reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2011

Widziałam że wszystkie chmury poszły na W-wę, tak ładnie się tam błyskało. u nas nawet kropla nie spadła
Nie no ładnie się błyskało ale ja wolę jak się błyska dalej niż mi nad głowa :-)

A Firanka i Majeczka może już buszują po sklepach dla brzdąców:-) Te małe bluzeczki, sukieneczki, czapeczki, buteleczki...rany... ja oszaleje jak na Mnie przyjdzie pora :-D
 
Ostatnia edycja:
reklama
Dziewczyny a co się dzieje z naszą Majeczką?

Jestem jestem:-) Codziennie wszystko śledze;-) Rzadko piszę,ale jestem z Wami;-):-D Miło,że ktoś o mnie pamięta <cmok>
Zajęłam dziś termin 18.06 na usg 3/4D koszt niezły,ale musimy się z M dowiedzieć kto tam w brzuszku mieszka. A ja mam mnóstwo ciuszków na chłopca i dziewczynkę i bym chętnie połowę którejś znajomej oddała,ale póki co nie wiem którą;-) Mój synio mówi,że w moim brzuszku jest chłopczyk i ciągle mówi,ze chce braciszka:-) Nie mam nic przeciwko drugiemu łobuzowi,ale marzy mi się też dziewuszka tym bardziej,że zamykam już mój "warsztat" . Tzn chciałabym mieć więcej,ale dzieci rosną...i ich potrzeby też trzeba zaspokoić... Na ostatnim usg Gin dała mi nadzieje bo powiedziała,że siusiaka teraz ni widu,ale wiecie jak to jest...
Ostatnio mówiła mi,że odbierała poród u kobiety,która rodziła 5 dziecko,a miała już 4 synów i piąte też miało być przez całą ciążę chłopcem,a urodziła się dziewczynka i nikt nie mógł jej powstrzymać jak wpadła w płacz ze szczęścia:-):-)
Ten rok na studiach jest dla mnie ciężki,robie do tego prawko...i już raz nie zdałam..
Która z Was idzie na usg 4D? Bo chyba wtedy płeć jest 100%
Buziam
 
majeczka02, super, że jesteś :-)
ja na pewno będę robiła 4D, jeszcze się nie umówiłam ostatecznie, 11 lipca mam wizytę i wtedy wszystko ustalimy, może na zwykłym, lub na 3D (u mojego gina to standard te dwa) będzie już widać płeć, ale my i tak chcemy mieć filmik z 4D, koszt jednorazowy, ale jaka wspaniała pamiątka :-)
 
witam mamusie też dawno mnie nie było :(
zrobiłam sobie przerwę od neta a mój M od pracy :)
jejku znowu duszno nie ma czym oddychać ciesze się tylko ,że nie muszę maszerować po małą do szkoły bo dziś pojechała do Karpacza ...
wraca dopiero o 18:45 wiec M ja odbierze mam dzień leniucha :)
 
majeczka02, super, że jesteś :-)
ja na pewno będę robiła 4D, jeszcze się nie umówiłam ostatecznie, 11 lipca mam wizytę i wtedy wszystko ustalimy, może na zwykłym, lub na 3D (u mojego gina to standard te dwa) będzie już widać płeć, ale my i tak chcemy mieć filmik z 4D, koszt jednorazowy, ale jaka wspaniała pamiątka :-)

To już nie mogę się doczekać na relacje z tego usg:-)
Myślałam sobie,ze to troszkę za wcześnie,ale wg usg moja ciąża jest o tydzień starsza i termin na 7 grudnia,ale nie będę zmieniać bo różnie to jest...Nie mozemy się doczekać-już chcemy wiedzieć kto to:-D
 
Cześć Majeczka :-)

Też bym chciała na usg 4D pójść ale to zależy od kosztów - tutaj sobie liczą sporo za taką przyjemność :sorry: Ale najpierw musimy się zorientować gdzie to można zrobić :sorry:
 
reklama
Agapa, a ile miały Twoje starsze brzdące, jak je oduczałaś od pampków?
I np. jak się już posiusiały w tą tetrówkę, to od razu przebierałaś na świeżą, czy chwilę (jak długą) biegały w mokrej?
Kurcze, ja do końca tygodnia dam sobie luz, znów popróbuję w weekend, niech tata też się podenerwuje..;-)
Majeczka i Kota-behemota, ja się też zastanawiam nad 4D, ale jeszcze nie wiem, czy nie poprzestanę na 3D..ale myślę, że zrobię te badanie koło 20 tygodnia..

No i fakt, gdzie Firanka?
 
Do góry