reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2011

Czyli w sumie nie powinnam się martwić..mój Seba to od razu chce masować - ale jak pomasować kość ogonową?:-D

Co do witamin, ja jeszcze też na foliku (kazała mi lekarka brać do końca 16 tc) i dodatkowo łykam jodek..co do witamin, już w pierwszej ciąży ciężko miałam z tymi specjalnymi w ciąży, dlatego rozpuszczam sobie multiwitaminę ze Zdrowitu..
 
reklama
Agapa, Scholastyka-piekne zdjęcia dzidzi gratuluje.

Myslałam dziewczyny że tylko mnie boli kość ogonowa i krzyż a tu widze że u was to samo, jak byłam u gina to nawet sie pytałam o te bóle-to powiedział mi że martwić to nie mam się bo to normalne wszystko się u nas poluzowało i tak już jest.

Co do witamin to ja też biore folik, dodatkowo magnez i jeszcze feminatal i tą wstrętna luteine, byłam w szoku:szok: że musze ja brać praktycznie do końca ciąży-ze względu na moje wczesniejsze problemy.

Kurcze tak mi sie nic nie chce dziewczyny już od kilku dni zbieram sie na zakupy ciuszków bo tylko sukienki mi zostały spodnie są przyciasne.

Miłego dzionka buziaki
 
Witajcie kochane,

Wczoraj wieczorem mialam straszne skurcze brzucha:eek: co 40 sekund tak mnie bolalo ze myslalam ze sie znajde na innym swiecie:wściekła/y:moze dlatego ze sie przejadlam ale to bylo cos starsznego moj M juz chcial jechac do szpitala ,mialam fale goraca z bólu juz myslalam ze to koniec i zaraz ze mnie wyleci maleństwo:no:Ale wzielam nospe i mi przeszło , juz poczekam do 18 czerwca na wizyte i zobaczymy co powiem moj Gin, ale bede przez ten czas napewno chodzic jak na szpilkach:shocked2:Bardzo sie boje ze z dzidzia moze byc cos nie tak :-:)-:)-(
Jesli chodzi o witaminki to biore tylko Femibion (natal 2 ).

P.S. I jeszcze schudlam kg (zaznaczajac ze nie mam wymiotów)
 
Kochane jak tak tylko na szybko:
Czy któraś z Was zakupiła bądź słyszała opinie o detektorze tętna SUMMER?
Mam możliwość odkupienia w dobrej cenie.
Czy może polecacie jakieś inne marki?
 
Powiem szczerze, że też zastanawiam się nad detektorem, ale może później, bo teraz mały remont a badziewia za 100 kupować nie chcę, skoro mam słuchać serduszka :)
A z witamin itd, to brałam Folik wiadomo codziennie i Mg co 2 dzień, a zalecenie dostałam wczoraj, żeby za tydzień przerzucić się na Prenatal.
 
Phelania, a jak długo miałaś te skurcze, biedna! dobrze, że przeszło, może dla spokoju skocz do lekarza na szybkie usg bez kolejki, będziesz spokojniejsza.
Trzymam kciuki żeby wszystko było dobrze!
 
Ja kupiłam detektor tętna z Graco ale nie wiem albo ja się nie umie tym posługiwać albo dzidziuś jest za mały żeby słyszeć serduszko maluszka, albo już sama nie wiem w pierwszym momencie się zestresowałam że z dzidzią jest coś nie tak :/
Dzisiaj ma do mnie przyjść położna i troszkę się boję jak ja się z nią dogadam bo mój angielski nie jest za dobry :/ ale może jakoś dam rade :)
 
Kochane jak tak tylko na szybko:
Czy któraś z Was zakupiła bądź słyszała opinie o detektorze tętna SUMMER?
Mam możliwość odkupienia w dobrej cenie.
Czy może polecacie jakieś inne marki?

A ja zapewne kupie w tym tyg stetoskop podobno jest lepszy i napewno nie szkodzi dziecku:tak:wiec zakupie i napewno dam wam czy warto kupic:-)
 
reklama
Phelania, a jak długo miałaś te skurcze, biedna! dobrze, że przeszło, może dla spokoju skocz do lekarza na szybkie usg bez kolejki, będziesz spokojniejsza.
Trzymam kciuki żeby wszystko było dobrze!

Skurcze kochana trwały ok 7-8min :-(dziwne byly te skurcze tak jakbym nie mogła puscic bączka:zawstydzona/y:ogólnie bardzo nie przyjemne to bylo:-(wytrzymam juz kochana do wizyty. wydaje mi sie ze i tak to by nic nie zmieniło co ma byc to bedzie.Trzymam mnie na duchu to ze nie mam plamien.
 
Do góry