reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2011

Ja już 3 dzień czuję się rewelacyjnie:-) Mąż ma spokój bo mu nie jęczę:-D:-D:-D
Dziś na obiadek ugotowałam botwinkę i nażarłam sie jak .... az normalnie wstyd. Nie mogłam się poruszać, ale tak za mną takie jedzenie już chodziło że nie mogłam się oprzeć. Teraz dochodzę już do siebie po tym obrzarstwie:-D:-D:-D U mnie jeszcze tylko tydzień do wizyty:-)
 
reklama
No u mnie ponad 3tyg...
Super te wasze wieści prosto z brzuszka :) tu pierwsze ruchy, tu synek, tam podglądanie i wyczekiwanie wizyt.
A ja jeszcze dzidzi nie czuję... a jestem dość szczupła. Czy tyłozgięcie ma jakiś wpływ na to?
 
No u mnie ponad 3tyg...
Super te wasze wieści prosto z brzuszka :) tu pierwsze ruchy, tu synek, tam podglądanie i wyczekiwanie wizyt.
A ja jeszcze dzidzi nie czuję... a jestem dość szczupła. Czy tyłozgięcie ma jakiś wpływ na to?

Ale ty się wcale nie przejmuj. Odnośnie ruchów to właśnie, mój gin. za pierwsze ruchy liczy te, gdy poczujesz ruchy brzuszka, a dziewczyny (większość) pisze o tych ruchach niewidocznych. Takie to napewno masz tylko musisz się "wsłuchać" w brzuchatka:-) Ja takie ruchy poczułam (tak mi się wydaje) w 14tc. Poczujesz napewno a pod koniec ciąży będziesz "płakać" że boli od kopniaków
 
hej Dziewczyny!
Ja w dalszym ciagu zacieszam z powodu córeczki ale mam inny problem;/ Mianowicie ide jutro do chirurga stomatologicznego gdyz zaczal mi sie odzywac zab, ktorego mam do wyrwania;/ byl juz zatruty i mialam isc na zabieg kiedy sie dowiedzialam ze jestem w ciazy i nasluchalam sie glupot, ze w ciazy nie mozna wyrywac i zbagatelizowalam sprawe;/ A dzisiaj rano sie obudzilam i zauwazylam ze jakas infekcja mi sie wdala i umowilam sie na wyrwanie;/ strasznie sie boje:((
 
Noi jestem zawiedziona. Pani doktor się spieszyła, załatwiła USG połówkowe w 5 minut. Masakra, bo miała wezwanie do szpitala na konsultacje. Wogóle nie chciała robić USG, ale ją poprosiłam, bo chciałam płeć zobaczyć noi tak na szybko powiedziała, że albo chłopiec albo przerośniete narządy kobiece. SUPER, ale tak naprawdę będzie wiedziała za 3 tygodnie. Na odczepnego powiedziała, że raczej chłopiec, ale ja po obejrzeniu tych wszystkich USG w necie i zdjęć wcale nie jestem do tego przekonana. No więc ze złości umówiłam się na USG 3D, 4D do innego lekarza na przyszły czwartek. Normalnie jestem wściekła 5 minut 120 zł i nawet nic nie pomierzyła u maluszka.:wściekła/y:
 
DoMisia1985
hm.. chyba bym nie zapłaciła... wiem ze to lekarz prowadzący ale do jasnej ciasnej są jakies zasady, albo sie bierze kasę i się ma czas.. albo nei bawi się w prywatne wizyty. Dobrze ze się umowilas gdzie indziej przynajmniej bedziesz spokojna.
 
Dagne, ja mam tyłozgięcie, też jestem dosyć szczupła i czuję ruchy od kilku dni, ale już codziennie i coraz wyraźniej.
Agapa, ja jeszcze dokładnie 8 dni do usg.. :) Nie moge sie doczekać.
Dziś kolejny aktywny dzień. Około 11 przyjechał po mnie M. pojechaliśmy mojemu królikowi po jedzonko i żwirek, po drodze oczywiście musiałam się skusić na shake'a czekoladowego w McDonaldzie :zawstydzona/y: Ale małego.. Potem zjedliśmy obiad w domu, zrobiłam kotleciki i warzywa gotowane na parze. Potem poszłam pieszo na poczte i pochodzić po sklepach. Kupiłam w pepco bluzkę, taką luźną, bo już mi brzuszek rośnie i muszę mieć wygodnie.. Nie jest jakaś mega piekna, ale przeceniona na 19 zł, więc wzięłam, bo przed szafą stoję rano godzinę i zbiera mi się na płacz..
Do domu wróciłam o 16 i nie miałam już siły na nic.. Zasnęłam, choć taki upał, ze marzył mi się zimny prysznic ale nie miałam siły. Teraz powoli dochodzę do siebie, zrobię sobie koktajl z jagód i posiedze na tarasie.
 
No więc dziewczyny na 90 % córka !!! Czyli dokładnie tak jak chciałam :)
Niestety lekarka zapisała mi kolejną luteinę i to podwójną i aspargin wrrr... coś nie tak z szyjką. A usg połówkowe dopiero 18 sierpnia :(będę odliczać czas ...
 
sliczne portki:):):)tzn spodnie:)

powiedz mi a dlaczego tak rzadko robi Ci usg??
mi robi co wizyte bez dwoch zdan...a tez chodze prywatnie.
no fajne, fajne i wygodne przede wszystkim i nie takie drogie jak w sklepach :) bo u siebie w zwykłym sklepie widziałam za 135zł a w h&m są po 150...to tu mam dwie pary :)
nie wiem czemu tak rzadko robi mi usg ;/ może czasu nie ma?? bo on ma pacjentki poumawiane co 15 minut, więc trochę to trwa: ważenie, mierzenie ciśnienia, pisanie L4, badanie na fotelu...jeszcze mi tabletki zmieniał z prenatalu na pharmaton matruelle i zapisał antybiotyk na bakterie w moczu (buuu...:-() więc to mu sporo czasu zajęło. Mam nadzieję, że następna wizyta to w końcu będzie z usg bo już się niepokoję, że dzidzi tak długo nie podglądaliśmy...teraz tylko detektorem sprawdzał tętno, stwierdził że wporządku, że ujście zamknięte, że wszystko w środku gra i macica w dobrym miejscu, dobrej wielkości... i tyle się dowiedziałam. Trochę rozczarowana wyszłam :baffled:
 
reklama
Agunia, czyli będzie wymarzona córeczka, gratulacje :)
Mari, ja też ostatnio wyszłam smutna, bo gin stwierdził że skoro za 2 tygodnie mam połówkowe, to nie bedziemy robić USG.. :( A ja chciałam zobaczyć mojego łobuza, bo ostatnie zdjęcie to mam jak dzidzia był jeszcze jak bałwanek ;-) No ale połówkowe przesunęłam w końcu na 20 tydzień i tym sposobem zrobiło się 3 tygodnie.. Czyli dla mnie wieczność.
Też właśnie szukam spodni, bo te mam letnie, a na jesień/zimę muszę coś taniego upolować.
 
Do góry