reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2011

Hm z tymi przeczuciami to róznie jest mi sni sie corka i córeczke bym chciała choc jedną juz mam sprawdzaam na necie rozne zabobony symptomy wyglad a nawet doliczylam sie ze jak do zaplodnienia dojdzie przed jajeczkowaniem to tez corka u mnie tak bylo zobaczymy czy sie sprawdzi znajomi wrózą:-)róznie raz synek raz córka a niewazne aby dzieciątko zdrowe bylo a u was sa juz jakies symptomy i przeczucia?
 
reklama
Mnie na razie nic nie mówi co bedzie choć bym chciałam córę ;) Ale najperw to muszę wiedziec czy faktycznie jestem w ciązy, choć szyjka bardzo rozpulchniona wiec wskakuje na to ze tak !!!!:) U mnie bedzie trudno okreslic kiedy mialam owulacje, ale teraz to liczy sie jedynie to aby donosić szczęśliwie :)
Choć z wrózby z obrączki i nitki wychodzi ze bedzie córeczka ;) Bo ciagle co robię to wychodzi mi SYN , CÓRKA , STOP !!!!
 
Cześć dziewczyny,

ja jak zobaczyłam na usg pęcherzyk to od razu powiedziałam, że to będzie chłopczyk i bardzo bym chciała chłopczyka, ale tyle mi syfów na twarzy wyłazi, że zaczynam wątpić, że to chłopak. Teraz to już mi wszystko jedno, najważniejsze żeby donosić zdrowe dzieciątko :)))
 
Mówi sie ze dziewczynka odbiera urodę w ciązy, a na chłopaka sie ładnieje, mi mówiono ze ładnieje ja tego nie widzialam !!
 
Ta niepewnosć jest najlpesza:-) Ja przy pierwszej ciązy chciałam chłopczyka, ale zobaczyłam dzidzie to wiedziałam że to córcia i tak było.
Teraz jeszcze nie wiem. Chciałabym chłopczyka i byłaby parka, ale z dziewczynką też będzie cudnie, bo wszsytko mam po Kamisi.
Właśnie mi częściowo śniadanie poleciało do kibelka....strasznie mnie dzisiaj muli.
 
Ewka a jak przechodziłaś ciązę z Kamilą ??????mdłości przeważnie tak od 6 tyg sie zaczynają,!!Obyś tylko sie nie nameczyła, bo Ja wiem co to znaczy !!!
Jak by była następna córeczka to wszystkie rzeczy juz bedziesz miec wiec mniejszy wydatek :)
 
Ja sie zastanawiam czy to prawda ze na chlopca nie ma sie zadnych obiawów a na dziewczynke nudnosci wymioty itd ile w tym prawdy a ile falszu;-) oststnio przeczytalam nawet ze jak wloski na nogach szubciej rosna i mocz ma sie blado żółty to tez synek heheheh ile tych zabobonów nie zliczyl by a z nie których to sie osmiac mozna co ma piernik do wiatraka .....zdrówka:-)zdrówka:-)wszystkim dwupakom,,,
 
Mamuśka23 no właściwie to nie pamiętam żebym jakoś szczególnie się męczyła w ciąży z córcią. Odrzycało mnie od jedzenia ale nie wylatywało nic.
Z tymi rzeczami to racja, bo rowerek różowy, rolki i łyżwy tez w kolorach dziewczęcych:-)

Aspirynka niby to zabobony a zaraz sprawdziłam włosy na nogach jakie są długie-hahaha
 
aspirynka u mnie to sie nie sprawdziło bo z małym wymiotowałam codziennie od 6 tyg do 7 miesiąca- dzien w dzien !!!!!!!!!!!!!!! a o tych włosach i moczu to pierwsze słyszę :szok: hehe !!!!

ewka- każda ciąża inna wiec teraz możesz wymiotować ale oby szybko minęło,albo było to jednorazowe !!!!!!!!!
Ja czytałam artykuł kiedys ze kobiety chorujące na chorobę lokomocyjną bardziej odczuwają mdłości i wymioty w ciązy , ja mam tą chorobę i w pierwszej jak i w tej martwej ciązy wymiotowałam jak kot, wiec i teraz mnie to nie ominie !!!
 
reklama
mamuskazobacz sama:-DGdy włosy na nogach rosną szybciej...

Jednak najwięcej "wróżb" co do płci dziecka za podstawę obiera sobie to, w jaki sposób zmienia się kobiece ciało. Nic dziwnego: zmienia się ono niesamowicie, nietrudno więc przywiązać wagę do najmniejszych detali.

Jeśli w ciąży masz: zbędny tłuszcz na brzuchu, a nie na udach i pośladkach, ciemne otoczki brodawek, jasnożółty mocz, suche dłonie, a włosy na nogach szybciej ci rosną - będzie chłopiec. Jeśli natomiast twój brzuch kształtem przypomina arbuza, twoje włosy nabrały rudego połysku, a piersi są wyjątkowo piękne lub lewa jest większa od prawej - urodzisz dziewczynkę.

Takie zgadywanki często odwołują się do ogólnego wyglądu kobiety w ciąży. Jeśli wszyscy mówią ci, że nigdy jeszcze tak pięknie nie wyglądałaś - będzie syn, bo "dziewczynka zabiera urodę". Ale możesz też kierować się własnymi odczuciami. Jeśli miewasz w ciąży bóle głowy - oznacza to, że w brzuchu rozwija się człowiek płci męskiej. Podobnie, jeśli twoje stopy są zimniejsze niż przed ciążą. A jeśli na początku ciąży męczyły cię poranne nudności - na bank będzie dziewczynka. hehhe
 
Do góry