reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Grudzień 2011

Chyba przegiełam ze sprzątaniem. Zabrałam się za porządkowanie papierów i te nasze segregatory chyba trochę za ciężkie były. Takie dziwne teraz odczucie mam, brzuch jakby twardszy, kuje i wogóle szału nie ma jeśli chodzi o samopoczucie. Ale udało mi się zwolnić jedną szufladę (z myślą o dzidzi i spodziewanych zakupów oczywiście). :)))
 
reklama
piękne macie te ubranka, przede mną jeszcze sporo czasu na zakupy.
nie wiem jak Wy ale ja nie wyobrażam sobie, że np jak będę mieć córeczkę, to że wszystkie ciuszki będą różowe. bez urazy ale takie małe dziewczynki w takich różowych ciuszkach- od stóp do głów- kojarzą mi się z prosiaczkami :)
może dlatego, że wszyscy znajomi do okoła mają dziewczynki i jak widzę je tak ubrane (róż taki jak fuksja, strasznie dający po oczach) to nie mogę sobie wyobrazić mojego dziecka tak ubranego. przecież jest tyle innych pieknych kolorów... choćby lawendowy :)

a co do płaczliwego nastroju, to widzę, że nie jestem osamotniona
 
A ja właśnie wróciłam do domu. M. miał dziś tyle pracy, że zamiast na obiad, przyjechał na kolację i poszliśmy do sphinxa zjeść.. Ledwo żyję, chyba się przejadłam, biorąc pod uwagę, że na kolację zjadam jogurt, owoc, albo kromkę chleba, to taki wielki talerz mięska, ryżu i sałatki jest dla mnie po prostu jak zabójstwo. Brzuszek mam teraz wielki.
Inka85, racja z tymi kolorami. Ja teraz poluję na taki komplecik biało-szary i biało-beżowy. Czekam na przecenę, bo teraz trochę drogie, ale uważam że jest dużo kolorów uniwersalnych.
Mój M. twierdzi że trochę za wcześnie na zakupy, ale mu uświadomiłam że nie da się później kupić wszystkiego na raz i lepiej zaopatrzyć sie we wszystko wcześniej. Myślę, że narazie zainwestuję w ubranka, później w łóżeczko, a na koniec zostawię sobie wózek, może jeszcze nieco stanieje.
 
oj kobietki a ja dostałam cały karton ciuszków od body,pajacyki...po resztę ubranek jejkuuu jakie fajne dresiki mam niebieskie takie kizia-mizia w dotyku wrrrr zakochałam sie w nich
 
oj kobietki a ja dostałam cały karton ciuszków od body,pajacyki...po resztę ubranek jejkuuu jakie fajne dresiki mam niebieskie takie kizia-mizia w dotyku wrrrr zakochałam sie w nich
To super masz, u mnie w rodzinie ostatnie dziecko urodziło się 8 lat temu, więc nie mam po kim dziedziczyć ubranek, bo to są już rzeczy prehistoryczne. Także muszę inwestować w nowe.
 
wiem, że może nie na temat bo ostatnio to się wątek ciuszkowy zrobił ale mam do Was pytanie odnośnie rozstępów a właściwie jakiegoś dobrego preperatu by ich uniknąć ??
Fissan jak dla mnie za tlusty, więc używam oliwki firma Frei- zakupiona w Niemczech, a może znacie coś dobrego, sprawdzonego ale w postaci kremu, bo to uczucie lepkiej i tłustej skóry trochę mnie drażni.
 
też mam frei dobry jest bo jeszcze rozstępów nie posiadam nowych a brzuszek mam wielki :)
kupowałam w aptece za nie całe 12 euro czy jakoś tak mój gim mi tą oliwkę polecił
 
Ale szalejecie z tymi zakupami:-)
Jeśli chodzi o krem to nie pomogę, bo kupiłam oliwke z żelu dla kobiet w ciąży na rozstępy z Panatenu i mi pasuje. Smaruje wieczorem po kąpieli, ładnie wsiąka i skóra sie robi taka miła w dotyku jak zamsz:-p
Ja po USG i Młody spał, uda zaciśnięte i nici...czekaliśmy chwilkę ale nic z tego - dalej niespodzianka:cool2:
 
izi a wozka nie masz po Patryku???
Fajny ale jejq tyleee kasy.. no i jak dla mnie jedyny mankament poza oczywiscie ceną to siedzisko, jakoś nie uznaję kubełkowego, jednak dzidzia musi miec wygodę i swobodę, ale generalnie miodzio:),
tez mam ubrania po młodym.. ale poczekam na płec dzidzi jak się okaze laseczka to nikt i nic mnie nie powstrzyma:D:D

a ja dzis sobie kupiłam 2 tuniki jedna z h&m czarna na grubych ramiączkach, fajny rozciagliwy materiał a druga z NEW LOOK-a elegancką czarno srebrno szarą, to bede miała na 2 dzien wesela bo za 2 tyg. idę. Obie super, no i u nas otworzyli PEPCO.. AHH ZAKOCHANA JESTEM W TYM SKLEPIE. Kupiłam młodemu super koszulę na wesele za 17 zł i tenisówki w czachy.. ale za małe muszę wymienic. i KUBECZKI ITP ITD:) sKLEP JEST SUPER I TAK ŁADNIE KOLORYSTYCZNIE URZĄDZONY, NIC TYLKO WYDAWAC KASĘ;P;P. ups caps.. wybaczcie nei będe zmieniac.

:-) A teraz zmykam na zumbę, pierwszy raz z młodym, mają tam fajny placyk wydzielony mnóstwo zabawek, i panią która się zajmuje dziecmi jak mamy cwicza. Zobaczymy czy będzie ze mna chodził.. czy jednak z babcią zostawał:) miłego wieczorku mamusie;)

Witam!!!
A wiec wozka po Patryczku nie mam bo sie nie sprawdzil,mialam dla niego niekubelkowa spacerowke i mi zjezdzal jakos mi sie nie podobala;/ i sprzedalam wszysto za tyle ile kupilam:)
Kupilam Patryczkowi spacerowke lekka i ona ma na plasko takze bede miec ja awaryjna,Patryk teraz bedzie jedzil w tej kubelkowej a drugi dzidzius zobaczymy:)

Bo jezeli chodzi o Patryka to wole jak mi spi w domku niz w wozku bo w wozku spi ok godzinki a w domku nawet do 3 godzin:)

Asko kupuje w dobrej cenie nie w takie jak jest na stronie,kupuje rowniez z fotelikiem...Na taki drogi nas nie stac:)

mileo wieczoraska...

A jutro ma byc 12 stopni aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaałaaa!!brrrrrrrrrrrr
 
reklama
Inka85 -Podobno bardzo dobry krem jest na rozstepy o nazwie Mustela , cena jest dosc wysoka ale adekwatna do tego produktu czytalam dosc sporo pozytywnych opini.Na allegro masz taniej:-)ja używam oliwki raz dziennie i jest ok jak narazie:-)

Jesli chodzi o ubranka dla kluseczki tez mnie korci ale moj M powiedzial ze zgłupialam i jest jeszcze czas na zakupy i nie ma co zapeszac:baffled:to wiec mi poprawil humor.... eh Ci faceci:cool2:
 
Do góry