reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2011

Asko, jak pisałam w innym wątku, niestety nie miałam samochodu, żeby do Was dotrzeć :( a że centrum handlowe po drode na budowę, to zostałam przez M wywieziona do Rybnika i później odebrana i tyle... niby te wszystkie śląskie miasta są tak blisko, ale jednak trochę km jest i bez samochodu cięzko się wybrać, też mi przykro, że się nie udało.

Nikuss, buziaczki dla Lenki z okazji chrztu :*

Net-ka, to zrozumiałe, że nic kosztem dziecka! nagle wszystkie wybory stają się oczywiste, ja też wiele rzeczy w pracy zepchnęłam na dalszy plan i już aż tak nie zależy mi na robieniu wielkiej kariery, bo odbyłaby się ona kosztem Kubinka, a na to się nie zgadzam.

Phelania, ja chętnie bym dołączyła do grina brzuchatek :) nawet dziś na spacerze obgadałam temat z M., on również by już chciał. A co do odbijania, odkąd Kuba zaczął siedzieć i jeśc na siedząco, czy półsiedząco (czyli od 5m.ż), nie odbijam go (nigdy tego nie lubiłam jakoś, wnerwiało mnie)

Milva, ale piękna niespodzianka!!! brawo, niech się inni panowie uczą :)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Milva ale super!
Szkoła się rozpoczęła, męzol w delegacji więc ogarniam sama ten bajzel w domu:-)
Zupa skończyła się gotować na jutro więc zaraz śmigam spać. Miałam oglądać "Lekarzy" ale jakoś mi się nie chce teraz wieć zobaczę na tvnplayer jutro może.
Maxwell fotka super! Ha ha ha...
 
Milva no to ci TZ zrobil niespodziankę :) Milo z jego strony, niech czesciej ci takie niespodzianki sprawia :)

Netka
nie ta praca to inna! Ciezko przy niemowlaku buc dyspozycyjnym...

Kota podziwiam ten twoj instynkt maciezynski:) Mnie Alan tak dal w kosc jak byl mlodszy (kolki) + teraz ząbkowanie ze moj instynkt na kolejnego noworodka jakos zamarł... No, ale zobaczymy co przyniesie zycie, w koncu swiadomie podjęłam decyzje (wraz z M oczywiscie) o niebraniu tabletek :D Zobaczymy co z tego wyniknie :-D Ciebie w kazdym badz razie podziwiam.

Mój łobuziak juz spi, mam nadzieje ze noc bedzie lepsza niz wczoraj. Nie wiem jak to jest ze Alan zle sypia gdy chodze na rano do pracy... Gdy mam popoludniowki to spi pięknie w nocy i budzi sie o 6 rano!
 
Milva kopara mi opadła aż do podłogi. Memu mężowi chyba by było trzeba marketem na czole napisać, żeby się domyślił, że warto mi zrobić jakąś niespodziankę. Ma z tym problemy chłopak ostatnio...

Mam wisielczy humor już od kilku dni i nic tylko się pogłębia wszystko. Nic mnie nie cieszy poza moim dzieckiem rzecz jasna ;)

Dziewczyny
fajnie Wam, że mogłyście się spotkać, super sprawa. Ja mieszkam na wygnajweie ;) i najbliżej mam do Kupinosi. Może kiedyś też się spotkamy. No i fotka Waszych Robaczków słodka ;) AŻ ŻAL, ŻE MIESZKACIE NA 2 KOŃCU POLSKI

Kota
dobrze to ujęłaś. Ninka jest moim priorytetem i nie chciałabym by była rzucana od Niani do Niani. To jest tragedia. Moja siostra cioteczna jest aktorką, gra w Teatrze Zagłebia, jej mąż jest lekarzem. Mają 2ch synów. Jeden wychowany w garderobie, 2gi ma 2 nianie i jak widzi Agę to nie spuszcza jej z oczu a ona go z rąk-inaczej straszna histeria.
 
Ostatnia edycja:
Milva super niespodzianka, choć kochana dobrze cię rozumiem, bo ja też zawsze kalkuluję ile mleka bym kupiła, albo obiadków.. ;-) M. często jest o to zly, że sobie odmawiam nawet najmniejszych przyjemności, bo nie ma kasy. No ale ktoś musi nad tym panować.

Kota- Nie martw się, skoro masz wszystko już ładnie uregulowane, to łatwiej ci będzie zajść w ciążę, ja to nigdy nie wiedzialam kiedy mam płodne- bo te moje miesiączki były sobie kiedy chciały. Więc u mnie bez tabsów, co miesiąc bylby strach ;-)

Netka ja do pracy podchodzę spokojnie, wiadomo chciałabym pójść, po pierwsze kasa, po drugie wyjście do ludzi, ale co z moim szkrabem? Więc stwierdziłam że pomęczymy się z M. trochę a w przyszłym roku może zapiszę go do żłobka i na spokojnie będę mogła szukać pracy. Teraz zdecydowałabym się pójść jedynie do pracy gdzie naprawdę dużo by zapłacili i stać by mnie było na nianię. ale wiadomo jak to w naszym kraju taka praca to cud a one się nie zdarzają przynajmniej mnie.

Ehh kładę się bo to był ciężki dzień..
 
Milva extra niespodzianka tylko pozazdrościć mój M to nie wpada niestety na takie pomysły.

Maciuś poszedł spać dzisiaj wyjątkowo o 19,20 nie wiem co mu się stało, a ja siedzę i pielęgnuję mojego dzisiejszego lenia tylko pranie wstawiłam i nic więcej aż wstyd się przyznać :zawstydzona/y:

Szukam sobie na eBayu sukienki ale przy wszystkich stwierdzam że za gruba jestem na nią więc chyba będę musiała iść połazić po sklepach przymierzyć zobaczyć jak leży i wtedy podjąć decyzję ... jak ja nie cierpię przymierzać ciuchów w sklepach normalnie aż mi się coś robi.

Phelania ja bym z miłą chęcią do Ciebie bym dołączyła z brzuszkiem ale u mnie czuję że to nie będzie łatwe bo mam nieregularne cykle i jak bym miała być w ciąży to już bym była bo się nie zabezpieczamy.
 
Ostatnia edycja:
dobry wieczór
Milva głupiaś Ty (bez obrazy) skoro już Twój Tz wpadł na taki pomysł i zrobił Ci taki prezent to choć ten jeden raz powinnaś być 100% egoistką i nie myśleć co za to byś kupiła!!
(choć ja np chciałam sobie kupić buty jesienne ale stwierdziłam, że to już dobry kombinezon dla Młodego a ja mam jakieś zeszłoroczne buty)
Netka może nie tym razem, może następnym się uda! uważam że Nina najważniejsza!
Sosnowiczanka najlepszego z okazji rocznicy!!

Młody usnął ok 20, zjadł mleko i grzecznie śpi, pewnie o 1 znów pobudka a następna ok 5, bo to już jego rytuał ostatnio.

spokojnej nocy
 
Sosnowiczanka trrzmam Krzysia przed sobą tak żeby klęczał i go puszczam że niby leci na pyszczek i zaraz go łapie – ponoć po jakimś czasie zacznie wyciągać łapki przed siebie - póki co strasznie go to śmieszy

My dalej wanienkujemy ;) ręczniczek i do pokoju. W zimie też tak będziemy robić i dalej odbijam i nie pozwalam mu być na brzuszku zaraz po jedzeniu. Ale my ulewaliśmy jeszcze do zeszłego miesiąca

własnie się zorientowałam ze ostatnią @ miałam pod koniec lipca.... a u mnie cykle jak "w pysk" co 28 dni..... ale nie czuje żeby to ciąża była :)
 
reklama
Dzień dobry :-)

U nas pobudka przed 6 i Maciuś szaleje skacząc po tacie w łóżku i drąc się baba tak tata lala i buzia mu się nie zamyka a ja się ewakuowałam do salonu bo muszę się wyszykować i podskoczyć do centrum zanim mi małą przywiozą czyli mam czas do ok 10 czyli wszystko biegiem =/
 
Do góry