reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2011

Freiya troche szkoda, ale co zrobic, są w zyciu zeczy wazne i wazniejsze :)

Violett
, Kota jeszcze mi sie nie zdarzylo zeby ktos mi wzrócil tego typu uwagę, ale niech tylko ktos sprobuje, ja tez potrafie miec niewyparzoną gębą ;)

Wczoraj mialam ciekawą sytuacje. Bylam z Alanem w tesco. Stoje w kolejce do kasy samoobslugowej-są 4 w sklepie z czego jedna byla nieczynna, i jedna zwykla kasa byla otwarta. Nagle jedna z tych trzech samoobslugowych tez sie zepsula :/ Kolejka przede mną jakies 8 osob, Alan znudzony zaczal plakac, tych pracownikow tyle chodzi ale nikt zwyklej kasy nie otworzy. Idzie kierownik sklepu- wiec sie go pytam czy raczy ktos przyjsc i zaczac obslugiwac, kasa pierwszenstwa nieczynna, jak zawsze, kasy normalne nieczynne, a samoobslugowe popsute, no myslalam za szlak mnie trafi!!!:wściekła/y: no i wyobrazcie sobie ze jednak znalazla sie kasjerka i obsłużyla nas poza kolejnoscią :-)

Asienka
te 7 lat zlecialo nie wiedomo kiedy... Mialam 19 lat jak poznalam mojego M, on 24. Bylam swieżo po rozstaniu z chlopakiem i bez zadnych zamiarow na wiązanie sie z kimkolwiek. Fakt ze moj M mi sie spodobał ale i tak nie chcialam sie z nim wiązac. Doprowadzil do tego tylko swoim uporem. Dzis sie z tego cieszę. Różnie jest miedzy nami, raz lepiej, raz gorzej, ale kocham go niesamowicie. Jest dla mnie calym swiatem, oddycham jego powietrzem:) Chociaz czesto musimy isc na kompromis, zeby sie nie pozabijac, obydwoje mamy duzy temperament i charakterek :D

To jaki jest ten wasz krótki staż?? I trzymam kciuki za wizyte u chirurga, oby wszystko bylo dobrze, bedzie na pewno :)))

Aga mam nadzieje ze i u was bedzie wszystko dobrze :)
 
reklama
Dziś na 9 byłam zapisana na USG narządów rodnych taka zła byłam bo godzinę czekałam, tyle opóźnienia było na 10 do pracy i spóźniłam się 40 minut.
W czwartek do Wawy jedziemy do lekarza.
Kurczę jestem w strachu i nie wiem co robić, od jakiś 2 tygodni pojawiają się u nas na podwórku latające potwory-szerszenia, najgorsze, że nie wiadomo gdzie mają gnazdo, bo jakbyśmy wiedzieli to wołamy strażaków i po sprawie.
Strasznie boję się by mi dzieciaków czasem nie pogryzły bo przecież szerszenie to strach.
A i byłam zapisać się na prześwietlenie kręgosłupa bo dostałam od naszej doktórki skierowanie.
Zapisała mnie pani na 21 września na 8.15 i mówi mi, że do tego badania trzeba się przygotować, dzień wcześniej jakiś lekki obiad, środki na przeczyszenie i do badania dalej nic nie jeśc tylko herbatę i wodę można pić. Taaaa zwykłe prześwietlenie a oni mi każą się przeczyszczać.

NIKUSS ja jeszcze nie myślałam o kupowaniu ciuchów zimowych czy jesiennych, muszę iść do piwnicy i sprawdzić co mam w szafach i czy trzeba coś kupować.

SOSNOWICZANKA wczorajsza rocznica udana była??

PHELANIA uuu no to na razie nici z rehabilitacji.

MILVA zazdroszczę takiej niespodzianki od Tz.
Twój Tz jest nauczycielem??

KOTA życzę owocnych i szybkich starań.

VIOLET co za bezszczelna baba w sklepie. Dobrze jej odpowiedziałaś.
VIOLET, KOTA, SOSNOWICZANKA Mi kiedyś babka w przychodni u ginekologa zwróciła uwagę, że gdzie jest moja kultura osobista, że pozwalam dziecku (Amelce) wchodzić butami na krzesło, nie dotarło do niej słowa, że ona tu nie siedzi i, że jak będziemy wychodzić to wyczyszczę i dalej na mnie "siadała" to tak mi się cinśnienie podniosło, że ja opieprzyłam.

KUPINOSIA pisałąm wczoraj,że Melcia super w przedszkolu i dziś też rewelacja, wczoraj taka zadowolona wróciła, dziś rano trochę się do mnie wtuliła ze strachem w oczach ale tylko dlatego, że spotkaliśmy naszego sąsiada (córkę do przedszkola przywiózł)którego Melcia się boi.
Moja jest w czterolatkach z jednej strony się cieszę bo jest z dziećmi które poznała w zeszłym roku, a z drugiej strony na przyszły rok i tak się cofnie do młodszej grupy.
Co do spania-leżakowania u nas w przedszkolu od zeszłego roku jest nieobowiązkowe, leżakuja te dzieci które chcą, tzn. rodzice o tym decyduja. Moja nie leżakuje, raz, że też już w dzień nie śpi, sporadycznie w domu zaśnie a dwa moja siostra ją z przedszkola odbiera w różnych godzinach w zależności o której ze szkoły wyjdzie.

U nas 25 października 4 lata po ślubie. Ślub wzieliśmy po roku i 2 miesiącach znajomości, w sumie my dopiero zaczeliśmy sie poznawać docierać jak K się do mnie sprowadził po roku bo mieliśmy do siebie 330km i widywaliśmy się po 2 razy w miesiącu na 2-3dni czasem na 6 dni, więc ogólnie mało.

AGA nie przepraszaj, jesteśmy od tego by Cię wysłuchać i powspierać.
 
Dorotar jajeszcze malej nie sadzalam w sklepowym wozku. Musze sprobowac:)
Kota przykro ze @się pojawila ale może nanastepny miesiac jej nie będzie:p a o gumkach my tez jakosnie pamietamy he he:)
Sosnowiaczanka jabym jeszcze parasolki nie kupowala wydaje mi się ze nasze szkraby jeszcze zamale i gratulacje z wczorajszej 7-rocznicy:) Sosnowiaczanka dobrze ze się jakaskasjerka nalazla:) u nas przy kasach pierszenstwa najwiecej stoi panow po 40kupujacych piwo
Milva a to ci TZzrobil super niespodzianke :) zazdroszcze:D
U nas była znowu ciezka nocka krecenie i placze senne. Terazmala spi a ja gotuje obiad dzis ogorkowa:) malej dalam ogorka kiszonegosprobowac krzywila się ale chciala jeszcze:D
 
Dorota do prześwietleń kręgosłupa trzeba się tak przygotować bo treść pokarmowa w żołądku i w jelitach zakłóca obraz i badanie jest zupełnie przeklamane.
 
Dorota, mam nadzieję, że na usg wszystko wyszło ok.
Sosnowiczanka, ja ostatnio mam wszędzie jakieś szczęście z wózkiem, albo znajdzie się ktoś uprzejmy i mnie przepuści na przód kolejki albo kasjerki mnie same wołają, obym nie wykrakała, ale póki co jest wręcz bajkowo, czego każdej mamie życzę!
 
SOSNOWICZANKA, KOTA a dzięki usg ok, jestem zdrowa jak krowa:-D:-D:-Dbuhaha.

FREYIA przerażają mnie te proszki na przeczyszczenie, jeszcze bez jedzenia mogę się obejść. Ale te środki brrr.

MALEŃSTWO mi też do niedzieli wydawało się, że Kacperek jest za mały na wózek sklepowy, ale w niedziele po raz enty miałam dosyć wyjmowania i składania i rozkładania wózka (ja żeby wózek do bagażnika wsadzić muszę odpiąć góre, złożyć stelarzeż bo młody już jeździ w normalnym foteliku)
 
Freyia jak zaszlam w ciaze to jak pisalam wyzej bylam z P 6 miesiecy i kazdy "zyczliwy" stwierdzil ze zycie sobie zmarnowalam, ze P to nie jest dobry material na ojca/partnera itp, ze on taki owaki a ja mialam to gdzies i teraz jestem mega szczesliwa ze go mam. A Ci wszyscy zyczliwi ludzie nie moga uwierzyc ze nadal jestesmy ze soba ze sie ta kochamy i tworzymy rodzine na 99% ( brakuje nam tylko slubu)

Sosnowiczka ami zwracaja bardzo czesto ale moze dlateg ze jestem loda, mlodo wygladam i mysla ze nie mam rozumu chyba. Kota pisala o czapeczce, no i oczywiscie tez miala duzo taki akcji "czemu dziecko nie ma czapeczki/skarpetek" a ze ja twardo stapam po ziemi to odpowiadam "moja sprawa, moje dziecko " lub cos w tym stylu to pozniej leca komentarze "widac ze mlooda to nie dorosla jeszcze do dziecka, i jeszcze sie madrzy" takie teksty w takim stylu.Na poczatku mnie to strasznie wkurzalo i smucilo a teraz juz mam to gdzies:)

a sosnowiczka cd wozka to moim zdaniem nasze szkraby sa za male na parasolke. U nas Marika ma parasolke i nie wyobrazam sobie zeby w niej siedzial Fabian.



A ja mialam starszna ochote na kopytka wiec sobie w sklepie kupilam i juz zjadlam. Dzieci spia :) Wiec mam czas dla siebie:)
 
Violett spoczko nic się nie dzieję że nie wystawiłaś jeszcze jak będziesz mial,a wolną chwilę to wystawisz :-)

dorotar ja od zawsze w supermarketach wożę Maciusia w koszykach sklepowych na początek brałam takie z fotelikiem leżącym na wierzchu a odkąd Maciuś siedzi wożę go na siedząco w koszykach sklepowych.

Obleciałam dzisiaj biegiem centrum pokupowałam co trzeba czyli mleko i pampki i kupiłam 2 paki jedne normalne a jedne takie majtki easy up wygodniej zakładać mojemu uciekającemu dziecku no i Maciuś chodzi w nim już kilka godzin i nie przeciekł także chyba przez dzień będę używać majtkowatych pampków :-)

Teraz moje dziecko marudzi i się bawi na przemian uciekając przez małą a tamta chodzi i gada jakieś bzziiii.
 
reklama
Co tu taka cisza???
Kurczę laski marzy mi sie zmiana.

Macie jakieś doświadczenia z farbowaniem butów?
 
Ostatnia edycja:
Do góry