszcze załapać na listopad.
Agabeta- witaj ;)
Dobra lecę się ubierać, będę znowu weczorem.
papa
 
agabeta witaj:)
żabcia trochę Ci zazdroszczę niewiedzy ma swoje uroki takie oczekiwanie:):) nasz Michaś ujawnił się bardzo szybko dlatego już wiem, że będzie druga dzidzia bo marzę o córce i mam głęboką nadzieję że kiedyś tak się stanie:) zresztą u mnie w rodzinie to są same parki i zawsze pierwszy rodzi się chłopiec:) mój brat np. jak byłam malutka to się mna strasznie opiekował mimo, że było tylko 4 lata różnicy między nami:)
 
Z resztą myślę, że pare takich dzieciaczków u nas będzie ze stycznia, ja np. myślę że mogę się jeszcze załapać na listopad.

No jakby moja Anielcia się pospieszyła, to też się załapie na listopad.

Dziewczynki na zaparcia, to ja zjadam dwie kistki takich winogron domowych i na drugi dzień zaległości ze mnie wychodzą :p One chyba przez te grubsze skórki mają takie działanie...
 
kota nie denerwuj się wszystko będzie dobrze i zobaczysz Kubusia, zaraz po wizycie pisz co i jak :-)

Przespałam się ponad 2 h bo już nie mogłam wysiedzieć a teraz grzeje sobie rosołek bo mnie zimno telepie tak zmarzłam jak spałam że lepiej nie mówić bo moje głupie okno się samo otworzyło =/
 
reklama
Kota, pisz jak wrócisz. Ciekawa jestem czy po tym, jak Ci wczoraj ulżyło (z wiadomych względów ;)) zdecydujesz się jednak na pracę do końca miesiąca :)
 
Do góry