reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2011

Witajcie kochane grudnióweczki

Nie śmiało chciałam sie przywitać i bardzo liczę na to ze zostanę z Wami juz do grudnia !:)
6 tygodni temu straciłam dzieciątko ( maleństwo przestało sie rozwijać az w końcu umarło) jak sie okazało w święta są II kreseczki, na początku sądziłam ze to hormony po poprzedniej ciąży ale od 2 dni mnie juz mdli wiec to na pewno nowa ciąża, przyznam sie ze boje sie tego bardzo bo to jednak za wcześno na ciążę po poronieniu ale skoro Bóg tak chciał My jestesmy bardzo szczęśliwi :)
mam juz kochanego synka wiec to jest 3 ciąża oby donoszona i szczęśliwa,
Jutro dopiero może uda mi sie wcisnąć w kolejke do lekarza to będe wiedziec coś wiecej i czy jest dobrze,!!!
Powiem szczerze ze nie wiem jak to bede liczyć tygodnie ciąży, ale słyszałam ze zabieg to tak jakby 1 dzien cyklu, wiec według tego jest to 6 tydzien a według zapłodnienia 3 tygodnie !więc termin mniej więcej wyjdzie ok 20-22 grudzień !!!
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
mamuska23 : hej :) i gratuluje :)
jetsem w bardzo podobnej sytuacji :)
na pocztaku lutego poronilam, a teraz jestem w 8ym tygodniu i tez sie boje... ale trzeba myslec pozytywnie!
mam tez juz synka 2 latka, i urodzil sie wlasnie .. 22 grudnia :)

3mam za was &&&&&&&&&&&& :)
 
mamuska23 : hej :) i gratuluje :)
jetsem w bardzo podobnej sytuacji :)
na pocztaku lutego poronilam, a teraz jestem w 8ym tygodniu i tez sie boje... ale trzeba myslec pozytywnie!
mam tez juz synka 2 latka, i urodzil sie wlasnie .. 22 grudnia :)

3mam za was &&&&&&&&&&&& :)

Jak dobrze ze jest ktoś w podobnej sytuacji !!!!!!!
Przede wszystkim co to bedzie jak sie wybiore do lekarza !! bedzie pewnie ze nieodpowiedzialna jestem itd, ale stało sie , my jestesmy strasznie szczęsliwi ale i pełni obaw, wychodzi na to ze owulacje mialam 3 tygodnie po zabiegu, !!!!!!!!
A dostałaś coś na podtrzymanie ciąży ???? I w którym tygodniu wybrałas sie do lekarza???

Mieliście wspaniały prezent na święta :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
ja obie ciąże przeszłam dobrze,za dużo nie przybierałam (11kg i 9kg) nie puchłam,mdłości miałam gdzieś od 8 do 12 tygodnia i niestety w obu ciążach bolała mnie głowa przez kilka tygodni :baffled: to nie był jakiś mocny ból,ale ćmiło przez cały dzień,wstawałam z bólem i tak do nocy,ale co dziwne jak spałam to mnie nie bolała głowa.Zachcianki nie za duże,pamiętam w drugiej ciąży zajadałam się tuńczykiem z majonezem,gdzie wcześniej to przez gardło mi nie chciało przejśc :dry: słodyczy nie trawiłam w żadnej poprzedniej ciąży,a wczoraj musiałam zjeśc całą tabliczkę białej czekolady :szok: a ja przecież za słodyczami nie przepadam :nerd: może to na córusię? hę? :-D bo mam dwóch smyków ;-)

A ja przytyłam w pierwszej ciąży 12 kg. Odrzuciło mnie od mleka i jego przetworów. Jak poczułam coś wędzonego...to ledwo wyrabiałam się na zakrętach by uściskać kibelek...Teraz jest o tyle dziwne,że mleko jem i jego przetwory chętnie. Za kiełbaską nie przepadam,ale mi nie "śmierdzi".Od czasu do czasu wetnę coś słodkiego...bo muszę...tu i teraz hehe
A słodycze na córusie podobno tak:tak::-) Więc trzymam kciuki;-) Jak tylko zaszłam w ciąży byłam pewna (sama nie wiem dlaczego,ze to dziewczynka,przy synku też odrazu wiedziałam,ze będzie chłopak...) a teraz jakoś zrobiło mi się to obojętne...Mój synek jest taki wspaniały i kochany,że z chęcią urodzę jeszcze jednego takiego rozrabiake;-)
Ty masz już takich dwóch więc odmiana nie wątpie,że by się przydała:tak:;-)

Witam nowe Mamuśki-chwilkę mnie nie było,a ile Was przybyło:-D;-)

Moj synek RUBEN śpi więc mam chwileczkę...
 
Dziękuję za ciepłe przywitanie.

To moja pierwsza ciąża, po pół roku starań (ale najpierw musiałam ogarnąć moje różne dolegliwości zdrowotne, żeby coś z tego wyszło). I ciągle w nią nie wierzę, bo nie mam żadnych objawów - czuję się świetnie, jem to co zwykle, od niczego mnie nie odrzuca... Tylko mój chłopak się śmieje, że mi piersi rosną, ale to chyba jego pobożne życzenia:). A lekarz wczoraj i tak powiedział, że na razie to baaardzo początek i żeby jeszcze nikomu nic nie mówić... Ale komuś musiałam i dlatego tu jestem:)
 
mamuśka23 też jestem po podobnych przeżyciach co ty, straciłam dzidzie 8 miesięcy temu. zupełnie nie przejmuj się, że tak szybko zaszłaś w ciążę, widocznie twój organizm był już gotowy, my staraliśmy się bezowocnie po poronieniu prawie 6 miesięcy....ja do lekarza zadzwoniłam zaraz po odebraniu wyniku beta hcg, jak już miałam pewność, ze to ciąża, był to 4t 4dc, od razu dostałam receptę na duphaston, a za dwa dni byłam już na wizycie, także radzę Ci abyś jednak jak najszybciej udała się do gina :)
 
mamuska23 : ja jeszcze nie bylam u gina
nie mieszkam w polsce i tutaj do 3 m-ca raczej nie daja nic na podtrzymanie... moze pod koniec 10-12 tyg ale wczesniej nie... a juz napewno nie "na wrazie co"...
a do ginka chcialam isc w 6 tyg ale wzial tydzien wakacji a pozniej swieta i my 10dni na urlopie
wiec ide na pierwsza wizyte dopiero w ta sobote
bede w 8tyg.6dnc. lub rowniutko w 9tyg. 0 dni - zalezy jaki cykl brac pod uwage
nie zaluje ze nie poszlam wczesniej, bo jesli okaze sie ze wszystko jest ok, to malo czasu mi zostanie do odliczania do 12-13tyg. zeby byc ciut spokojniejsza :)

majeczka : hej :)
moj synek wstal 10min temu, spal 3,5 godziny jak nigdy spi max. 2-2,5 w dzien w bo w nocy spi 12-13 godzin
a dzis normalnie zaszalal, mam nadzieje, ze to nie cwynik zblizajacego sie chorobska...
 
Zapraszam wszystkie przyszłe mamusie do zakupu superowego zestawu na każdą porę roku. Część ubrań nie była w ogóle noszona gdyż moja ciąża okazała się bliźniacza i zwyczajnie się nie mieściłam w standardowe ciuszki dla mam:)
Cena zestawu z przesyłką to 300zł.


ImageShack Album - 29 images

Wszelkie pytania na priva:)

Pozdrawiam i życzę dużo zdrówka i radości z przyszłych brzuszków bo ten czas tak szybko mija....oh kiedy to było:)
laugh.gif
biggrin.gif

 
Ostatnia edycja:
reklama
Dziewczyny na mdłości polecam rano, zamiast śniadania, w sensie przed jakimkolwiek jedzeniem kisiel. No i jeść w nocy krakersa, herbatnik, byle nie ssało. Mnie pomogło
 
Do góry