reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2011

Dziewczyny

Ja sie własnie dowiedziałam że moja koleżanka z pracy która pracuje w tym samym dziale i była w tym samym tygodniu ciązy-staciła swoje dzieciątko-a jeszcze rozmawiałam z nią w piątek i prosiłam żeby poszła na zwolnienie-bo nasza praca to totalny wyzysk(korporacja)-ciągle pracowaliśmy po godzinach wiec ja szybko uciekłam na zwolnienie

Także dbajcie o siebie dziewczyny-nasze dzidzie są najważniejsze
 
reklama
Cześć


Ja tez odrazu zwiałam na l4 pracowałam w cukierni bo tam masa noszenia dzwigania 8h na nogach gorąco nie można okna otworzyć więc odrazu l4

moja mama była w szpitalu bo też w ciąży to dziewczyna na własnym weselu dziecko 5 miesięczne straciła ( nie tańczyła ) nawet łóżko miała na sali fotel rozkłądany. szok
 
hej :)

majeczka : piekna fotka!!!!! :)
ja mam moje usg w srode
aha i dolanczam d tych co juz czuja ruchy :) ja zaczelam czuc dobre kilka dni temu, wiec jeszcze w 11 tyg :)
 
Mam Aleksandre, więc siostra może mieć na imię Zuzanna (jeszcze nie wiem) a jak braciszek to Mateuszek.
Ostatnio źle sie czuje. Skończył mi sie Mamarin pare dni temu i podejrzewam że wit B5 brakuje w organiźmie.
Wczoraj ostatni raz kąpałam sie z Olą :-:)-( Oparła mi sie ręką o brzuch, ucisk był taki że ledwo wyszłam z wanny i musiałam troche leżeć w łóżku. Musze bardziej uważać.
Czy pod koniec I trym można brać już NO- SPA ?
firanka- fajne masz te fotki
agapa- i jak poszedł mężowi egzamin ?

Kochana ,niestety oblali go :-:)-:)-( W tej komisji to jest takie chamstwo że szkoda gadać
 
Phelania nie bój się będzie dobrze ja mam usg w środę , razem z przeziernością, a jutro mykam wreszcie na badania bo jak zmieniłam lekarza to taką listę badań dostałam ,że ho ho.
Też się strasznie boję tego czy będzie ok ale jestem dobrej myśli, na pewno nam się uda :)Trzymam kciuki i czekam na wasze zdjęcia dziewczyny , ja niestety fotki nie dostanę, bo mimo prywatnej kliniki zdjęć z usg nie dają :( nawet mi na płytkę nie chcieli dzidziola zgrać, ale jutro pomęczę panią z rejestracji to może coś mi się uda załatwić. To już prawie pełne 13 tyg ,a ja nie mam fotki brr.
A i zapomniałam napisać ,ze też już czuje ruchy ! to niesamowite :)
 
Ostatnia edycja:
Hej mamuśki :)
Podczytuję Was cały czas- żeby nie było :) ale nieraz nie wiem co odpisać :) zwyczajnie uczę się od bardziej doświadczonych :)
Mój pozostały uporczywy problem towarzyszący ciąży to ból głowy- masakryczny. W ostateczności apap, ale to tylko jak już nic nie działa.
Dziewczyny cudne zdjęcia, matko jak już noski widać śliczności, też takie chcę... a tu jeszcze ponad tydz...;/
Tak wogóle to chcę najbardziej usłyszeć, że wszystko w porządku z dzidziusiem... bo zostały mi z objawów tylko wieczorne wzdęcia i wspomniany ból głowy, (.)(.) mniej bolą, niż tydz temu ;/
 
Śliczne zdjęcia dziewczyny!! Już takie wyraźne..:-)
U mnie z objawów - prawie wszystkie minęły, ale dopadła mnie zgaga - masakra!!
I też czuję już ruchy:-), niesamowite uczucie..
 
Ja też mam termin na grudzień którego już się tak bardzo nie mogę doczekać :-)
A jutro mam wizytę u lekarza i bardzo się denerwuję że dowiem się że coś jest nie tak czy coś =/
Pozdrawiam :-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Kochane, jestem po wizycie i wszystko jest ok!!!!!!!
kluska ma 5,5cm, skacze, jak szalona, odbija się z jednego końca macicy do drugiego i robi to tak energicznie, że aż się boję co będzie, jak jeszcze podrośnie, chyba mi brzuch przetrąci haha!
przezierność karkowa ok, z emocji zapomniałam ile dokładnie wyszła yyyyy, ale jest w porządku. nosek widać ładnie :-)
usg miałam robione przez brzuch! :tak: no i suwaczkowy wiek się pokrywa z usg, czyli mamy 12 tydzień. no i widzieliśmy szkrab w 3D!!! mały ufoludek z niego ;-)

168a0ps.jpg

2nb4qqw.jpg


żabcia_tbg; witaj na forum i czuj się, jak u siebie!!! :tak::-)
 
Ostatnia edycja:
Do góry