reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2011

Cześć. Dziękuję wszystkim za wsparcie i radość którą ze mną przeżywałyście. Mnie nadal ta radość trzyma.

cześć dziewczyny,dawno mnie tu nie było i nie jestem w stanie was nadrobić,co prawda wróciłyśmy z córką z Monachium,operacja poszła świetnie,dobrze,że nie zostałam dalej w Łodzi,bo ostatnia operacja jak się okazało im nie wyszła..Niestety,teraz siedzimy w szpitalu u nas,bo nastąpiły spore problemy,niestety rzadkie powikłanie po operacji.Pozdrawiam

mam nadzieję,że zagrożenie życia minie i Julcia dojdzie do dawnej formy,bo teraz nawet siedzieć sama nie umie
Zyczę dużo zdrowia dla córci i sił dla was, alby wszystko zakończyło się pomyślnie. Trzymam mocno kciuki i obiecuję modlitwę.

Witam :) bardzo proszę o oddanie głosu na mojego synka Krzysztofa z pomarańczową zabawką

oto link: G�osowanie - Czerwiec

Bardzo dziękuję za każdy głos:))

Zagłosowane.

Trzymam kciuki za dzisiejsze wizyty i czekam na relacje.
U nas (6km ode mnie) był straszny wypadek. Zginął 4-letni chłopiec z tatą , a mama z 5-letnią córką w szpitalu. Masakra. Znam tą dziewczynę.
YouTube - ‪MAZOWIECKIE: Śmiertelny wypadek na drodze krajowej nr 50; 2 osoby nie żyją‬‏
tam są dwa ciężarowe i podobno 3 osobówki
 
reklama
Hej grudniówki :)
Wpadłam powiedzieć, że lecę do ginka za niecałą godzinę i poprosić o kciuki :)
Nie wiem czego się spodziewać, bo na 1 wizycie nie mówił nic o genetycznym, no zobaczymy, jak zrobi mi nawet zwykłe usg to będzię super, jak nie, to gorzej, ale i tak zapiszę się na genetyczne za 1-2 tyg prywatnie. Ufff... trochę się boję, czy morfologia ok, bo miałam kiedyś niedobór żelaza, no zobaczymy....

Agniesia, trzymamy tu kciuki za twoją córcię, oby szybko powróciła do zdrowia. Nawet szepczę do brzuszka, żeby moja perełka też zacisnęła rączki :)
 
Oj dziewczyny nie mam skąd do was pisać dlatego jestem żadko ostatnio , ale jak tylko mi neta już naprawią to będę codziennie. Gratuluje tym z dobrymi wynikami i trzymam kciuki za Agusię i Julkę - na pewno będzie dobrze.
 
Czesc Mamuski,
tak dawno nie pisalam, ze nie mam szans na drobienie zaleglosci. Za duzo sie na forum dzieje, a ja ostatnio nie mialam weny na pisanie. Nic sie nie dzieje, ciagle to samo ;) Brzuch boli, rosnie, ale na szczescie mdlosci i zawroty glowy juz przechodza. Zaczelam pic len na zaparcia, bo z calej ciazy to chyba jelita najbardziej mi dokuczaja :wściekła/y:
Czekalam z niecierpliwoscia na pierwsze USG i z zadroscia ogladam Wasze zdjecia :) Gratuluje wszystki Mamuskom, dzieciaczki wygladaja superancko na fotkach :-D Ja mam nadzieje, ze juz dzisiaj zmieni sie to jak postrzegam moja ciaze, bo wreszcie zobacze po poludniu mojego Bobo :) Trzymajcie prosze kciuki, nie spodziewalam sie, ze tak sie bede denerwowac.
I chyba pojde sama, bo tak sie pozarlismy z M wczoraj, ze ja nie wytrzymalam i zapalilam papierosa (a na co dzien nie pale :zawstydzona/y:) Chyba tylko i wylacznie jemu po zlosci, zeby sie wreszcei nauczyl, ze nie jestem jego wlasnoscia ani corka.Dzisiaj czuje sie fatalnie i fizycznie i psychicznie...
Sergie, super, ze dostalas prace :happy2:
Trzymam kciuki za mala Julcie, niech jak najszybciej wraca do zdrowia :blink:. Tak przykro czytac o chorobie Malutkiej, ktora nic nikomu nie zawinila. Wierze, ze bedzie dobrze, Bog wyslucha modlitw.
Pozdrawiam serdecznie Grudniowki, Milego Dnia
 
Właśnie wróciłam od gina i ... jestem przeszczęsliwa:-D:-D:-D:-D Jest wszystko ok. Kruszynka ma 68mm, przezierność 1 (norma do 2,6) i wychodzi mi już z pomiarów 13 tydzień czyli wszystko się wyrównało. No i pan doktor pow. że coś tam między nogami widzi, ale ja mu do końca nie wierzę, bo on u każdej coś widział:-D Jak mu pow. że to pewnie pępowina to on do mnie:"no gdzie tu pępowina" i zaczął się ze mnie śmiać. On taki wesoły chłopek, no i przystojny:-)
Sergi, ale nie ustawiaj mi chłopięcego suwaczka,ok?
Zdjęcie z usg wrzucę jak mi mąż zeskanuje.
Ale jestem szczęśliwa:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D W końcu widziałam moją kruszynkę, tak bardzo ją kocham :*

Majeczka cieszę się że jesteś, napisz czasem kilka słów co u ciebie.
no to super wieści...ten mały chłopczyk rzeczywiście zostałby wsród Waszych dzieci prawdziwym rodzynkiem, ale dziewczynka też jak najbardziej, to by była prawie drużyna koszykarska :)

mam nadzieję,że zagrożenie życia minie i Julcia dojdzie do dawnej formy,bo teraz nawet siedzieć sama nie umie
Kochana naprawdę życzę wytrwałości i dobrego nastawienia, malutka na pewno wyzdrowieje, silne młode organizmy radzą sobie lepiej z chorobą!

Jednak zdrowie najważniejsze !

dagne, scholastyka trzymam kciuki za wizyty :)


A u nas dzisiaj wielkie świeto..nasz Błażej kończy dzisiaj roczek :D
Rok temu o tej porze przeżyłam najbardziej intensywne doświadczenie mojego życia , pozytywne oczywiście :D dlatego życzę Wam wszystkim, żeby do grudnia czas szybko leciał, bo chociaż to jeszcze pół roku, ale warto czekać, chyba dziewczyny które maja juz dzieciaczki potwierdzą ;) !
 
No to ja już po!!!!

Wszystko jest ok, dzidzia się ładnie rozwija:)
Ma całe 3.53 cm, pięknie bije serduszko.
Badania też ponoć wyszły bardzo dobrze, więc kolejna wizyta dopiero 20 lipca, ale w między czasie usg prenatalne więc już za niecałe 2 tyg. będę znowu widziałą bobaska, może i już płeć.. HM??
Aktualnie usg pokazało 10t6d
Dalej mogę pomykać na zumbę i inne takie, żadnych przeciwwskazań, tylko już mam brać zamiast folika witaminki ciążowe. DSC00078.jpg a oto moje kruszynka:)
 
cześć dziewczyny,dawno mnie tu nie było i nie jestem w stanie was nadrobić,co prawda wróciłyśmy z córką z Monachium,operacja poszła świetnie,dobrze,że nie zostałam dalej w Łodzi,bo ostatnia operacja jak się okazało im nie wyszła..Niestety,teraz siedzimy w szpitalu u nas,bo nastąpiły spore problemy,niestety rzadkie powikłanie po operacji.Pozdrawiam

Kochana trzymam kciuki za Julcię! Wszystko będzie w porządku :tak: Wszystkie ciocie z Grudniówek ściskają Julkę i przesyłają pozdrowienia, to chyba musi być dobrze? :-)


Agapa no problem :-) Cieszę się, że z Bobasem wszystko w najlepszym porządku i czekamy teraz na usg połówkowe... Kto wie, może faktycznie tam się "czai" jakaś "antenka" :-) :laugh2:

Majeczka, to faktycznie masz zasuw teraz, tyle się dzieje... A u mnie na odwrót :dry: Nic się nie dzieje, siedzę w domu i dopada mnie szara codzienność słomianej wdowy :sorry: No ale tylko do jutra na szczęście - dzisiaj ostatni dzień bezrobocia :-p Ciekawa tylko jestem, jak ja wstanę na 6 rano, jak normalnie budzę się o 8:00, 9:00.. :sorry:

Dagne
trzymam kciuki za wizytę! :tak: Koniecznie zdaj nam relację później! :tak: I oby gin wreszcie usg zrobił :tak: Też jestem ciekawa Twojej Kruszynki :-)

Scholastyka
za Twoją wizytę też trzymam kciuki! :-) Już się zaczęłam martwić, że Cię nie ma :-( Jak tam sytuacja w pracy? Szefowa ok? A co do sytuacji z Twoim M. to niestety chyba normalne, że teraz takie sprzeczki się trzymają... Ja mam to samo :-( Na szczęście szybko się godzimy. Trochę w tym chyba wina naszych hormonów, ale tez tego, że wszyscy chcą teraz decydować za nas, co dla nas najlepsze, jak się ubierać, co robić... Mało brakuje żeby nam kolor majtek wybierali :sorry: :dry: Będzie lepiej, zobaczysz :tak: :* I jednak weź M. ze sobą na usg, to zmienia męski punkt widzenia na ciążę, widzę to po swoim G. Inaczej patrzy na mnie, rozmawia z brzuszkiem, tuli się ciągle i dba o mnie bardziej, niż przed usg. To ważne przeżycie, dobrze, gdyby było ono waszym wspólnym... Czekam na relację z wizyty i na zdjęcia Bejbika :-)

Klariss najlepsze życzenia dla Błażejka :-) 100 lat w zdrowiu i szczęściu! :laugh2:

Asko_ Bąbelek cudny! :laugh2: :tak: Super, że wszystko się pięknie rozwija :tak:



Dzisiaj zaczyna się u mnie II trymestr! :-) Tadam!!!!!!!!!!!!!!!!! :-) :laugh2: Coś pięknego :laugh2: Już jedna trzecia ciąży za mną - jak to leci :szok: Z tej okazji dzisiaj urządzam sobie malutki salon fryzjerski i WRESZCIE pofarbuję włosy, bo już się proszą od nie wiem kiedy ;-) Poza tym, dobrze by było olśnić jutro urodą parę osób w nowej pracy ;-) :-p
 
Ostatnia edycja:
reklama
Witajcie!

Ja również bardzo mocno trzymam kciuki za Juleczke &&&&&&&& !!!

Dagne i Scholastyka - czekamy z niecierpliwością na dobre wiadomości i zdjęcia Kruszynek :-)

Asko - zdjęcie super - widzę,że według USG mamy te sama datę porodu póki co :)

Mnie dziś od rana brzusio ciągnie straszliwie taki dziwny ból - mam nadzieję, że to od rozrastania się. Kurde jakoś hormon mi ost. dokuczają już któryś dzień z rzędu płacze - wszystko oczywiście przyjmuje na klatę mój M to potem mam kolejny powód do płaczu że jestem beznadziejna i się na nim wyżywam. Ech..niech to już minie bo mi chłopak osiwieje...:zawstydzona/y:
 
Do góry