reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2011

reklama
Już kiedyś wspominałam, że biorę niedługo ślub i chciałam zapytać czy faktycznie nie mogę zrobić sobie żadnych paznokci?? Swoje mam brzydkie i chciałam miec w tym jedynym dniu ładne dłonie, ale teraz się zastanawiam.

Ja również mam termin na 31.12.2011 :)
 
27012701 ja robiłam sobie paznokcie żelowe w poprzedniej ciąży,z tego co wiem to faktycznie nie można robić tipsów,ale akrylowych ze względu na zapach,ale żelowe można :tak:
 
Agness1 ja również trzymam kciuki, będzie dobrze!!! Ja również biorę duphaston, leż i nic nie rób, dbaj tylko o siebie i maleństwo.
 
Agness1- również trzymam kciuki, leż tak jak kazał lekarz bierz duphaston, a wszystko się uspokoi. Będzie dobrze. Ja biorę luteinę od samego początku i wg mojego gina będe ja brała do 37tyg ciąży:szok:
 
Hej
Dzisiaj tak jak pisalam mialam wizyte u panstwowego lekarza i tak jak czułam nie jest dobrze :-( mam plamienia, dostałam duphaston i zalecenie lezenia przez 10 dni bo ciaza jest zagrożona :-(jestem troszke załamana. Za tydzien mam z kolei prywatnego lekarza wiec jestem ciekawa co on na to.
A u was ciesze sie ze wszystko wporzadku.
Pozdrowionka
Kochana to leż i nic nie rób. Będzie dobrze. A co konkretnie mu się nie podobało?
 
Hej
Dzisiaj tak jak pisalam mialam wizyte u panstwowego lekarza i tak jak czułam nie jest dobrze :-( mam plamienia, dostałam duphaston i zalecenie lezenia przez 10 dni bo ciaza jest zagrożona :-(jestem troszke załamana. Za tydzien mam z kolei prywatnego lekarza wiec jestem ciekawa co on na to.
A u was ciesze sie ze wszystko wporzadku.
Pozdrowionka

agness1 wiem co czujesz- ja musze leżeć od 5 tc :-( 2x po 2 tabletki luteiny.
I też plamiłam i chwilami plamię. Ale dzięki temu póki co z moim Paproszkiem jest okej. Jutro kolejne USG i mam nadzieję,że znowu usłyszę dobre nowiny.
Trzymaj się!!!!
 
Dziękuje za miłe przywitanie
a.gala od wczoraj mam zgagę po raz pierwszy w życiu, mój mąż się śmieje ze mnie i mówi że życia nie znałam :-) Co do innych dolegliwości to męczą mnie mdłości ale jakoś im daje rady.
Agness 1 ja od 4 tygodni jestem na L4 bo zaczełam plamić i też dostałam duphaston + potas i magnez (aspargin ) do tego zalecenie polegiwania w dużych ilościach , zero dźwigania itd. U mnie na usg wyszedł krwiaczek , na ostatnim usg można było zobaczyć, że powoli się wchłania ale wciąż jest ciąża zagrożona. Kolejne mam w przyszły czwartek i jestem pełna nadziei że już wszystko będzie dobrze.
Głowa do góry i nie denerwuj się bo tego nam naprawdę nie potrzeba w takich momentach.
 
reklama
Cześć dziewczyny:-)
Witam nowe mamusie: Aśko i Witch:-)
Firanka, śliczna Twoja dzidzia, a i córeczka przesłodka!!
My dzisiaj cały dzień na działce u rodziców - ja odskoczyłam jedynie na wizytę u mojej ginki.:-) Nasza dzidzia ma już 68,30mm i rośnie jak na drożdżach, przybliżyła się do terminu wg OM -pokazywało na 29 listopada..bardzo ruchliwa jest nasza dzidzia i..ma długie nogi:-D..a tu foteczka;-)
 

Załączniki

  • P1030602.jpg
    P1030602.jpg
    18,5 KB · Wyświetleń: 56
Do góry