reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2011

czesc dziewczyny!

3 dzień na Duphastonie i na Luteinie i bóle brzucha mniejsze, całkiem znośne, niemal przespałam cały weekend! :szok:
poza tym dziś po raz pierwszy mam mdłości, niezbyt uciążliwe, ale jednak siedzę i sią zastanawiam, czy będę zmuszona biec do kibelka, czy nie :-D

majeczka .dziewczyny ile w tym prawdy ze jak nie wystepuja mdlosci rodza sie chlopcy?pozdrawiam wszystkie mamuski
hmm, moja mama miała mdłości okrutne, ale bez wymiotów, urodziłam się ja, a 2 lata później, również ciąża z olbrzymimi mdłościami i wyskoczyła moja siostra :-)
mnie mdli, ale coś podświadomie wyczuwam, że mam w sobie chłopaka hehe, zobaczymy za jakiś czas, czy dobrą mam intuicję :)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Witam wszystkie mamy, ja jestem mamą 4 letniej Zuzi, obecnie w 5 tygodniu ciąży z drugą dzidzią, widziałam ją już na USG, ale póki co jeszcze nie bije jej serduszko. Objawów nie mam żadnych... no może po za psychicznymi, dziś mam doła i zastanawiam się czy będę kochać moje dzieci jednakowo, po równo obdarowywać je miłością. Sama jestem jedynaczką pewnie stąd moje obawy. No to mam bardzo optymistyczne wejście :D Cóż hormony...

ehh Ostatnio to forum odwiedzałam w 2008 roku, kiedy w moim brzuszku pojawił się Szymonek a teraz mam w nim kolejnego gościa :-) mogę do Was dołączyć?

Witam wszystkie Grudnióweczki:-) dołączam do Was. Jestem w 6 tygodniu ciąży to bedzie moje pierwsze dziecko:happy2:

Witajcie nowe Grudnióweczki
:-) :tak: Bardzo się cieszę, że jest nas tutaj co raz więcej :tak:

Poobliczałyście sobie terminy porodu babeczki?
Wydaje mi się, że ten kalkulator jest bardzo przybliżone do tego co mi na USG wyszło:
- Kalkulator ciąży i porodu
Rojku, mi wychodzi z tego kalkulatora data porodu 20 grudnia :-) I to by się zgadzało z datą poczęcia też - prowadzę obserwacje cyklu na wykresie naturalnego planowania rodziny i zaznaczałam sobie, kiedy były przytulanki ;-) :zawstydzona/y: Ale i tak poczekam na potwierdzenie u lekarza :tak:

majeczka chm pytasz o date porodu no powiem ci ze z okresu wychodzi 6 grudzien ale lekarz powiedzial na usg ze dzidzis jeszce malutki i data mu nie wyskakuje na usg mozemy przyjac 6 grudzien...dziewczyny ile w tym prawdy ze jak nie wystepuja mdlosci rodza sie chlopcy?pozdrawiam wszystkie mamuski

Cześć Aspirynko :-) Nie mam pojęcia, czy brak mdłości może wróżyć chłopca, ale ponoć tak mówią ;-) Ja też na razie nie mam żadnych mdłości i nie ciągnie mnie do słodkiego - a to już 2 objawy "na chłopca" ;-)

Gdybyście miały ochotę sobie "powróżyć" jakiej płci będzie Wasze Maleństwo, znalazłam w internecie mały test który może Wam na to odpowiedzieć ;-) Oczywiście "z przymróżeniem oka", ale dla zabawy - dlaczego by nie?... ;-) Chłopiec czy dziewczynka? - Quiz - Benc.pl

Z quizu wynika, że mamy duże prawdopodobieństwo iż będzie to chłopczyk ;-) I takie też mamy oboje z przyszłym Tatuśkiem przeczucie ;-)
 
Ostatnia edycja:
Witam wszystkie grudniuweczki:-)

ehh Ostatnio to forum odwiedzałam w 2008 roku, kiedy w moim brzuszku pojawił się Szymonek a teraz mam w nim kolejnego gościa :-) mogę do Was dołączyć?
Witaj i rozgość się u nas:-D

Witajcie dziewczynki, bardzo miło przywitać kolejne oczekujące - robi się tłoczno. To Wasze kolejne dzieci, więc będziemy pewnie zatruwały Was pytaniami, no przynajmniej ja... bo jestem zielona - to moje pierwsze dziecko :)

beatacz2285 pewnie, z emozesz do nas dolaczyc:-) zgadzam sie z rojku takie mamy przyniosa ze soba duzo doswidczenia. Ja tez bede miala pierwsze dziecko, wiec potrzebna mi nieraz bedzie pomoc:tak:
Dziewczynki ja chętnie służę pomocą i odpowiem na nurtujące was pytania.

Witam wszystkie Grudnióweczki:-) dołączam do Was. Jestem w 6 tygodniu ciąży to bedzie moje pierwsze dziecko:happy2:
Witaj i pisz z nami tak często jak ci czas pozwoli

majeczka chm pytasz o date porodu no powiem ci ze z okresu wychodzi 6 grudzien ale lekarz powiedzial na usg ze dzidzis jeszce malutki i data mu nie wyskakuje na usg mozemy przyjac 6 grudzien...dziewczyny ile w tym prawdy ze jak nie wystepuja mdlosci rodza sie chlopcy?pozdrawiam wszystkie mamuski
Ja w takie rzeczy nie wierzę. W każdej ciąży żygałam jak kot i mam 3 dziewczynki. Moja siostra w każdej ciąży czuła się dobrze, bez wymiotów i ma chłopca i dziewczynke.

U mnie narazie bez objawów. No wczoraj w kościele zrobiło mi się trochę dziwnie, ale ogólnie jest ok.
 
beatacz2285 gratulacje!!! :happy:

dziękuję:happy: jestem przeszczęsliwa!Po zrobieniu pierwszego testu myślałam że zawału dostanę.Jestem w pracy na okresie próbnym a dwa dni przed testem powiedzieli że przedłużą mi umowę.Nie wiedziałm czy mam mówic im czy nie.Na szczęście koniec umowy wypada po 12 tygodniu ciąży więc przedłuża mi ją do porodu :-)
 
Witajcie...następna w kolejce jestem ja.Termin mam na 14 grudnia.
Na razie bez mdłości porannych ,ale za to śpię i śpię....zmieniły mi się ®ówież smaki,to czego wcześniej nie lubiałam dziś ze smakiem zjadam
 
dziękuję:happy: jestem przeszczęsliwa!Po zrobieniu pierwszego testu myślałam że zawału dostanę.Jestem w pracy na okresie próbnym a dwa dni przed testem powiedzieli że przedłużą mi umowę.Nie wiedziałm czy mam mówic im czy nie.Na szczęście koniec umowy wypada po 12 tygodniu ciąży więc przedłuża mi ją do porodu :-)

cieszę się razem z Tobą, ja też jak zobaczyłam 2 kreski to nie wiedziałam co zrobić, a mój mąż z emocji dostał jakiejś wielkiej migreny hehe,
no i ważne, że z przedłużeniem umowy się uda. Trzymam kciuki, na pewno wszystko będzie ok, Ty i maleństwo jesteście teraz najważniejsze :-)

Witajcie...następna w kolejce jestem ja.Termin mam na 14 grudnia.
Na razie bez mdłości porannych ,ale za to śpię i śpię....zmieniły mi się ®ówież smaki,to czego wcześniej nie lubiałam dziś ze smakiem zjadam

Gratuluję!! czyli będziemy rodziły w podobnych dniach :-) ja mam termin na 15-16 grudnia.
Znam tą senność, ostatni weekend jakby wyciąty z życiorysu, nic tylko błogi sen hehe
 
dziękuję:happy: jestem przeszczęsliwa!Po zrobieniu pierwszego testu myślałam że zawału dostanę.Jestem w pracy na okresie próbnym a dwa dni przed testem powiedzieli że przedłużą mi umowę.Nie wiedziałm czy mam mówic im czy nie.Na szczęście koniec umowy wypada po 12 tygodniu ciąży więc przedłuża mi ją do porodu :-)
Beatka, gratulacje :-) Ja juz tez chciałabym zobaczyć Maleństwo na usg... :-) I chociaż mnie korci, żeby się umówić do gina jak najszybciej, to jednak poczekam z wizytą tak do 4 maja myślę - chciałabym już zobaczyć serduszko... :zawstydzona/y:
Witajcie...następna w kolejce jestem ja.Termin mam na 14 grudnia.
Na razie bez mdłości porannych ,ale za to śpię i śpię....zmieniły mi się ®ówież smaki,to czego wcześniej nie lubiałam dziś ze smakiem zjadam
cześć Owieczko :-) Witamy na pokładzie :tak: Ja tez nie mam mdłości, ale to spanie.... ;-)
Znam tą senność, ostatni weekend jakby wyciąty z życiorysu, nic tylko błogi sen hehe
Ale za to, jakie piękne marzenia w tych snach... :-)

Kochane, administracja przyznała Majeczce02 i mnie status moderatorów tego wątku od dnia dzisiejszego. :-)
W razie jakichkolwiek problemów, próśb czy sugestii zgłaszajcie się do nas a na pewno zrobimy co w naszej mocy, żeby Wam pomóc :tak:


Od siebie, bardzo dziękuję za zaufanie w tej sprawie :tak: :zawstydzona/y: :-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Witam wszystkie Grudnióweczki i oczywiście gratuluję. Wg moich obliczeń będę rodzić 15 grudnia, ale lekarz jeszcze nie potwierdził.
Kota-behemota, widzę, że Ty też na lekach. Ja mam tylko Duphaston, ból brzucha ustąpił, na nieszczęście plamienia nie, tzn nie całkiem, są tylko wieczorem i aż się nawkręcałam, ale mam nadzieję, ze jutro będzie ok u lekarza.

Co do wymiotów, moja mama z jednym chłopakiem rzygała, z drugim nie, a ze mną też, wiec to nie ma przełożenia jak sądzę. Ja na razie nic, czasem mnie zmuli, ale to tak na 2 minuty.
 
Do góry