reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2011

A oto moja Kruszynka :-D
 

Załączniki

  • Scan.jpg
    Scan.jpg
    38,8 KB · Wyświetleń: 41
reklama
Nastazja, mi wszyscy powtarzają, że nie wolno ścina włosów w ciąży. Podobno sprawdzone- jak zetnie się, to dziecko ma rzadkie włosy, jak nie to w miarę gęste, albo gęste. Moja mama mówiła, że jak była ze mną w ciąży to nie ścinała i mam gęste, a z bratem ścięła i ma doś rzadkie hehe :) tak samo słyszałam od znajomej, że jako jedyna ma z rodzeństwa rzadkie. Nie wiem ile w tym prawdy, niby nie wierzę, ale ja pomyślałam, że nie będę ścina, chociaż mam już i tak w pół pleców.
heh ja podcinałam w 1 ciąży i córcia miała i ma bujną fryzurkę :)Dziewczyny a jak po depilacji szybciej niż przed ciążą odrastają włosy to na chłopca,czy dziewczynkę?
 
Witajcie Mamuski,

Widze ze tu sie troszke wydarzyło:tak:Asko, Dagne GRATULACJE:-)nie było mnie przez kilka dni a tu sie tyle narobiło -oczywiscie pozytywnie :tak:net mi nie chodzi i pisze z pracy za tydzien mi dopiero naprawia:wściekła/y:Już sie umowilam na swoja pierwsza wizyte u nowego Ginusia , mam dzieje ze bedzie wszystko ok data 18.06.2011 :-):-):-) Usg pewnie mi zrobi w pozniejszym terminie (połowkowe)
Dziewczynki dzis zjadlam taki pyyyszny obiadek rybka z ziemniaczkami i koperkiem +sałatka z kapusta kwaszona jablkiem i marchewka :-)mniam jutro sobie zrobie powtórke z rozrywki hehehe. Miłego dnia kochane
witam:) widze ze mamy w tem sam dzien wizyte:):):)18!!ja mam na 13:)

A oto moja Kruszynka :-D
ale juz duza!!!sliczna dzidzia:)

klariss sto lat dla Twojego brzdaca:):):happy2:
 
agapa, super Dzidziulka :-)
Ja też nareszcie się doczekałam:happy2: Babel popisał się nawet saltem :-D takie jakieś "surowe" to USG, czułam się bardziej jakbym była w urzędzie niż u lekarza po całej tej wizycie. Jedyne co usłyszałam od pani monitorującej to : tutaj jest serce i dzidzia wygląda zdrowa. Z karty przeczytałam, że ma prawie 53mm, przyzierność 1,5 mm, więc chyba w porządku (ale lekarska opinia dopiero po badaniu krwi), glowa wygląda normalnie(to raczej nie po mamusi :blink:). Nawet nie powiedziała wieku (ten ze zdjęcia jest kalendarzowy), może będzie jak przyjdą wynki. Tak bardzo się cieszę.
DSC00318.jpg
Pozdrawiam Mamuśki :tak:
 
agapa, super Dzidziulka :-)
Ja też nareszcie się doczekałam:happy2: Babel popisał się nawet saltem :-D takie jakieś "surowe" to USG, czułam się bardziej jakbym była w urzędzie niż u lekarza po całej tej wizycie. Jedyne co usłyszałam od pani monitorującej to : tutaj jest serce i dzidzia wygląda zdrowa. Z karty przeczytałam, że ma prawie 53mm, przyzierność 1,5 mm, więc chyba w porządku (ale lekarska opinia dopiero po badaniu krwi), glowa wygląda normalnie(to raczej nie po mamusi :blink:). Nawet nie powiedziała wieku (ten ze zdjęcia jest kalendarzowy), może będzie jak przyjdą wynki. Tak bardzo się cieszę.
Zobacz załącznik 361676
Pozdrawiam Mamuśki :tak:

Piekne zzdjecie:):):)gratulacje:)
 
Witam Mamuski!
agapa i scholastyka - piekne fotki i wzruszajace momenty...:-)
Bajeczka, trzymam kciuki za wizyte!;-)
Klariss, spoznione zyczenia dla Juniora!:-)
U mnie po staremu - znaczy nadal goraco....
A propos tej dlugiej listy badan, kt mi zaproponowali, okazalo sie, ze musze je zrobic, by zostac pacjentka kliniki (wtedy biora za mnie tzw. odpowiedzialnosc).... niezle nie?
Walcze z zaparciem, uzywalam lactulozy, polecacie cos innego?
Milego i spokojnego dnia!
 
Agapa i Scholastyka, dziewczyny, gratuluję Wam kolejnych udanych wizyt i ślicznych fotek :-) piękne te Wasze kruszynki!

Bajeczka, trzymma mocno kciuki :tak:

Ja już ostatecznie odstawiłam Luteinę, co za ulga hehe, że już nie muszę się z nią użerać. W sumie czuję się dobrze, ale jestem zmęczona pracą, niby klasyczna praca biurowa, ale wysiedzneie 8 godzin przy biurku zaczyna mi sprawiać problem. Staram się dużo chodzić, ale i tak tyłek i krzyć zaczynają mi dokuczać :dry: w każdym razie na pewno co najmniej do końca lipca, a nawet sierpnia chcę chodzić do pracy, mam nadzieję, że dam radę i dłużej...

Dziewczyny, które mają te detektory usg, polecacie je? warto zainwestować i kupić to ustrojstwo? wydaje mi się, że byłabym spokojniejsza raz na jakiś czas móc popodsłuchiwać kluseczkę. Często słuchacie swoich maluchów?

Kochane Mamuśki, życzę Wam miłego dzionka! buziaki!
 
Miłego dzioneczka dziewczynka - chociaż u mnie dosyć dzisiaj pochmurnego.
Wypiłam kawkę, na którą nie mogłam jeszcze parę dni temu patrzeć, więc cosik sie zmienia:-pi zjadłam mega jagodziankę.
Wczoraj miałam takiego smaka na śląski obiad, że zabrałam moje babki czyli córcię i mamcię i poszłyśmy na obiad do restauracji - obżarłam się-bo nie można tego inaczej nazwać - kluskami, roladą i modrą kapustą:laugh2:
Dzisiaj pierwsze spotkanie w szkole Kami, więc muszę się psychicznie przygotować na liste wydatków:-)
 
reklama
agapa, super Dzidziulka :-)
Ja też nareszcie się doczekałam:happy2: Babel popisał się nawet saltem :-D takie jakieś "surowe" to USG, czułam się bardziej jakbym była w urzędzie niż u lekarza po całej tej wizycie. Jedyne co usłyszałam od pani monitorującej to : tutaj jest serce i dzidzia wygląda zdrowa. Z karty przeczytałam, że ma prawie 53mm, przyzierność 1,5 mm, więc chyba w porządku (ale lekarska opinia dopiero po badaniu krwi), glowa wygląda normalnie(to raczej nie po mamusi :blink:). Nawet nie powiedziała wieku (ten ze zdjęcia jest kalendarzowy), może będzie jak przyjdą wynki. Tak bardzo się cieszę.
Zobacz załącznik 361676
Pozdrawiam Mamuśki :tak:
Jeśli chodzi o przezierność to norma jest do 2,6 więc spokojnie miescisz się w normie.

Prześliczne są te wasze bobaski. Ja to do dziś jestem zachwycona i zerkam co i raz na mojego brzdąca na zdjęciu.
 
Do góry