reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2011

A co do pracy, to będę procesowała wysyłkę produktów Apple'a. Nic szczególnego ;-)


Oj tam aj tam i tak super że coś znalazłaś normalnego - naprawdę gratuluję :)

Papayka - nie przejmuj się też chwilami mam schizy że brzuch mi nie rośnie a jak tyci urośnie to, że to pełne jelitka. Ale ja staram się nie dopuszczać złych myśli bo do badania mam jeszcze 2 tyg i chyba bym zgupiała :D Także kochana możemy na przemian się podnosić na duchu :-p


Choć ostatnio Wam powiem że dam się pokusić na szklankę koli tak co drugi dzień...:zawstydzona/y: ale ona taka dobra...za to kawę piję Inkę:-) - Nawet dobra

Maleństwo - serdecznie gratuluję zdrowej małej Wiercipiętki :-)

Agapa trzymam kciuki i czekamy na dobre wiadomości

A czy herbatka zielona z liści jest wskazana? Ja mam w torebkach ale jak idę w gości to bywa, że dostaję z lisków.

U Nas taka burza w nocy była że latałam po całym domu i okna zamykałam dobrze że szybko przeszło bo tak mam ciepło w mieszkaniu że jeszcze trochę i bym się udusiła.A dziś nie ma słoneczka póki co, to może wyjdę na jakiś spacerek jak nie ma upału.
 
reklama
Sergi, GRATULUJĘ nowej pracy! super, cieszę się bardzo razem z Tobą!

Milva, oj wiem kochana co czujesz, ja też marzę o choćby kilkudniowym urlopie, ale to raczej tylko pobożne marzenia. Dlatego chętnie poczytam o wakacjach innych forumowiczek :-) lepsze to, niż nic!
 
To tak samo, jak ja :-) Ale fajnie, pierwszy to się jednak dłuuuuży ;-) :-p

Teraz będzie energii więcej, może jakieś zakupki zaczniemy robić za jakiś czas powoli? ;-) Ja planuję większe zakupy zacząć pod koniec wakacji, ale myślę że kiedy dowiemy się w lipcu płci Szkraba to już sobie osłodzę czekanie jakimiś słodkimi ubrankami chociaż ;-)
 
Sergi, super wiadomość z tą pracą..a co będziesz robiła?
Agapa - trzymam kciuki za wizytę, na pewno wszystko będzie oki:-)
Aga7602, faktycznie masz fajnego gina..super, że jest konkretny i powyjaśniał Ci różne rzeczy..gorzej, jak są lekarze, którzy odwalają wizyty na szybciora..
Papayko, ja również słyszałam bardziej o liściach z malin - mogą spowodować skurcze..

A ja miałam dziś ambitny plan nauki małej na nocniczek..zrobiła trzy razy w majtki i na podłogę, na koniec zsiusiała mi łóżko z pościelą..i nie wytrzymałam:zawstydzona/y::-(..brak mi chyba cierpliwości, albo ja nie wiem..normalnie się pobeczałam..jak zaczęłam czyścić łóżko, to łobuziak wrzuciła swoją książeczkę do wiaderka z wodą:wściekła/y::-(..
To będzie chyba bardzo ciężkie zadanie z tym nocnikiem..
Ja Maję sadzam zawsze przed kąpielą jak leję wodę do mycia. Już się tak przyzwyczaiła że jak mówię jej że idziemy myju myju to sama idzie po nocnik i każe pieluchę ściągać.
Starsze oduczałam w lato. Zakładałam im majteczki i tetrówkę i jak zrobiły siusiu to było im niewygodnie i kazały się przebrać. Oczywiście co chwila pytałam czy chce siusiu i wysadzałam na trawkę. To wymaga dużo cierpliwości, ale się opłaca. Przy Majce jeszcze nie czuję się na siłach żeby to ćwiczyć.

U Nas taka burza w nocy była że latałam po całym domu i okna zamykałam dobrze że szybko przeszło bo tak mam ciepło w mieszkaniu że jeszcze trochę i bym się udusiła.A dziś nie ma słoneczka póki co, to może wyjdę na jakiś spacerek jak nie ma upału.
Widziałam że wszystkie chmury poszły na W-wę, tak ładnie się tam błyskało. u nas nawet kropla nie spadła
 
Sergi, ja się już nie mogę doczekać, aż poznamy płeć, ja niestety DOPIERO 11 lipca.... ale tak bym chciała dziewusię :tak::-) mam nadzieję, że kluseczka się ładnie ustawi i pokaże co chowa między nóżkami hehe
już na Allegro oglądałam całe zestawiki dla maluszków, jakie to wszystko jest słodkie!
 
Sergi, ja się już nie mogę doczekać, aż poznamy płeć, ja niestety DOPIERO 11 lipca.... ale tak bym chciała dziewusię :tak::-) mam nadzieję, że kluseczka się ładnie ustawi i pokaże co chowa między nóżkami hehe
już na Allegro oglądałam całe zestawiki dla maluszków, jakie to wszystko jest słodkie!

Widzisz, Ty będziesz wiedziała 11 lipca, a ja dopiero 29 :dry: To prawie 3 tyg różnicy :-(
A mi ciągle w główce siedzi Chłopaczek malutki ;-) Nie wiem, czemu ;-) Chociaż, jak Córcia będzie to cudownie :-) Każdy Bąbel ma swoje uroki :tak: Najważniejsze jest ZDROWIE, pleć na II miejscu ;-)
 
reklama
Do góry