reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2011

nikuss zapisz się do tej szkoły, naprwdę warto, a przyszpitalna jest za free... mam sporo koleżanek, które chodziły na kurs i było baaaardzo zadowolone....
 
reklama
Ja właśnie się zastanawiałam nad szkołą rodzenia bo położna mi mówiła że mogę się zapisać przy szpitalu i że Ona by polecała, ale właśnie jeszcze muszę się dowiedzieć jak to jest jak bym opuściła troszkę zajęć w szkole rodzenia bo od 16 października do 6 listopada będę w Polsce (przygotowania do ślubu i ślub) także nie będę mogła być na zajęciach.

Poza tym położna jeszcze kazała mi rozważyć jak chce rodzić tzn. w wodzie czy normalnie i sama nie wiem ale chyba się będę chciała w wodzie, ale zanim się do końca zdecyduję to dostanę polskiego tłumacza (bo mój ang nie jest za wspaniały heh) i wraz z moim przyszłym M pójdziemy obejrzeć szpital porodówkę i pomieszczenie do rodzenia w wodzie =)

Masakra ale dzisiaj mam senny dzień przespałam się wstałam zjadłam chwile posiedziałam potem znów się położyłam,wstałam zjadłam i najchętniej znów bym poszła spać =/
 
O matko, dziewczyny, czy wy też macie ochotę na "śmieciowe" jedzenie??
Musiałam zrobić frytki z posypką z sera żółtego bo taka mnie ochota naszła, że masakra, nie zasnęłabym.
 
Ja właśnie się zastanawiałam nad szkołą rodzenia bo położna mi mówiła że mogę się zapisać przy szpitalu i że Ona by polecała, ale właśnie jeszcze muszę się dowiedzieć jak to jest jak bym opuściła troszkę zajęć w szkole rodzenia bo od 16 października do 6 listopada będę w Polsce (przygotowania do ślubu i ślub) także nie będę mogła być na zajęciach.

Poza tym położna jeszcze kazała mi rozważyć jak chce rodzić tzn. w wodzie czy normalnie i sama nie wiem ale chyba się będę chciała w wodzie, ale zanim się do końca zdecyduję to dostanę polskiego tłumacza (bo mój ang nie jest za wspaniały heh) i wraz z moim przyszłym M pójdziemy obejrzeć szpital porodówkę i pomieszczenie do rodzenia w wodzie =)

Masakra ale dzisiaj mam senny dzień przespałam się wstałam zjadłam chwile posiedziałam potem znów się położyłam,wstałam zjadłam i najchętniej znów bym poszła spać =/
ja tez się zastanawiam nad porodem w wodzie. A wiem, ze jak cos nie będzie mi pasowało to moge wyjsc i rodzic normalnie. No i zależy czy w momencie mojego produ bedzie wolny pokoj z basenem. Ehh nie wiem...dobrze, ze jeszcze trochę czasu do namysłu


Dziewczyny gratuluje poznania płci, rzeczywiście dziewczynki doganiają chłopców :-)
 
nikuss gratulacje !

uwielbiam to forum, czasem się zastanawiam czy Wy potraficie czytać w moich myślach :-) albo to wszystkie ciężarówki mają podobne myśli.
dziś rano zastanawiałam się czy mój pępek będzie wystawał czy nadal będzie taki schowany a tu proszę temat na forum już poruszony :-D
wczoraj wieczorem rozmawiałam z moim M o zapinaniu pasów, że coraz bardziej mnie ugniatają i że słyszałam coś o jakiś specjalnych dla ciężarnych, a tu proszę kota właśnie napisała jak się nazywają i już poszukuje ich w celu zakupu :-D
ciekawe jakie będzie nasze następne wspólne myślenie??

jutro przede mną długa podróż- kierunek Monachium, więc zajrzę dopiero wieczorem więc już teraz życzę Wam miłej i słonecznej środy.
i powodzenia na usg!!
 
Ostatnia edycja:
O matko, dziewczyny, czy wy też macie ochotę na "śmieciowe" jedzenie??
Musiałam zrobić frytki z posypką z sera żółtego bo taka mnie ochota naszła, że masakra, nie zasnęłabym.

No Mnie dziś naszła wybranie się do mojej ulubionej pizzerii ale ból głowy nie przechodzi wiec nie ruszałam się z domu za to naleśniczki z pysznym dżemikiem dobrze zastąpiły pizze :-)
 
a ja dziś miałam wizytę u gina i znowu nie było usg...więc nic się nie dowiedziałam ani jaki maluszek duży, ani jaka płeć. jedynie co to detektorem gin posłuchał tętna dzidzi i odgłosy jak się rusza z tego detektora. na bakterie w moczu zapisał mi jakiś antybiotyk no i zmienił mi witaminy na inne bo mu mówiłam, że po tym prenatalu czasem mam problemy z jelitami i zaparciami i że czasem brzuch mnie po nich boli... następna wizyta 5 sierpnia. Może wtedy będzie z usg...
 
reklama
O matko, dziewczyny, czy wy też macie ochotę na "śmieciowe" jedzenie??
Musiałam zrobić frytki z posypką z sera żółtego bo taka mnie ochota naszła, że masakra, nie zasnęłabym.
ja dzis wciagnelam fete panierowana z zurawinka:)

Izi badania są na pewno w Plazie, bo poprzednie też tam były tylko nie wiem w jakich godzinach :)
ok dzieki,ale jak bedziesz cos wiecej wiedziec ro pisz:)


dziewczynkii co na przeziebienie????????????????????pomocyyyy!
 
Do góry