reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2011

majeczka02 bardzo proszę o dopisanie, poród prawdopodobnie 4grudnia
Dziękuję za ciepłe przywitanie :)
Dziś miałam baaaardzo senny dzień, u teściów zasnęłam na sofie, a potem jak wróciłam to zasnęłam w domu na 3 godziny i właśnie wstałam :)
 
reklama
Cześć Bajka :-) Widać bladziocha, widać :tak: :-D Ja też mieszkam w UK i doskonale znam ten ból czekania do 12 tygodnia... :dry: Całe szczęście, jedziemy teraz do Polski na święta i krótki urlop, więc wybieram się prywatnie do ginka i na usg :tak: A gdzie mieszkasz, jeśli można zapytać?
no ja jadę do Polski 24 maja dopiero, a z tego co liczyłam to będzie gdzieś 10 tydzień. Jakby nie było muszę czekać co najmniej miesiąc jeszcze. A mieszkam w Gloucester, jakieś 30 mil od Bristolu.
 
Czesc kobietki :)

Witam nowe mamuski na forum,tyle juz nas jest ze ciezko spamietac ;-)

U mnie dzien szybko minal,bylo sprzatanie w domku a potem grill z rodzinka:-) Samopoczucie ok,ale juz jestem zmeczona i chyba zaraz pojde spac ;-) Ostatnio moja noc trwa 12 godzin,a o 21 juz jestem padnieta.Mdlosci mam okropne ufff,ale oczyswiscie dam rade ;-) Tempka 37,1 prawie codziennie.Syski silikony ;-)Duze i bolace ...brzuszek pobolewa.

Pozdrawiam mamuski:-) Milej niedzieli :tak:
 
też jestem ciągle zmęczona,mogła bym przespać noc i pół dnia jeszcze,w pierwszej ciąży miałam więcej energii i pracowałam nawet po 10,11 godzin.A jak tam u was z zachciankami??bo mnie często bierze na paskudztwa typu pizza,zapiekanka,tortilla..i nie umiem się oprzeć.A jak mi się chce pepsi..
 
Czesc laski ,,,,,jak wasze samopoczucia bo u mnie nadal nic a nic, wczoraj mialam impreze firmowa a jedzenia to niezlicze chodzic nie moglam tak sie obzarlam kazdy pytal czy ja napewno w ciazy bo wszystko mi smakowalo i od niczego mnie nie odzucalo dzis pewnie poodpoczywamy
 
Dziś miałam baaaardzo senny dzień, u teściów zasnęłam na sofie, a potem jak wróciłam to zasnęłam w domu na 3 godziny i właśnie wstałam :)
Ja miałam dokładnie tak samo... Zasnęłam wczoraj w ciągu dnia 3 razy! :szok:

no ja jadę do Polski 24 maja dopiero, a z tego co liczyłam to będzie gdzieś 10 tydzień. Jakby nie było muszę czekać co najmniej miesiąc jeszcze. A mieszkam w Gloucester, jakieś 30 mil od Bristolu.
To nie tak strasznie daleko ode mnie - ja mieszkam w Coventry (samo centrum UK ;-) ). U mnie podczas wizyty u gina w Polsce właściwie ciężko określić, który to będzie tydzień :dry: Cały pikuś w tym, że mam bardzo długie cykle, trwają średnio 40 dni i owulacja przez to też odbywa się później... No i w tym wszystkim nie wiem, jak liczyć tydzień ciąży, skoro owulację miałam najprawdopodobniej w 25-26 dniu cyklu, a wg metod obliczeń przyjmuje się cykle w których owulacja wystąpiła w 14 dniu... :dry: :sorry:
Czesc kobietki :)

Witam nowe mamuski na forum,tyle juz nas jest ze ciezko spamietac ;-)

U mnie dzien szybko minal,bylo sprzatanie w domku a potem grill z rodzinka:-) Samopoczucie ok,ale juz jestem zmeczona i chyba zaraz pojde spac ;-) Ostatnio moja noc trwa 12 godzin,a o 21 juz jestem padnieta.Mdlosci mam okropne ufff,ale oczyswiscie dam rade ;-) Tempka 37,1 prawie codziennie.Syski silikony ;-)Duze i bolace ...brzuszek pobolewa.

Pozdrawiam mamuski:-) Milej niedzieli :tak:
Cześć Kocie :-) Wiesz, szczęściara z Ciebie... :tak: Ja zaliczyłam pobudkę wczoraj o 4 w nocy, a dzisiaj o 3! :szok::no: Coś niemożliwego - jak tak dalej pójdzie, to się przestanę wysypiać i w ogóle mi się pomylą wszystkie zależności dzień-noc :-( Objawy mam w sumie takie same, jak Twoje :tak: A no i jesteś już kolejną, która mnie tutaj nęci kiełbaską z grilla... Ahhh.. :zawstydzona/y::-D
też jestem ciągle zmęczona,mogła bym przespać noc i pół dnia jeszcze,w pierwszej ciąży miałam więcej energii i pracowałam nawet po 10,11 godzin.A jak tam u was z zachciankami??bo mnie często bierze na paskudztwa typu pizza,zapiekanka,tortilla..i nie umiem się oprzeć.A jak mi się chce pepsi..
Agniesia zazdroszczę spania w nocy... :zawstydzona/y: A co do zachcianek to nie jest źle na razie... Tylko ta kiełbaska z grilla za mną chodzi... :sorry: :rofl2:
Czesc laski ,,,,,jak wasze samopoczucia bo u mnie nadal nic a nic, wczoraj mialam impreze firmowa a jedzenia to niezlicze chodzic nie moglam tak sie obzarlam kazdy pytal czy ja napewno w ciazy bo wszystko mi smakowalo i od niczego mnie nie odzucalo dzis pewnie poodpoczywamy

Cześć Słońce! :tak: Mnie do tej pory odrzuca tylko szynka na kanapce :baffled: ;-) I czosnek, co w sumie dziwne, bo bardzo lubiłam zawsze dodawać go do potraw ;-)

A samopoczucie u mnie ok, poza faktem, że nie śpię od 6 godzin... :confused:
 
Ostatnia edycja:
Witajcie, wstałam o 7.00 rano, jestem nieprzytomna. Jedynym objawem ciążowym u mnie jest właśnie senność. Ale ograniczyłam kawę, może to tez ma jakiś wpływ. Pogoda u nas piękna, słońce, a mi się nic nie chce. Nawet pomysłu na obiad nie mam...

sergeevna ja również mam problemy z cyklami, czasem mój cykl trwał 2 miesiące, ale pamiętam jak ostatnio wyliczyła mi położna, to nawet nie pytała się u mnie o długość cyklu :baffled: Dopiero na usg ustalą w miarę konkretnie datę porodu. Więc ja sobie wyliczyłam tak mniej więcej tygodnie ciąży...

Miłego dnia dziewczyny... muszę się zająć młodą bo nie da posiedzieć :-)
 
no no i znow nowe mamusie do nas doszly:-) witam was kochane:-)

u mnie ostatnio kazdy dzien inny, raz mi nic nie ma, to znow starszne mdlosci, albo bym spala caly dzien, nom i cyce pobolewaja. Ale te objawy to tak na zmiane mam. Aha...i starsznie zmierzla jestem( przyznaje sie bez bicia:-D) biedny moj maz musi jakos ze mna wytrzymac, ale ja nie potrafie nieraz tego kontrolowac. Tez tak macie?
 
Hej ;-) dołączam do Was mamuśki ;-) Mam 23 lata i jestem mama 3 letniej Nicole,teraz czekamy na dzidziulka ;-)
Witaj Kochana:-):tak: jesteś może z rocznika '87?

Młoda już śpi, dała dziś popalić, czwórki wszystkie naraz wychodzą więc cały dzień marudziła. Jestem wykończona. Mam nadzieję, że ta ciąże przejdę tak samo bezobjawowo jak poprzednią. Nie miałam żadnych mdłości ani dolegliwości ciążowych. Uwierzyłam, że jestem w ciąży dopiero na usg w 12 tygodniu. Zazdroszczę Wam, że zobaczycie bijące serduszko już niedługo. Mi pozostaje czekać do 12 tygodnia. :baffled:
To jest mój dzisiejszy bladzioch
Zobacz załącznik 346756

Mam nadzieję, że coś widać. Ciężko mi było zrobić fotkę.

firanka witaj:-)

Ślicznie widać:tak:Dzidzia jest:-)


Aspirynko w którym jesteś tygodniu ciąży?


Ps. Moderatorki zgłoszone:-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Witam grudniówki!

Przepraszam, że się tak "wcinam" w rozmowę ale chciałam Was zaprosić do wątku Modowe porady i inspiracje... od niedawna nastąpiła jego reaktywacja
biggrin.gif
Będę wdzięczna za każde porady ale również pytania.
 
Do góry