reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2011

Nie ja chodzę do bierunia, ale to w sumie od Ciebie podobna droga a nawet dużo osob z bielska przyjezdza, w Tychach sa tez te zajecia ale niestety poziom duzo gorszy.
Koszt kursu to 200 zl za 10 wejsc w weekend na zajecia z instruktorami(mozna cała rodzinka, ja zawsze zabieralam jeszcze siostre z dziecmi) ale do tego jestdodatkowo karnet na 10 wejsc w godzinach ogolnodostepnych w tyg. wiec naprawde sie oplaca. Teraz konczy sie kurs akurat za 2 tyg. Kolejny zaczyna się od chyba 2 pazdziernika dopiero, ale ja tam zapisuje małego dalej. wejdz sobie na Centrum P


o super dzieki za info...pewnie się zdecydujemy na ten październik,jeśli jeszcze brzuch pozwoli mi sie poruszać bez problemów...:D , bo cena faktycznie przystępna, no i Bieruń bliziutko ;)

...widzę tu dziewczyny z okolic Pszczyny, a ja mieszkam w Czechowicach!!!
witaj sąsiadko :D


A ja po wizycie...trochę jestem zawiedziona, bo gin nie zrobił mi USG ;( ale 20.06 ide na kolejną wizytę i wtedy ma wszystko zbadać i pomierzyć tak jak się należy...generalnie dostałam żelazo, bo morfologia wyszła nie za dobrze i założył mi kartę ciąży, no i to by było na tyle , także szału nie ma !
 
reklama
klariss1 :) no wiesz ja tam idę tak czy siak dzieci które już chodzą są zapisywane dalej z automatu, ale dla nowych jest mało miejsc więc warto już teraz się zapisac, platnosc bedzie pewnie poczatkiem wrzesnia, najlepiej zadzwon, na prawde polecam w 100% A brzuszkiem sie nie przejmuje ja poki co wiekszosc cwiczen wykonuje sama z małym tylko skakanie moj maz lub moja mama. Ale juz jej zapowiedziałam ze od pazdziernka bedzie ona troche wiecej musiala z mlodym "pływać".:)
 
witajcie dziewczyny :)dziś miałam wizytę i jestem mega zadowolona a wiec dzidzia 6,55 cm a przyźierność 1,4 . U nas też prawdopodobnie będzie dziewczynka bo siusiaka nie było widać i lekarz nam powiedziała, że raczej tak:) a dzidzia podczas badania urwisowała i nie chciała nic poza dupka pokazać eheh a jak lekarz jej dokuczał to takie śmieszne grymasy twarzy:D po prostu niesamowite uczucie:) a mąż po badaniu to taki dumny i szczęśliwy, że chyba będę brać go zawsze ze sobą:p więc pochwaliłam się swoją duma :p . Życzę wam dziewczynki spokojnej nocy i kolorowych snów dla Was i Waszych maluszków:*
 
witajcie dziewczyny :)dziś miałam wizytę i jestem mega zadowolona a wiec dzidzia 6,55 cm a przyźierność 1,4 . U nas też prawdopodobnie będzie dziewczynka bo siusiaka nie było widać i lekarz nam powiedziała, że raczej tak:) a dzidzia podczas badania urwisowała i nie chciała nic poza dupka pokazać eheh a jak lekarz jej dokuczał to takie śmieszne grymasy twarzy:D po prostu niesamowite uczucie:) a mąż po badaniu to taki dumny i szczęśliwy, że chyba będę brać go zawsze ze sobą:p więc pochwaliłam się swoją duma :p . Życzę wam dziewczynki spokojnej nocy i kolorowych snów dla Was i Waszych maluszków:*

To super,ze na wizycie wszystko w porzadku!!!duzo zdrowkaa:)

No to my tez idziemy spac..Dobranoc!!!!
 
Witam!
malenstwo, gratulacje!
nereida - co do komarow, to ja chwilowo nie narzekam, ale chyba off family jest ok... i prawde mowiac predzej bym go uzyla niz dala sie pogryzc (zawsze mysle o tych wszystkich chorobach, kt przenosza komary i wydaje mi sie, ze off to duzo mniejsze zlo....);-)... slyszalam, ze nie powinno sie uzywac tych urzadzen, kt wklada sie do kontaktu p/komarom.....
u mnie tymczasem zaparcia, zly humor i niepokoj czy wszystko jest ok... wydaje mi sie, ze brzuch nie rosnie i w ogole.....:-( wszystko na nie...:wściekła/y:
milego dzionka!
 
hejka dziewczyny!
Papayka uśmiechnij się do brzuszka....nie smuć się.
Ja po ostatnich ekscesach w kibelku podrażniłam gardło i błony śluzowe, wiec postanowiłam sie wziąć za swoje mdłości. Od 3 dni spokój-po posiłku ssie Rennie i chyba pomaga.
Brzuszek mi rośnie i czasem jak biegam w pracy to zapominam że jestem w ciazy-przypomina mi o tym brzuszek, który zaczyna twardnieć i każe zwolnić tempa.
 
Cześć Laseczki!

malenstwo550, gratuluję!!! super, że z Waszym dzidziusiem wszystko dobrze! :-)

papayka, maxwell80, ja też dziś jestem jakaś taka do niczego, nie wiem, czy to przez pogodę, czy ogólnie mam lenia, pospałabym jeszcze z 3 godzinki.

Ale jaki miły poranek mi mąż zafundował, jako, że dziś mamy 3 roczninę ślubu, obudził mnie z wieeeelkim i pięknym bukietem róż i z Rafaello :-D wczoraj wieczorem pojechał do kwiaciarni i w piwnicy schował kwiaty i słodkości. Muszę teraz jakąś niespodziankę dla niego obmyślić :-)

No i niespodzianka, spokojnie mieszczę się w jeansy-biodrówki w których chodziłam przed ciążą, a w 1 trymestrze przestawały się dopinać.Chyba brzusio poszedł troszkę do góry, taka maleńka wypukłość pod pępkiem , ach jak uwielbiam jej dotykać i mówić do niej. Dziś mam na sobie dość przylegającą bluzeczkę i rano przed pracą pojechałam do sklepu po świeże bułeczki na drugie śniadanie, stałam przed tymi bułkami, trzymałam się za brzuszek i głośno do niego mówiłam "No to co maluszki, na którą bułeczkę masz dziś ochotę?" i zobaczyła to pani z obsługi i się aż zaśmiała. A później specjalnie dla mnie otworzyła nową kasę, żebym nie musiała stać w kolejce, jak mnie skasowała, to kasę zamknęła :-)

Kochane, planujecie może jakieś wakacje? wyjeżdżacie gdzieś?
 
miłego dnia dziewczyny1!!!
hih ja mam jutro wizytę i jestem mega szczęśliwa:):):D
zobaczę moje słonko.
U was też dzisiaj taka psiata pogoda, ni to ładnie ni to brzydko, zmykam męzowi zusy przelać ;p
A popołudniu idziemy na szczepienie z młodym i po tabsy dla mnie na tarczycę. Wczoraj byłam u endo z Kamilem i tak oto pani doktor orzekła że Kamil jest wysokim młodym przystojniakiem:) ma już całe 80 cm i waży ok. 10,5 kg. Kurcze po rękach czuję ten ciężarek, a po nim tego wogole nei widac chudy jak patyk.
Jak sobie wspomne te pierwsze dni kiedy ważył troche ponad 3 kg.. ta lekkość:D.
 
reklama
asko_, u mnie też pogoda niezbyt czerwcowa :dry: no, ale my praktycznie po sąsiedzku. trzymam kciuju za Twoją jutrzejszą wizytę, ale Ci zazdroszczę, że pooglądasz sobie maluszka! koniecznie wrzuć fotki :tak:
 
Do góry