reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2011

Wszystkim chorowitkom zycze szybkiego powrotu do zdrowia!

dziewczyny, dziekuje Wam za kciuki, ja nadal nie zrobilam testu, poki co @ brak, ale to dopiero 2 dni po terminie, na razie tez nie kupilam zadnego nowego testu, jestem totalnie zagoniona i wymęczona :( ostatnio wszystko daje mi się we znaki, w pracy, w domu, na budowie takie zapiernicz, że szkoda gadać, M. ciągle nie ma w domu, Q w ogóle nie śpi w dzien, jedyna pewna drzemka to ok.40minut o 12tej, a tak czyste szalenstwo od rana do wieczora, na szczęście nocki są spokojne (odpukać!)... zwykle ok 21-ej już śpię....
 
Ostatnia edycja:
reklama
Tofika- ta ciocia to OKRES ! :-D i ciesze sie niesamowicie :-)
malenstwo- to dobrze, rozumiem że macie zielone światło ;-)
dorotar- co chwila zadzierała kiecke i palce sobie wkładała do tyłka, niefajnie to wyglądało a Ty jak często i czy w ogóle odrobaczasz Mele ?
 
KUPINOSIA ha ha, ja jak byłam mała to podobno kiedyś w kościele mówiłam pierw po cichu a potem na cały głos: MAMA BOLI MNIE CIPKA:-D
Nie ja Melci nie odrobaczałam jeszcze nigdy. Nawet nie myślałam o tym.
 
Agapa ja wciąż podaję Nince wit D3, Choć je kaszki na mleku i kaszli mleczno-ryżowe.
Dorator moja siostra już 12 lat mieszka w USA.
Kupinosia Tofika dała się nabrać na tą ciocię z limuzyną haaha ;) nie załapała!
No a Twoja Amelia Dorator to poetką chyba zostanie,bo teksty tworzy bardzo wymyślne ;):-D

Dziś na obiad naleśniki z twarogiem, polane musem truskawkowym.
Mój żołądek aż syczy z głodu!
 
Ostatnia edycja:
Maleństwo- a ten mój M. nie dość że pracuje całe dnie to w wolnej chwili opowiada mi o pracy :eek: Trzymam kciuki za staranka ;-)
Malenstwo, Dorotar - ale się uśmiałam z cipki i siura :-D
Agapa- my mamy zalecenia od pediatry i ortopedy że mam podawać wit D aż mały zacznie samodzielnie chodzić.Oczywiście zdarza mi się zapomnieć, ale ogólnie podaję mimo że je tylko MM.

Młody wstał, bawi się swoją ulubioną zabawką "drzwiami" , a ja sobie siedzę i myśle..
 
hahha dorotar to musze cie z moim bratem poznac bo on wolal w kosciele ze go siur boli hahha

HA HA HA PADŁAM JUŻ GO UWIELBIAM:-D:-D:-D

NETKA ja myślę, że Mela to raczej komikiem zostanie albo klownem:-D:-D:-D
Ale pyszności na obiad masz, dawno naleśników nie jadłam. A ja znowu dostałam dostawę jedzenia do pracy, moja ciężarna szefowa przywiozła mi kurczaczki z Maca, no chyba muszę się stąd zwolnić:-D bo będę słoniem:szok: a nie podwójną mamuśką laską;-)
 
dorotar - tak jak piszesz, sama musisz dojrzeć do tej decyzji. ja nie pracuję i jestem całą dobę z małą, ale i tak jakoś tak jej się ustawiło, że w sumie pełny posiłek z piersi to je tylko po przebudzeniu, później po 3h znów trochę popije, ale już nie starcza jej na tak długo i mniej więcej po 2h czasem wcześniej dostaje kaszkę na gęsto
Agapa - ja podaję non stop vit. D, przez pewien okres podawaliśmy nawet podwójną dawkę (na zalecenie lekarza). Wg mojego lekarza należy podawać ją do min. roku.
Net-ka - a ty nie rób tutaj smaka tymi naleśnikami, no!

Czy wasze dzieci też nie chcą za bardzo jeździć w wózku na spacerki. moja wytrzymuje max pół godzinko, no może 40 minut i jest marudzenie....

Aaaaa...i jeszcze informacja zakupowa :-)
w Carrefourze od dzisiaj karton pampersów, ten duży - 79,90zł
w Lidlu od jutra fajne ubranka w dobrych cenach http://www.lidl.pl/cps/rde/xchg/SID-178A678A-79208265/lidl_pl/hs.xsl/offerdate.htm?offerdate=30315. ja zapoluję na te rajtuzy z abs, w sam raz do raczkowania i jeszcze za taką cenę...
 
Ostatnia edycja:
reklama
Agapa gratki dla córy!!
Buziaki dla Oskarka!

Maleństwo dokładnie – takie 50/50 procent szans – jak dzidzia odziedziczy po mamie krew to super, a jak po tatusiu to nastepne dziecko może mieć już ciężko jeśli przy tym pierwszym pojawią się przeciwciała :( ta natura jednak nie do końca wszystko dobrze wymyśliła;)

U nas pada, wieje i spać się chce. Byliśmy dziś na kontroli słuchu i zakończyliśmy chodzenie do przychodzi z tego powodu. Musieliśmy być 3 razy badani ze względu na antybiotyki jakie Krzyś brał zaraz po urodzeniu, ale wszystko jest super!
 
Do góry