reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2011

Salsik, dobrze Cię "widzieć" :) Halinci gratulujemy zębolków, a M. niech się weźmie za robotę! No bo niby po co urlop ojcu małych bliźniaczek? ;P
 
reklama
Od obgryzania paznokci można jak wcześniej się dotknęło gdzie nie trzeba i na ręku siedzą jajeczka. Ogólnie zaraża się przez branie do buzi rąk bo jajka owsika które "przeskoczyły" z innego nosiciela siedzą na naszym ciele, jak weźmie się je do buzi to lecą do jelita i tam się rozwijają.
 
Violett- biedna mała, to musiało być straszne. Zdrówka i całuski przesyłam.. :*
Salsik- mnie kiedyś wywróżono dwóch synów. No i w sumie mam dwójkę, bo z moim M. podobnie jak z Adasiem.
Młody śpi od 20, ja już leżę przed tv. Oglądaliśmy z M. dziś nowe łóżko, te z vox'a co reklamują no i się zakochaliśmy - ale 3 tysiące bez dodatków :-(
 
Hej dziewczyny :-)

Przepraszam nie przeczytałam tego co naprodukowałyście.

Wszystkiego najlepszego dla dzisiejszych oraz solenizantów z ostatnich dni :-)

Wpadłam napisać co tam u nas, a więc Maciuś lot zniósł dobrze pół lotu spał a potem troszeczkę mu się nudziło no ale pojadł chrupek pobawił się samochodzikiem i było dobrze, gorzej było ze mną przy lądowaniu myślałam że nie wytrzymam tak mnie muliło i było mi niedobrze.
Po tym jak dojechaliśmy do domku Maciuś miał biegunkę i robił 5 razy kupkę wczoraj wcale nie robił a dzisiaj znowu zrobił 6 kupek i nie wiem od czego.
No i muszę się pochwalić mamy trzeciego ząbka górną lewą jedynkę :-)
Jutro mam wizytę u gina aż się boję co powie w jakim ja jestem stanie. No i jeszcze jutro usg bioderek Maciusia ja nie wiem jak my opanujemy Maciusia żeby lekarka je zrobiła bo on taki szybki i ucieka.

Ja męczę się z końcówką przeziębienia mam strupy na nosie byłam od przylotu taka zasmarkana że oddychać nie mogłam.

Moje dziecko szaleje i ani myśli iść spać ma tyle energii nie wiem skąd on ją dobiera.
 
Dziewczyny, dzisiaj moje dziecko zasnęło pierwszy raz bez cysia, przytulone do ojca swojego....może to jakis przełom...Targają mną sprzeczne emocje...:crazy: A mój m. jaki szczęsliwy i usatysfakcjonowany...
 
CZeść dziewczyny. Przepraszam że do was nie zaglądam, ale poprostu nie mam na to czasu. Codziennie chodzę z maluchami na spacerki. Wczoraj musiałam z nimi wyjść jak na dworze lało bo nie dało się z nimi wytrzymać. Mikołajowi chyba idą jakieś kolejne ząbki, bo wczoraj wieczorem był tak niemożliwy że nie dawaliśmy sobie z nim rady. Ślina cieknie do podłogi:-D no i wczoraj i dziś wymiotował i dziś pojawił się katarek (malutki ale jest).
No i chyba wam się nie chwaliłam. W czwartek moja córka -Wikunia- była na zawodach sportowych. Biegi przełajowe. Na 83 osoby startujące była 56, ale za to dziś startowała w sztafecie 10x800m. Biegła jako 7 i dziewczyny zdobyły złoto:-D:-D:-D Jestem z niej b. dumna bo przegoniła jedną dziewczynę która była sporo przed nią:-) No i w ciągu miesiąca nadrobiła cały tamten rok, bo przecież nie ćwiczyła w tamtym roku bo miała zwolnienie przez swoje wypadki.

Aaa no i Miki potrafi już chwilkę stać bez trzymania:tak:

A teraz gorsza informacja. U mojego P. jest podejrzenie neuroboleriozy. Musi porobić badania i udać się do dwóch specjalistów i tam też badania. Strasznie go bolą stawy.
tyle u nas tak na szybko.
 
dziewczyny help!

dzisiaj po południu małego zmuliło więc położyłam do łóżeczka i zasnął po 10 min obudził się z mega płaczem...nie mogłam go uspokoić płakał jakby się czegoś wystraszył no i wtedy zauważyłam że z buzi mu krew leci, nie było tego dużo ale jednak. oczywiście nie dał zobaczyć dopiero później jak się rozpogodził przechyliłam go i zauważyłam że w miejscu górnej jedynki która jest na etapie wybijania jest krew;/

czy któraś z Was miała podobny przypadek? z dolnymi jedynkami nie było problemu więc się zastanawiam dlaczego ta krew się pojawiła:zawstydzona/y::-(
 
Asienka, u nas tego nie było, ale czasem tak się zdarza i któraś z Grudniówek też kiedyś o tym pisała. Nie martw się. Po prostu ząb wyszedł bardziej inwazyjnie, szybciej :*

MamoOskarka, buziaki i uściski dla Oskarka!
Mam nadzieję, że jest już zdrowy jak ryba :)
 
reklama
Samych słodkości dla Julki i Oskarka !
Agapa
- gratulacje dla Wiki ! - też byłabym dumna i kurcze zdrówka dla Twojego M oby to nie to o czym piszesz
violett- a odrobaczałaś już kiedyś Marike ? Olka wiecznie pcha paluchy do buzi i walczymy z tym. Odrobaczam ją co kwartał Zentelem. Tym bardziej że chodzi już do przedszkola. Pare tygodni temu na ulicy drapała sie ciągle po tyłku i aż płakała , jaki obciach.
żabcia- czekam na wieści od gin !

asienka- myślę że to tak jak Mła napisała.... Moja ma dopiero 2 ząbki i nic sie nie działo do tej pory.

Wczoraj przyjechała do mnie ciocia czerwoną limuzyną ! Ogromnie sie cieszę JUPI ! i nie pisałam że Kasi wyszedł drugi ząbek zaraz po tym pierwszym czyli tak samo jak było to z Olką tylko 3m później
 
Do góry