reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2011

Witam wszystkie mamy, ja jestem mamą 4 letniej Zuzi, obecnie w 5 tygodniu ciąży z drugą dzidzią, widziałam ją już na USG, ale póki co jeszcze nie bije jej serduszko. Objawów nie mam żadnych... no może po za psychicznymi, dziś mam doła i zastanawiam się czy będę kochać moje dzieci jednakowo, po równo obdarowywać je miłością. Sama jestem jedynaczką pewnie stąd moje obawy. No to mam bardzo optymistyczne wejście :D Cóż hormony...
 
reklama
ehh Ostatnio to forum odwiedzałam w 2008 roku, kiedy w moim brzuszku pojawił się Szymonek a teraz mam w nim kolejnego gościa :-) mogę do Was dołączyć?
 
Witajcie ;-)

Kurczę dzisiaj czuję się mega źle...mam zgagę,i jakby mi coś stało w gardle...masakra,dobrze,że Nicole chociaż grzeczniutka jest ;-)
 
Witajcie dziewczynki, bardzo miło przywitać kolejne oczekujące - robi się tłoczno. To Wasze kolejne dzieci, więc będziemy pewnie zatruwały Was pytaniami, no przynajmniej ja... bo jestem zielona - to moje pierwsze dziecko :)
 
beatacz2285 pewnie, z emozesz do nas dolaczyc:-) zgadzam sie z rojku takie mamy przyniosa ze soba duzo doswidczenia. Ja tez bede miala pierwsze dziecko, wiec potrzebna mi nieraz bedzie pomoc:tak:
 
W sumie mimo że to moje drugie dziecko to jestem strasznie podekscytowana. Ciąża to piękny stan :-) Trochę mniej czekam na poród... ale dało się przeżyć .Widok maluszka rekompensuje wszystko:-)
 
reklama
majeczka chm pytasz o date porodu no powiem ci ze z okresu wychodzi 6 grudzien ale lekarz powiedzial na usg ze dzidzis jeszce malutki i data mu nie wyskakuje na usg mozemy przyjac 6 grudzien...dziewczyny ile w tym prawdy ze jak nie wystepuja mdlosci rodza sie chlopcy?pozdrawiam wszystkie mamuski
 
Do góry