reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2011

maxwell Martusia wygląda cudownie :-) na szczęście jest dywan i nie słychać stukania i szurania po podłodze talerzykiem ale za to jak Maciuś jest w kuchni to nadrabia stukaniem o podłogę :-)

Maciuś robi się marudny bo śpiący jeszcze chwilkę dam mu pojęczeć i kładę go spać a sama uciekam umyć głowę bo czuje się masakrycznie z brudną głową.
 
reklama
Czesc dziewczynki:)

Za nami ladna nocka, Alan o 2.30 obudzil sie na jedzonko, a potem o 6.00 to juz do siebie do łóżka go wzielam, bo M w pracy juz był. I spal ladnie do 8. :)

A potem poszlam z Alankiem do naszego ksiedza, akt urodzenia musialam doniesc i jeszcze zaplacilam mu od razu. Mamy nowego proboszcza, od lipca dopiero jest. Pytam sie go ile sie nalezy, to powiedzial mi ze nie mają okreslonego cennika i ile dam to bedzie. No to dalam, 50 zl. :-) Myslalam czy nie dac 100zl, ale stwierdzilam ze za zaoszczędzone pieniążki sobie cos kupię:-D

Wogole to musze jeszcze Alankwi dokupic na niedziele jakis sweterek, bo chyba upalow nie bedzie a mam dla niego koszulke na krótki rekaw .Dla siebie dalej jak nic nie mialam tak nie mam:eek:

Kto u was dla dzieci kupywal świece i szatke? Chrzesni czy same kupywalyscie???

Violett ja mialam ospę jak mialam 20 lat... Zarazila mnie mama, ktora miala półpasiec... To dziadostwo (półpasiec) mozna miec pare razy. Z ospą jestem zdziwiona ze mialas tyle razy, tez myslalam ze tylko raz sie ma..

Maxwell ja sie ciesze razem z tobą. A co z tym mieszkaniem ktore wam sie podobało? Bo jak pamietam to bylo takie...

Venus a dzisiaj tez mu dasz tą camilie? Bo jak tak i tez ladnie bedzie spal to jutro kupie. Daj znac.
To dlugo nawet twoj M mial zone...

Izi to super ze Nadia tak ładnie spala, mam nadzieje ze to nie jednorazowy wyskok;)
 
Sosnowiczanka u nas świece kupuję chrzestny a szatkę chrzestna ale my kupiliśmy wszystko sami bo chrzestna jest z innych stron i nie wiedziała o takim czyść i by musiała specjalnie do miasta jechać ponad 30 km a my byliśmy to kupiliśmy a świece kupiliśmy bo brat i tak miał wiele na głowie po wypadku.
 
Wróciłam właśnie z banku..chciałam wpłacić pieniążki, te, które zostawiła ta laska na zaliczkę. Pani prosi o dowód osobisty,a tu zong - zapomniałam:zawstydzona/y::zawstydzona/y: Na szczęście miałam prawko przy sobie - ewentualnie się zgodziła:-p
Sosnowiczanka, u nas chrzestna kupowała świecę i szatkę..co do mieszkania, co się nam podobało - dzisiaj S. będzie się umawiał z tą pośredniczką, z którą oglądaliśmy te mieszkanie i tam pójdzie na negocjacje:-p Chcemy, żeby facet co najmniej 5tys spuścił z ceny..zobaczymy;-)
 
Dziewczyny no mi sie wlasnie tak wydawalo ze chrzestny swiece chrzestna szatke. Moja siostra szatke kupila juz ze 3 miesiące temu, a dzis mowie do M, zadzwon do brata zapytaj sie czy kupil swiece bo jak nie to ja kupie, zebysmy na niedziele nie zostali bez. No wiem M dzwoni do brata a ten nie odbiera, wiec zadzwonil do swojej mamy i pyta cze nie wie czy Damian kupil swiece. No a tesciowa na to: -A dlaczego on ma kupic?????????? No i na koniec stwierdzila ze "swoim dzieciom to ona sama kupowała" No kurde, przeciez nie chodzi mi o to ze ma kupic czy nie kupic, swieca nie majątek stac nas na to... Jeszcze tesciowa zapytala M jak bedzie ubrany Alan, no to jej powiedzial ze mamy brązowe spodnie. No i ta zdziwiona czemu nie biale........... NO BO NIE!!!! :wściekła/y:

Chyba trzeba stwozyc osobny wątek pt. "zmora-tesciowa"
 
Sosnowiczanka podoba mi się pomysł na ten wątek, ale tam by szła produkcja :-D

Moje dziecko mnie zaskakuję usnął w kojcu twarzą w zabawkach o tak IMG_7795.jpg zaniosłam go na górę położyłam do łóżeczka i śpi już prawie 2h a ja zdążyłam za ten czas się wykąpać, pozmywać i posprzątać kuchnie. I jestem w szoku że tyle śpi bo bardzo rzadko mu się tak długo zdarza ale niech śpi i rośnie :-)

maxwell dobrze że trafiłaś na jakąś ludzką panią w banku i Ci się udało przy okazaniu prawka :-)
 
Pogoda do bani, niech się kończą te wakacje to i ludzi w pracy przybędzie, Melcia płacze za przedszkolem i żebym do pracy nie chodziła albo, że ona ze mną będzie chodzić, dziś to tak przy moim wyjściu się rozpłakała, że ciężko mi było.

VIOLETT to super, że koleżanki, ja miałam ale ja dzieci się porodziły to wtedy wyszło szydło z worka i okazało się co to za koleżanki na niby, ale mam inne i super.
Na ospę 4 razy???
A niby to jednorazowa choroba.
He he dobry Twój P z tym łóżkiem.

SOSNOWICZANKA i co zrobiłaś mu tą budkę??? ha ha
To sio do sklepu i za zaoszczędzone pieniądze dołóż i szybko coś pięknego musisz przecież kupić na chrzest synka.
Co do świecy i szatki.
Przy chrzcie Amelki chrzestny świece, szatkę my. A przy Kacperka i to i to ja.
Dobry pomysł na wątek.

KUPINOSIA no niestety wujka nie można eksmitować bo jest we własnym domu, na leczenie też go nie można oddać bo jest w pełni sprawny i nie jest ubezwłasnowolniony, a tylko ubezwłasnowolnionych można oddać na leczenie bez ich zgody.

VENUS może i masz rację, że to instynkt matki zadziałam.

KOTA to od kiedy powrót do pracy????

MAXELL śliczna Martusia.
Obyście szybko znaleźli wymarzone mieszkanko.

NETKA ale nie wszędzie jest tak, że chrzestny za chrzest płaci.

Dziewczyny niby tak powinno być, że szatke chrzestna a świecę chrzestny ale w "praniu", nie zawsze to tak wychodzi.

ŻABCIA słodka Maciuś padł.
 
reklama
sosnowiaczanka u nas chrzesny sam zaproponowal ze kupi swiece a chrzesna nic o szatce nie mowila wiec kupilam sama:) nie bede sie prosic:p kurcze oby pogoda byla ladniejsza bo nam maluchy zmarzna:((
zabcia ale macius smiesznie ci padl heh a ogolnie to on chyba bedzie niezly lobuziak:D
violet az 4 razy ja tez myslalam ze tylko raz ospe mozna miec
izi zazdroszcze nocki u nas dzis pobudki co 2 godziny byly:((

u nas znowu deszcz wiec siedzimy dalej w domu:(( a co do watku zmora tesciowa jestem za:)
 
Do góry