reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2011

dziękuję za rady, pojechałam do apteki, pani nie chciała mi dać węgla bo stwierdziła, że nic nie można, to poszłam do innej i kupiłam, ale dalej się męcze:(
 
reklama
Podrażnię Was :p podła baba ze mnie, wiem... 21 marca na powitanie wiosny, po rytualnym spaleniu Marzanny i utopieniu jej w odmętach Wisły upiekliśmy kiełbaski nad ogniskiem... Mniammmmm
Jak tak drażnisz, to mogłabyś chociaż zaproponować jakiegoś wspólnego grilla na popołudnie... ;-)
dziękuję za rady, pojechałam do apteki, pani nie chciała mi dać węgla bo stwierdziła, że nic nie można, to poszłam do innej i kupiłam, ale dalej się męcze:(

Biedactwo... :-( Nie wiem, jak Ci pomóc... :-(
 
Witam
Chyba do Was dołączę dziewczyny. Zrobiłam dziś test i wyszła druga kreska bladziocha. Z obliczen wyszlo mi ze mialabym termin na grudzien. Staraliśmy się o drugie dziecko stosunkowo krotko bo od lutego. I aż nie wierze, ze się tak szybko udało. Tym bardziej, ze robiłam test 2 tygodnie temu w terminie spodziewanej @ ale nic nie było, dopiero dzisiaj kreseczka druga się pojawiła. Bardzo się cieszymy, aż tak ze nie dowierzamy. W poniedziałek zrobię jeszcze jeden test i zobaczę czy kreska ciemniejsza. Mam nadzieję, że mnie przyjmiecie :-) ...Matko jeszcze w to nie wierzę, co chwile patrze na test czy kreska nie zniknęła :-D
 
Coraz nas wiecej
Ta druga kreseczka ma niesamowitą siłę rażenia :) Ja jak ją zobaczyłam to się wzruszyłam, zaczęłam krzyczeć, a serducho mi waliło!
 
Super, Bajeczka :) miło nam Cię tu widzieć, oj, wiosna robi swoje, boćki latają ostro :)

Serg, wpadajcie, słońce piękne, się coś rozpali :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Hej
Serg nie za bardzo się wyspałam...poszliśmy spać przed 23...
Teraz mały śpi,a ja korzystam bo pewnie też dziś będzie jazda do późna...

Witajcie dziewczynki dołączam do Was. Jestem w 6 tygodniu i 6 dniu ciąży. Na usg we wtorek widziałam już mojego kosmitę! Miał 3,4 mm i widziałam w tej drobince migający punkcik - serduszko. Dostałam Duphaston ze wględu na to, że rok się z mężem staraliśmy. Jeśli chodzi o objawy to piersi mnie bolą i powiększyły się znacznie, zdecydowanie częściej mam wzdęcia, jestem bardziej senna i mam duuuży apetyt :)
:-)

Super wieści:-) Gratuluję i witam wśród nas:tak:
Na którego grudnia masz termin-mogę Cię już dopisać do naszej listy?

Witam
Chyba do Was dołączę dziewczyny. Zrobiłam dziś test i wyszła druga kreska bladziocha. Z obliczen wyszlo mi ze mialabym termin na grudzien. Staraliśmy się o drugie dziecko stosunkowo krotko bo od lutego. I aż nie wierze, ze się tak szybko udało. Tym bardziej, ze robiłam test 2 tygodnie temu w terminie spodziewanej @ ale nic nie było, dopiero dzisiaj kreseczka druga się pojawiła. Bardzo się cieszymy, aż tak ze nie dowierzamy. W poniedziałek zrobię jeszcze jeden test i zobaczę czy kreska ciemniejsza. Mam nadzieję, że mnie przyjmiecie :-) ...Matko jeszcze w to nie wierzę, co chwile patrze na test czy kreska nie zniknęła :-D
Witaj:-) Super,że jesteś z nami i GRATULUJĘ BLADZIOCHA:tak:Zobacz na moje test są na tym wątku str.7 i pochwal się tu swoim. Kreseczka może być słabsza bo do zapłodnienia mogło dojść później.
 
A ja myślę, niezależnie od tego głosowania, że moderatorów powinno być dwoje ;-) Gdyby był tylko jeden i na przykład wyjechał gdzieś na wakacje, święta, do rodziny, to wątek zostaje bez opieki, a tak, zawsze drugi trzyma rękę na pulsie :tak: Łatwiej też wspólnie zadbać o bezpieczeństwo, pomóc w razie pilnej sprawy bo praktycznie zawsze ktoś by tu był ;-)
To samo pisałam wcześniej, ale chyba nikt się tym nie przejął.

Myślę,że to bardzo dobry pomysł na dwóch Moderatorów:tak:
To co piszemy do Administrator?
Serg i ja-tak?
Piszcie i to już:-D

Witajcie dziewczynki dołączam do Was. Jestem w 6 tygodniu i 6 dniu ciąży. Na usg we wtorek widziałam już mojego kosmitę! Miał 3,4 mm i widziałam w tej drobince migający punkcik - serduszko. Dostałam Duphaston ze wględu na to, że rok się z mężem staraliśmy. Jeśli chodzi o objawy to piersi mnie bolą i powiększyły się znacznie, zdecydowanie częściej mam wzdęcia, jestem bardziej senna i mam duuuży apetyt :)
:-)
Gratuluję i zapraszamy do czynnego udziału na naszym wątku:)

Witam
Chyba do Was dołączę dziewczyny. Zrobiłam dziś test i wyszła druga kreska bladziocha. Z obliczen wyszlo mi ze mialabym termin na grudzien. Staraliśmy się o drugie dziecko stosunkowo krotko bo od lutego. I aż nie wierze, ze się tak szybko udało. Tym bardziej, ze robiłam test 2 tygodnie temu w terminie spodziewanej @ ale nic nie było, dopiero dzisiaj kreseczka druga się pojawiła. Bardzo się cieszymy, aż tak ze nie dowierzamy. W poniedziałek zrobię jeszcze jeden test i zobaczę czy kreska ciemniejsza. Mam nadzieję, że mnie przyjmiecie :-) ...Matko jeszcze w to nie wierzę, co chwile patrze na test czy kreska nie zniknęła :-D
Witaj wśród nas:)
 
Młoda już śpi, dała dziś popalić, czwórki wszystkie naraz wychodzą więc cały dzień marudziła. Jestem wykończona. Mam nadzieję, że ta ciąże przejdę tak samo bezobjawowo jak poprzednią. Nie miałam żadnych mdłości ani dolegliwości ciążowych. Uwierzyłam, że jestem w ciąży dopiero na usg w 12 tygodniu. Zazdroszczę Wam, że zobaczycie bijące serduszko już niedługo. Mi pozostaje czekać do 12 tygodnia. :baffled:
To jest mój dzisiejszy bladzioch
P1014224.jpg

Mam nadzieję, że coś widać. Ciężko mi było zrobić fotkę.

firanka witaj:-)
 
reklama
Młoda już śpi, dała dziś popalić, czwórki wszystkie naraz wychodzą więc cały dzień marudziła. Jestem wykończona. Mam nadzieję, że ta ciąże przejdę tak samo bezobjawowo jak poprzednią. Nie miałam żadnych mdłości ani dolegliwości ciążowych. Uwierzyłam, że jestem w ciąży dopiero na usg w 12 tygodniu. Zazdroszczę Wam, że zobaczycie bijące serduszko już niedługo. Mi pozostaje czekać do 12 tygodnia. :baffled:
To jest mój dzisiejszy bladzioch
Zobacz załącznik 346756

Mam nadzieję, że coś widać. Ciężko mi było zrobić fotkę.
Cześć Bajka :-) Widać bladziocha, widać :tak: :-D Ja też mieszkam w UK i doskonale znam ten ból czekania do 12 tygodnia... :dry: Całe szczęście, jedziemy teraz do Polski na święta i krótki urlop, więc wybieram się prywatnie do ginka i na usg :tak: A gdzie mieszkasz, jeśli można zapytać?
Hej ;-) dołączam do Was mamuśki ;-) Mam 23 lata i jestem mama 3 letniej Nicole,teraz czekamy na dzidziulka ;-)
Cześć Kochana! Gratulacje i witamy na wątku! :-) :tak:

Agapa ja widziałam wcześniej, że o tym pisałaś, dlatego wróciłam do tego pomysłu bo wydaje mi się rozsądny :tak: :-D
 
Do góry