reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2011

reklama
100_2334.jpg
oto zdjęcie mojej pięknej Krewetki ;-)

Kurde tak mnie dzisiaj przeciściło,że masakra...wpieprzałam non swtop owoce i piłam sobie soki warzywne,no i pojechaliśmy do auchan...a tam sok z kiszonej kapusty i wypiłam pół litra...Myślałam,że z kibelka nie zejdę,moja mama myślała z kolei,że coś nie tak z Krewetką...masakra...dosłownie lewatywka na życzenie hahahaha ;-)
 
Cześć Kochane :-)

Późnym wieczorkiem, ale melduję się na moment ;-)
Byliśmy dzisiaj u lekarza na pierwszej wizycie :tak: Nasza Perełka zdrowa i duża - ma już cale 7mm i silne, bijące serduszko :laugh2: Wszystko w jak najlepszym porządku! Mam też 3 zdjęcia z usg, ale niestety nie mam dostępu do aparatu i skanera, więc wstawię je dopiero jak już wrócę do domku :tak:

Jesteśmy przeszczęśliwi, a przyszły Tatuś pęka z dumy! ;-)
 
Ostatnia edycja:
Witaj,
szef nie może Ci zmienić umowy ani wręczyć wypowiedzenia zmieniającego. Inaczej - może w ramach Twojej obecnej umowy na czas nieokreślony, wykazując dobrą wolę nie przemęczać Cię :)
M.
Qrczę - nie mam jeszcze wprawy w edytowaniu postów innych dziewczyn w odpowiedziach :)
Miało być : Witaj Rojku
M.
 
Ostatnia edycja:
Dzień Dobry, szykuję się do pracy, musiałam coś wszamać przed wyjściem bo nie dałabym rady wytrzymać 3 godz do przerwy.

firanka śliczne maleństwo:-) Ja znowu odwrotnie, widzę, że zaczynają mi się zaparcia :baffled:, tak samo jak w poprzedniej ciąży. I za bardzo nie mogłam sobie dać z nimi rady bo mnie nic nie ruszało. Może twój sposób wypróbuję :-D

sergeevna super, że dzidzia rośnie, oj jak masz fajnie z tym usg. Ja za miesiąc zobaczę, muszę wytrzymać.

Miłego dzionka, wpadnę wieczorem, na szczęście od jutra znowu laba i wolne
 
Hej mamuśki

Ja także melduję się już po wczorajszej wizycie:-)
Dzidzia ładnie rośnie, ja mam w końcu książeczkę ciąży:tak:..za 4 tygodnie kolejna wizyta..
A tu nasza fasolka;-)
 

Załączniki

  • P1030516 [DVD (PAL)].jpg
    P1030516 [DVD (PAL)].jpg
    24,9 KB · Wyświetleń: 45
hejka!
Własnie przeczytałam ze Maniasza juz odpowiedziała ws umowy wiec nie bede juz nic produkowac:-p
Piękne macie już te zdjęcia z USG - przez Was to nie wytrzymam i chyba sie tez umowie wcześniej niż chciałam isć:sorry2:
A ja w związku z pięknym dniem i miłym nastawieniem zaszalałam na Tchibo i kupiłam sobie co nieco:-)-oczywiście buty bo z innymi rzeczami to raczej muszę sie na razie ograniczac i kupowac na bieżąco to co będę potrzebowac w miarę "wzrostu".
Dobra troche popracuje:-p
 
Witajcie mamuski :)
Widze ze przybywa coraz wiecej zdjec naszych dzieciaczkow :-) Fajniusio :tak:

Co do zaparac to polecam jablka.Mi akurat teraz bardzo smakuja i tez pomagaja troche na mdlosci ;-)

Mialam dzis noc z pobudkami.Syski mnie bola i jak tylko chcialam sie na inny bok przekrecic,to budzilam sie a przy okazji i moj M takze:zawstydzona/y:

Pozdrawiam i milego dnia dla wszystkich :-)
 
Dzień Dobry, szykuję się do pracy, musiałam coś wszamać przed wyjściem bo nie dałabym rady wytrzymać 3 godz do przerwy.

sergeevna super, że dzidzia rośnie, oj jak masz fajnie z tym usg. Ja za miesiąc zobaczę, muszę wytrzymać.

Miłego dzionka, wpadnę wieczorem, na szczęście od jutra znowu laba i wolne
Dziękuję, Bajeczka :-) A jak samopoczucie u Ciebie? Kiedy masz pierwsze spotkanie z położną?

Hej mamuśki
Ja także melduję się już po wczorajszej wizycie:-)
Dzidzia ładnie rośnie, ja mam w końcu książeczkę ciąży:tak:..za 4 tygodnie kolejna wizyta..
A tu nasza fasolka;-)
Gratulacje! Jaka już duża ta Wasza kruszynka :tak:

hejka!
Własnie przeczytałam ze Maniasza juz odpowiedziała ws umowy wiec nie bede juz nic produkowac:-p
Piękne macie już te zdjęcia z USG - przez Was to nie wytrzymam i chyba sie tez umowie wcześniej niż chciałam isć:sorry2:
A ja w związku z pięknym dniem i miłym nastawieniem zaszalałam na Tchibo i kupiłam sobie co nieco:-)-oczywiście buty bo z innymi rzeczami to raczej muszę sie na razie ograniczac i kupowac na bieżąco to co będę potrzebowac w miarę "wzrostu".
Dobra troche popracuje:-p
Biegnij na usg, biegnij - zdjęć Maleństwa nigdy za wiele ;-) :laugh2:

Witajcie mamuski :)
Widze ze przybywa coraz wiecej zdjec naszych dzieciaczkow :-) Fajniusio :tak:

Co do zaparac to polecam jablka.Mi akurat teraz bardzo smakuja i tez pomagaja troche na mdlosci ;-)

Mialam dzis noc z pobudkami.Syski mnie bola i jak tylko chcialam sie na inny bok przekrecic,to budzilam sie a przy okazji i moj M takze:zawstydzona/y:

Pozdrawiam i milego dnia dla wszystkich :-)
Ja mam dokładnie to samo, też nocne pobudki bo mi cycuchy spać nie dają :no: Jest na to jakiś sposób?... :confused:


Kochane, chciałam Was zapytać - macie jakieś przeczucia co do płci Malucha?... Mnie się ciągle śni synek i cały czas mam takie przeczucie, że właśnie Mały Kawaler nam w domu zagości na święta :tak: :zawstydzona/y:
 
reklama
sergeevna jesli masz takie przeczucie to tak będzie ;) Ja tak mialam z mały, jak zobaczyłam pierwsze zdjęcie usg to od razu pomyslałam ze to synek bedzie, i tak potem mialam całą ciązę :) zaufałam intuicji i sie faktycznie okazało ze to chłop :)))))))))
W tej poronionej ciazy jak zobaczyłam zdjecie usg to od razy ze córa ale tego sie juz nie dowiem !!!!!
 
Do góry