reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2011

Hejka,
Ja tak na szybciora!!!
Noc Martusi z Marysią doszła do skutku, więc już oficjalnie "pozbyliśmy się dzieci z naszego pokoju..Oczywiście na najlżejszy szelest leciałam zobaczyć, co się dzieje (bardziej z obawy, żeby Marta nie obudziła Marysi), ale spoko;-) Nawet pobudka na mleko nie obudziła starszej;-)
Dzisiaj byłam u fryzjera pofarbować odrosty i trochę przyciąć włosy, bo ani w tygodniu, ani w przyszły weekend nie będę miała jak, a w niedzielę robimy w końcu chrzciny..:-)
Agapa, Mirabelka, Freiya - najlepszego dla Waszych 5-miesięczniaczków!!!
Sosnowiczanka, Freiya - gratki za "wygranie" płynu J&J
 
reklama
hej dziewczynki
my już w domku. byliśmy na wystawie ale niestety pogoda się popsuła i trzeba było uciekać.
później urodziny mojej babci i na reszcie odpoczynek.

najlepszego dla dzieci z 13go :-)
agapa przyłączam się do Twoich podziwiaczek. jesteś wielka!!
Freyia Ty to masz szczęście. ja już drugi raz wysłałam kod z bobovity i nic... :-( ale chyba bym się zdziwiła jakbym coś wygrała, bo to się mi po prostu nigdy nie udało..

spokojnego niedzielnego wieczoru, u mnie w planach MBTM na Polsacie.
 
kota widziałam to i jak dla mnie mega przegięcie....
każda matka robi po swojemu i szanuje jej wybór ale jak dla mnie rok to odpowiedni czas by przestać karmić piersią bo wg mnie robi się to później niesmaczne...
chodzące, gadające, zębate dziecko wiszące na piersi matki...
 
Kota, tego akurat nie widziałam..ale bodajże wczoraj na TVN Style był koło 20.00 program o karmiących piersią właśnie takich starszych dzieci, m.in. dziewczynka miała coś koło 8 lat i nadal "wisiała" na cycku mamy - jak dla mnie, to coś nie halo:-( Uważam, że tak pół roku, góra rok karmienie jest ok, ale potem to już przegięcie..takie jest moje zdanie..

Dziewczyny zasnęły, a my mamy free;-):-)
 
my wróciliśmy od Babci - szalona impreza :p ale ucieszyła się z naszej wizyty, a to najważniejsze:D jutro jedziemy znowu, bo w sumie babcia urodziła się 14 :D tylko, że jutro to już tylko ja i mikołajek, mam nadzieję, że nei będzie padać i uda nam się dojechać do tego Bytomia autobusem.

inka: o! to dla Twojej Babci tez wszystkiego naj!

maxwell: szkoda, że mieszkanie nie przypadło do gustu...ale głowa do góry1 na pewno coś znajdziecie!

kota: no 4 lata...dla mnei to też chyba troszke za długo ;p

freyia: niech sie ręka szybko goi! :*

sosnowiczanka: gratuluje wygranej :D szcześciara :D

kuponisia: tez widziałam ten film, zaczełam oglądać chwilkę i...nie byłam w stanie potrzeć dalej... Boże, co się dzieje na tym świecie :( na szczęście podobno już jej odebrali prawa do dzieciaczka i dosta ła 11 miesięcy wyroku
 
Witam Was Dziewczyny!!!
Codziennie śledzę co się u WAS dzieje, ale jakoś nie miałam weny na udział w dyskusjach. Mam potwornego doła - we wtorek wracam do pracy:-(. Haneczka zostanie z moją mamą, ale i tak mam wyrzuty sumienia, że takie małe dziecko zostawiam. Poza tym martwię się tym, że nie podołam sama obowiązkom domowym, poświęceniem czasu dziewczynkom, i przygotowaniami do pracy ( jestem n-lem i muszę się codziennie przygotować na zajęcia) a na M. nie mam co liczyć bo on pracuje od 6 do 22. Jeszcze HANI wychodzą następne zęby i pasuje jej tylko na rękach. Mam nadzieję, że chociaż raz w tg znajdę czas aby tutaj zaglądnąć i poczytać co u WAS. Smutno mi......
Pozdrawiam!!!!!

Trzymajcie kciuki za mnie!!!!
 
MAXXEL już Ci dzieci śpią??? Ale fajnie.

Ja też widziałam tę okładkę gazety, szok. Ja uważam, karmienie piersia za ok góra ale już naprawdę góra do 2 lat. Ja sama karmiłam Melę 20 miesięcy, zapewne karmiłabym ciut dłużej ale już mnie męczyły nocne pobudki, no i zaczynałam dorastać do myśli o drugim dziecku. W listopadzie ją oduczyłam a w grudniu odstawiłam tabletki i zaczeliśmy starania.
 
Nie widziałam tej okładki, ale kilka dni temu na TLC albo TVN Style był program o obsesyjnym karmieniu piersią. Była tam matka, która karmiła... 7-mio letnią córkę. Dziecko było szczęśliwe i mówiło, że mleko z piersi to najlepsza rzecz na świecie, ale... No właśnie. To wszystko w ogóle było dość dziwne. Ojciec powiedział niby żartem, że on też jest w kolejce do piersi i po ich spojrzeniach nasuwało się podejrzenie, czy aby nie kryje się za tym taka właśnie prawda, że on też to mleko pije...
Dziewczyny - to do tych, które karmią - ja mam pełny szacunek dola Waszej decyzji, jest jak najbardziej ok. Ale karmienie 4-ro czy 7-miolatka przekracza granice mojego zrozumienia...

Edit: Maxwell, widzę że my o tym samym :)
 
reklama
WSZYSTKIEGO NAJ NAJ dla naszych bobasówz 13go ! :-)
Sosnowiczanka- gratuluje wygranej !Kasiula też dzisiaj 1 raz ciumkała chrupka, w końcu się zainteresowała :-)
Izi- ja to mogę co najwyżej mszezamówić, bo nawet na cmentarz mam teraz za daleko ale właśnie co teściowejkupić sama nie wiem
Freiya- super że dojechaliścieszczęśliwie i Emi się podoba ! a z tym nożem to aż ciarek dostałam brrrr
Kota- przegięcie , to niesmaczne :eek:
Inka- Najlepsze życzenia dla babci !
Maxwell- no to gratuluję ! :-)
Ankubator - obejrzałam do konca licząc na to że ktoś w końcu go wyrwie i przytuli :-(
 
Do góry