reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Grudzień 2011

reklama
MALEŃSTWO chciałabym zrobić trwałą, żeby móc nosić loczki na codzień-taki bałagan.
Kiedyś jak miałam krótsze włosy i wycieniowane, to po umyciu robiłam sobie takie gniotki, dużo żelu, lakieru i bardzo mi się podobało. Teraz mam za długi by mi to wyszło a obcinać nie mam zamiaru.
Tylko jest problem bo 2,5 miesiąca temu miałam ściągany kolor.

Jejku ależ dziś nudy w pracy.
 
Dzien dobry

U nas dzien bardzo pracowity :-)
Ja dopiero skończyłam sprzątać!!
Haha naogladalam sie wczoraj perfekcyjnej pani domu i dzis zabralam sie za porzadki :-) okna pomylam, remament w szafie zrobilam, w miedzy czasie obiad i standardowo kurze i podlogi :-) a M teraz kosi trawę w ogrodzie.
Teraz idziemy z Mlodym na spacer łabędzie karmić :-)
 
inka hehe ja też oglądałam wczoraj "perfekcyjną panią domu" no i dziś miałam sprzątać no ale jakoś jeszcze tego nie uczyniłam.

Maciuś mi padł przed chwileczką na siedząco bez smoczka taki był padnięty, mam nadzieję że pośpi już do rana.
Dzisiaj dzień nawet ok minął dzieciaki się ładnie razem bawiły do czasu kiedy nie przyszła koleżanka po małą która zaczęła wrzeszczeć płakać rzucać się i bić Maciusia zabierać mu zabawki zmiana dziecka o 360 stopni.
Każdy mi mówi że Maciuś urósł że się zmienił a ja tego nie widzę tzn. widzę jego postępy ale czy urósł może zobacze przy ubieraniu ubrań wyjściowych bo jak na razie siedzimy od 25 sierpnia w domu tzn Maciuś siedzi ja 2 razy wyszłam heh.

dorotar ja też bym chciała coś zmienić w swoim wyglądzie no ale jakoś zawsze się kończy tylko na wycieniowaniu włosów i podcięciu końcówek i tyle bo nie mam zielonego pojęcia co tak na prawdę zrobić ze swoimi włosami na pewno nie farbować. Ale widzę u Ciebie konkretny plan także możesz działać z nową fryzurką i potem nam się zaprezentować :-)
 
Młody wykąpany, grasuje po pokoju a ja już tylko czekam aż zaśnie bo chcemy grilla z M rozpalić, w ramach kolacji.
zrobiłam dziś porządki w szafie i stwierdziłam, że Aleksy juz praktycznie nie ma w czym chodzić i czekają mnie naprawdę mega zakupy. cześć rzeczy pewnie kupię nowych ale też część używanych więc trzeba się wybrać do miasta.
najgorzej że ja nie potrafię kupować mu ciuchów "na oko" a on zdecydowanie odmawia przymierzania...

miłego wieczoru
 
Asieńka 3mam kciuki za szczęśliwe zakończenie z tym wodniakiem. Nina też potrafi nie spać w ciągu dnia ale bywa, że pośpi. No i u nas po 18 ona już jest w łóżku, chyba, że gości mamy to nie chce iść spać tylko towarzyszy i za nic nie idzie się jej pozbyć i położyć spać. Towarzyska jest. W nocy się nie budzi za to wstaje 7-8.
Aga7602 proszę daj znać jak z Twoją Córką wyjdzie, póki co u nas przerwa w rehabilitacji, bo mała tak wymiotuje z nerwów, że szok... Intelektualnie rozwija się świetnie, nawet lepiej niż świetnie ale u nas nie ma co marzyć o takim postępie jak u Oleńki Twojej... Czyli staniu na raczkach... :(
Dorator ;) a ja dziś też zrobiłam małą zmianę, zrobiłam regulację brwi i hennę ciemną, w dodatku poszłam na solarium. 1 raz od niepamiętnych czasów ;) czuję się taaaaaaka wykosmetyczona ;))


U mnie doła dzień kolejny. Boże jak mnie wszystko wkur...ia. Chyba mam napięcie przed @... Buzuje się we mnie wszystko. Na weekend chyba jadę z mężem do Poznania. Niną zajmie się moja mama i ciocia-być może... jeszcze wszystko w toku... Jakoś średnio cieszę się na ten wyjazd... EMO ze mnie ostatnimi czasy.
Dziś Ninka ciumkała sobie kabanosa. Ssała, gryzła. Oczywiście nie zjadła go ale pomemlała i była z tego wielka radość.
Mąż na służbie, dziecko śpi i zaraz ja chyba idę, bo weny nie mam!
 
ojej padam, Bartek był dziś zdecydowanie nie dobry:no: nic mu nie pasowało, chciał być wszędzie i nigdzie, moje nerwy sięgały zenitu momentami...a jutro wszystko od nowa....do tego jak na złość dziś masa telefonów, jeszcze teściówka z żalami o następnej swojej wymyślonej chorobie:cool:, ona jest ciągle umierająca , uwielbia jak się nią wszyscy interesują wtedy...
 
reklama
Witam:)

Moj łobuziak wczes padl, o 20 juz spal:) Ale cisza w domu:)
Po USG tarczycy wszystko ok, zadnych zmian ani nic innego nie widac.

Malenstwo ja tez parasolki jakos nie bralam pod uwage wogole. Bylam bardzo zdziwiona ze pani w sklepie taki wózek mi zaproponowala. Bylam z Alanem i mowilam ze on ma dopiero 9 miesiecy...
Wczoraj tez dalam Alankowi ogora kiszonego, na początku sie skrzywil, byl zdziwiony, ale zjadł :)

Dorotar my tez tak samo musimy kombinowac z wózkiem, bo w tym wiekszym foteliku Alan jezdzi, dlatego szukam spacerowki:)
Dorotar jasli marzy ci sie trwala to moge polecic ci rewelacyjny plyn do wlosow rozjasnianych/farbowanych na ktorym pracuje i na nawet zniszczonych wlosach trwala wychodzi nam rewelacyjna :)

Netka jak ja bym chciala zeby Alan sie nie budzil w nocy a wstawal o 8... To jest moje marzenie:)
 
Do góry