reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2011

Asieńka u ciotki mego P jej młody tak miał... Patrzy na niego, a mu po brodzie i smoku krew spływa-przebił się ząb...

Violett ja pierdykam niezła historia. Oby już nie było takich akcji.:szok:
Agapa Gratuluję Wiktorii, mała Duma!
Ja tak troszkę mniej się udzielam, patrzę trochę tu tempo spadło.
Dziś siostra mi napisała, że przyleci 1go listopada z mężem i pobędą w Pl do 5go listopada. Więc cale 3 dni <lol2> Myślałam, że trochę więcej posiedzi... ale ona zawsze tak... Najlepsze, że 2 dni to sama podróż trwa... Rozbawiła mnie i trochę podkur...iła tą informacją. No ale dobre i 3 dni. Jak brałam:-D:-D ślub to była 5 dni:-D
Z małżem się wczoraj podarłam ostro ale jest już ok... A było gorzej niż źle. Nasze temperamenty są takie same...:-(
 
reklama
agapa, oczywiście gratulacje dla córci. Co do boreliozy to niefajnie, bo podobno długo sie ją leczy..
asieńka, pewnie to ząbek sie przebił, może pomogło mu cos np. gryzienie zabawki i pękło dziąsełko....U nas nie było takiej syt.
Kupinosia, ta radośc to z przyjazdu cioci czy z tego że przyjechala czerwona limuzyna?:-) Niezła "agentka" musi byc z cioci...

Wszytskiego najlepszego dla Oskarka!
 
Ostatnia edycja:
Witam piekne Panie:-)

U nas nocka przespana ,pogoda nie rozpieszcza ,na 13,40 mam usg genetyczne a pozniej jedziemy sie rozerwac do Factory za zakupy dla młodego bo nie ma cieplej kurteczki na jesiec i chce jakis dresik na polarze mu kupic.Jak cos fajnego zakupie wstawie zdjecia w odpowiednim watku.

Asienka- nie mialam takiej akcji z młodym ale tez mi sie wydaje ze to byl szybki strart zęba:-)
Agapa- gratuluje osiagniec córuni,a co do M oby przeszlo te choróbsko szybciutko!!!
Kota- hallo hallo, co z tymi KRECHAMI:))))ale trzymasz nas w niepewnosci dzien i noc mysle o was:-D
 
witajcie!ja naprawdę jeszcze żyję:)ale co to za zycie...cały czas jestem na wyjazdach z brakiem możliwości pisanaia i czytania co u Was. Na razie jestem po lekturze jednej strony ,a tu juz takie newsy ,Phelania!!!!!!gratulacje!Może ktoś streści mi po krótce co się dzieje, bo na pwno nie dam rady nadrobić.(?)
My ciągle na cycusiu z dodatkami.Ciekawe, jak u Was,co malestwa jedzą/Dwa ząbki z trzecim w tle.Była juz wysoka gorączka i ciężkie nocki,a ząbką dalej nie ma.generalnie jestem w kiepskiej kondycji,czuję się wręcz osaczona, zostawiona sama z małą i nie umiejąća zorganizować sobie najprostszych rzeczy.Kiedy mała zasypia niewielke mogę zrobić , bp śpi przeZ około 30 min i to najczścij na spacerze.A w nocy ja też padam, bo mała ciągle chce cyca i budzi się niemiłosiernie ciężkożko.Nie wiem, jak to zmienić.jeśli dać butlę, to jakie mleko? może ktoś mi coś podpowie.
Strasznie WAs ściskam i pozdrawiam,dzisiaj mój M. obiecał ,że będzie wcześńiej ,więć może wieczorkiem tu zajrzę,Miłego dnia!pa
 
Witajcie.
Dziś m. robił badania, ale te mendy w naszym ośrodku nie potrafiły powiedzieć kiedy będą wyniki.:wściekła/y:

witajcie!ja naprawdę jeszcze żyję:)ale co to za zycie...cały czas jestem na wyjazdach z brakiem możliwości pisanaia i czytania co u Was. Na razie jestem po lekturze jednej strony ,a tu juz takie newsy ,Phelania!!!!!!gratulacje!Może ktoś streści mi po krótce co się dzieje, bo na pwno nie dam rady nadrobić.(?)
My ciągle na cycusiu z dodatkami.Ciekawe, jak u Was,co malestwa jedzą/Dwa ząbki z trzecim w tle.Była juz wysoka gorączka i ciężkie nocki,a ząbką dalej nie ma.generalnie jestem w kiepskiej kondycji,czuję się wręcz osaczona, zostawiona sama z małą i nie umiejąća zorganizować sobie najprostszych rzeczy.Kiedy mała zasypia niewielke mogę zrobić , bp śpi przeZ około 30 min i to najczścij na spacerze.A w nocy ja też padam, bo mała ciągle chce cyca i budzi się niemiłosiernie ciężkożko.Nie wiem, jak to zmienić.jeśli dać butlę, to jakie mleko? może ktoś mi coś podpowie.
Strasznie WAs ściskam i pozdrawiam,dzisiaj mój M. obiecał ,że będzie wcześńiej ,więć może wieczorkiem tu zajrzę,Miłego dnia!pa
Kochana, jeśli twój maluch nie pił jeszcze MM to radziłabym ci wybrać mleko jakieś tańsze. To że tańsze nie znaczy że gorsze, a uwierz mi że szybko znika. Ja podawałam Mikołajowi Nan2, duże opakowanie 2x300g kosztuje 28-30zł a starczało mi na 5-7 dni. Teraz podaję już tylko kaszki bobowita, bo taniej wychodzi, a pediatra pow. że nie muszę już podawać mleka. Może i ty spróbuj dawać kaszki..

No właśnie dziewczyny mam pytanie. Pytałam pediatrę o wit. D czy podawać czy nie, bo Miki jest tylko na sztucznym. A ona pow. że jeśli wypija dziennie 750ml. to nie muszę i że nie ważne czy to jest kaszka czy mleko. Ale np. w 100ml mleka jest więcej wit D niż w 100ml kaszki (chodzi mi o taką kaszkę z butelki, bo w miseczce daję więcej żeby była gęściejsza). Jak to jest u was. Dajecie jeszcze wit D czy nie i jak to się ma do posiłków?
 
Hej kochane..
Od rana sprzątam.. I o dziwo moje dziecko mi na to pozwala. Powoziłam go na odkurzaczu i był zachwycony. Teraz już prawie zasypiał więc dałam mu szybko obiadek , bo zwykle je o 12:00 i od razu zasnął. '

Aha w nocy ciągle płakał i dziś rano zobaczyłam ząbka tak więc mamy górną lewą jedynkę :-D Ale widać już drugą więc pewnie spokoju nie będzie.
 
[/B]
U nas też często jest taka zagadka z fridą czy smokiem ale u mnie to zguby lub chowanie to specjalność Amelki.
Czyżby Lenka zaczeła mnić mamusię gdzieś i trzymać sztamę z tatą:-)

A_GALA tak tak jest taka nadzieja. I ja będąc w ciąży z Kacprem takiej nadziej się trzymałam. Moja Amela od małego baaa od czasów brzuszkowych była małym szaleństwem, w brzuchu to myślałam, że mam bliźniaki a nie jedno, dostawałam kopniaki na wszystkie możliwe strony. I od początku takie ADHD:-D i tak jest do tej pory.
A Kacperek mimo tego, że będąc w brzuszku miał więcej miejsca do popisu niż Amelka (tak mi lekarz powiedział, że drugie dziecko ma więcej miejsca niż pierwsze) to był tak spokojniutki, że momentami się zastanawiałam czy wszystko z nim tam w środku w porządku, a teraz jest grzeczniutki od urodzenia, nie płacze nie potrzebnie, sam się zabawi, płacz jest tylko jak sobie krzywdę zrobi czy jak na prawdę mu bardzo coś doskwiera.
Więc jest szansa na drugie spokojne dziecko.
I tego (20-6/7 rano) Wam zazdroszczę. Wiesz ja samym początku Kacperka też dokarmiałam MM bo mu było mało, już w szpitalu pierwsze butle dostawał. Potem laktacja mi się unormowała i MM dostawał tylko jak musiałam wyjść z domku. Teraz jak pracuję to po około 1,5 miesiąca od mojego powrotu do pracy mały w ciągu dnia całkowicie zrezygnował z cyca (na początku jeszcze ciągnął z rana nim wyszłam z domu lub zaraz jak wróciłam po pracy, czy jak całe dnie w domu byłam np. w niedzielę to wisiał na cycu). I teraz od tego czasu mały chce pierś tylko na nocne uspanie i w nocy, więc wtrącenie MM na noc łączy się u mnie już z całkowitą rezygnacią z piersi.
Powiem tak i chcę i nie chcę rezygnować. Wiec musi najść taki dzień, że podejmę decyzję ostateczną tak jak było z pierwszym dzieckiem.
Wow ależ Ci posta walnełam:-D

SALSIK gratulacje dla Halinki na nowe ząbki.
Trzyma kciuki za pozytywne rozpatrzenia odwołania.

ŻABCIA dużo sił i zdrówka.

AGAPA gratulacje dla córci i Mikusia, zdolne dzieciaki masz.
U M żeby to nie było to co podejrzewają, trzymam kciuki.
My podajemy jeszcze Wit.D.

Samych słodkości dla dziesiejszych grudniaczków.

KUPINOSIA eee dlaczego uważasz za obciach to, że Ola się po pupie na drodze drapała???
Gratuluję Kasi ząbka i Tobie wizyty cioci z czerwoną limuzyną:-)


NETKA ciesz się, że przynajmniej siostra na 3 dni przyleci. A gdzie siostra jest???

PHELANIA powodzenia na USG i na zakupkach oby były udane.
Wow to lekarz prywatny i takie numery odwala. Dobrze, że zapisałaś się gdzie indziej oby był lepszy.

MIRABELKA Kochana a gdzie Ty tak ciągle na wyjazdach, trzymaj się tulę.

NASTAZJA gratuluję ząbka.


Kacperek z babcią w domku, nocka nawet w miarę.
Dziewczyny teksty moje Amelki mnie powalają, wczoraj zaczeła mówić wierszyk:CHODZI LISEK KOŁO DROGI NIE MA RĘKI ANI NOGI. LISKU LISKU MÓJ MALUTKI, ŻEBY ŚPIEWAĆ TRZEBA WÓDKI-druga część wierszyka jest własną interpretacją mojej córki no myślałam, że padnę.
Dziś muszę ja ją z przedszkola odebrać i znowu do pracy ją zabrać.
Wczoraj kupę kasy poszło na naprawę auta męża, no ale co jak trzeba to trzeba. Jak się jeździ to trzeba mieć sprawny samochód.
 
reklama
Udalo się mi was nadrobic przez ostatnie pare dni mala niedaje mi nic zrobic tylko się bawic i bawic także nie mialam czasu na bbJ wlasnie spi a ja mamchwilke czasuJ unas nocki co kawalek z pobudkami już stracilam nadzieje ze kiedykolwiek się wyspie:pod wizty u Gina naszla mnie ochota na kolejnego dzidziusia hahah zaziebieniewrescie przeszlo także wszystko wraca do normy:D

Tofika, Pyszczek ,aga , brzusio , Milva, asienka zdrowka
Tofika lysa janie wyobrazam sobie nie odciągać kataru to tak samo jak my byśmy mialy niedmuchac nosala w chusteczke hmm dziwne te doktorki
Nastazja lacze sięw bolu mój A jak wychodzi 0 6;30 do pracy to wraca 23-00,0L
Pyszczek powiemze troche mnie nastraszylas bo ja mam tez z A konflikt bo ja mam Rh- a on Rh+ale naszczescie nic nie wyszlo ale mala ma moja krew bo to tez chyba od tegozalezy po kim dziecko krew dziedziczy tak?
Phelania todobrze ze z dzidzia wszystko ok. mam nadzieje ze załatwisz jakas ta sprawde zezwolnieniem a do lekarki to brak slow daj znac jak po usg genetycznym:p
Sosnowiaczanka codo Matki Madzi to sama bym ja udusila jej co za babsko niech zgnije w wiezieniu
Celebry tka piep….
Violet szybkiejkuracji ja pamiętam jak w zerowce się zarazilam owsikami i tez musieliśmy się kurowacpamiętam to do dzis bo były takie mega duze tabletki do połknięcia
Salsik gratulacjezabkowe dla Halinci:p
Zabcia Wamrtowniez gratki zabkowe
agapa gratki dlacorci i mam nadzieje ze te podejzenia okaza się jednak mylne
mirabelka my teznadal na cycu i nocki mam identyczne ale chce się pomęczyć jeszcze przez zime
Nastazja gratki zkolejnego zabkaJ
Sto lat dlawczorajszych i dzisiejszych solenizantow:**
 
Do góry