reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2011

Izu- gratulacje:-) dobrze że z maluszkiem wszystko ok, a przyzierność karkową ma bardzo dobrą norma jest do 2,5 mm a nawet czasem mowią ze do 3mm, więc u ciebie jest super.

Papayka-spokojnie idz na manicure i pedicure, niech kosmetyczka Ci wysterylizuje dobrze narzędzia, wszędzie piszą że lakier do paznokci raczej nie zaszkodzi, tylko tipsów nie wolno, bo akryl jest toksyczny. Ja też mam ochote na sledzika, nawet sobie takiego kupiłam w zalewie z grzybami i suszonymi pomidorami. Ja słyszałam że tylko sushi nie bardzo bo to surowa ryba nic nie słysałam a śledziach w zalewie.

Witam wszystkie nowe forumowiczki
 
reklama
Cześć Mamuśki!!!

Ale wczoraj miałam okropny dzień, urwałam się szybciej z pracy, bo mnie straszna migrena dopadła, leżałam w łóżku do wieczoraj, aż mnie mdliło od tego bólu głowy, próbowałam się ratować olejkami, posmarowałam skronie, a tu zamiast lepiej, to jeszcze gorzej, już miałam ochotę wyć z bólu. Nie wytrzymałam i wzięłam jeden Apap, mam teraz okrutne wyrzuty sumienia, że nie dałam rady. Ale lek pomógł, na szczęście.
Dobrze, że dziś jest trochę chłodniej, te upały strasznie mnie męczą... No i dziś miałam mdłości, nawet takie dosyć silne, od tygodni już wszystko ok, a tu nagle taka niespodzianka w pracy, musiałam się schować w kuchni i uspokoić przegryzając słone paluszki. Uff..

Czy Wam też się tak strasznie dłuży czas do TEGO usg? :dry:
Dziewczyny, które już jesteście po, dziękuję Wam serdecznie za Wasze relacje z wizyt, mnie one bardzo podtrzymują na duchu.

asko_, witaj!!!

firanka, ja zupkę wcinam na ciepło, jestem ciepłolubna jeśli chodzi o jedzenie.
śliczne te Twoje oba dzieciaczki, gratuluję!!!

izu, super wieści, gratuluję!!! oby więcej takich pozytywnych newsów!

miłego dnia kochane!
 
Ostatnia edycja:
hey dziewczyny:)
gratuluje wszystkim mama takich fajnych zdjec i dobrych wynikow maluszka:)
firanka a corcie masz przeslodka:) pewnie drugi dzieciaczek tez bedzie taki fajny;)
kota ja mam to samo z tymi przykrymi dolegliwosciami, ostatnio tak jakby wszystko odeszlo i sily wiecej mialam i zero mdlosci, a w tym tygodniu wrocilo i to znacznie silnie, dzis jest nawet, nawet,ale wczoraj to mialam dosc...Chyba ten I trymestr chce nas tak niezapomnianie ospuscic;)
 
Witam Kobitki!

Wczoraj mój M odebrał wyniki ze swoją grupą krwii ma ARh+. Mi tez coś się zdaje że taką mam :) Ale tez będę robić badania na grupę krwi.
A wogóle dziś miałam mieć badania toxo, różyczka właśnie grupę krwi i mocz. I przyśniło mi się nad ranem że nie mam pojemniczka na mocz więc nie mogę iść :D No to obudziłam męża,że na badania pojedziemy jutro bo nie mam pojemniczka:)
Także jutro i USG i pobranie krwi.

Moje piersi za to sa ponad wszelka normą - wczoraj mogłam w nie walić pięściami i by nie bolały a dziś uszło z nich powietrze i do tego sutki bolą ;/

Ach noi do tej pory byłam pewna ze nie wyznaczyli terminu porodu bo nikt mi na głos tego nie powiedział a tu wczoraj zerkam w książeczkę ciąży a tam wpisane 31.12.2011:)
Także dziewczyny....na dobra sprawę jest już Nas chyba co najmniej 3 :)
 
Agapa zjedz rano po przebudzeniu chlebek wasa,albo sucharek,powinno pomóc (przynajmniej mi pomagało).

Kota-behemota dzisiaj robię Twoją zupkę botwinkową. Ja podaje się na zimno czy na ciepło???

To mój śliczny ufoludek :
100_2453.jpg


A to moja księżniczka na festynie wczoraj w przedszkolu. Zespół ogórek i fasolka szparagowa. Nicole jest gitarzystką,a Victoria solistką:
100_2438.jpg

100_2439.jpg

Kobietki! jestem po badaniu! mój szkrab jest zdrowy! jestem przeszczęśliwa. powoli schodzi ze mnie napięcie. Długość -64,19 mm, przezierność karkowa 1,45 mm. Porównując z innymi przezierność wydawała mi się dość duża... no ale mój gin mówi, że to w normie, wiec mu wierzę. Serduszko pięknie bije. Widział jak mały fikał nóżkami:). Nie mam możliwości teraz wklejenia zdjęcia. ale jak będę miała w końcu wolne, to na pewno pokażę wam moje maleństwo. Wracam do pracy. Ściskam!
Firanka - piękne maluszki:)!
Ale macie śliczne dzieciaczki. Cieszę się że z waszymi fasolkami jest ok .

Ja dziś odebrałam wyniki, są ok. Potem dzwonię żeby się zapisać do gina a kobitka mi mówi że doktor będzie dopiero 7 czerwca :szok::angry: więc zapisałam się na 7-go na 19.00
Sergi przepraszam za kłopot ale zmień w kalendarzu datę mojej wizyty.

Dobra idę jeść zupkę bo Maja mi wstała, a ja też głodna jestem.
 
Witam,
Jestem tu nowa na forum i pomału "obczajam " co i jak . Witam się z resztą mam grudniowych. My mam termin na 18 grudnia a dwie wyczekane kreseczki ujrzeliśmy w dzień moich 30tych urodzin .
Pozdrawiam wszystkie mamy i życzę spokojnej ciąży.
 
Witam

Dawno mnie nie było.
Fotki śliczne,dzieci również :-D

Mi w nocy się śniło,że poszłam na usg,a pani do mnie mówi,ależ z czym ty przyszłaś,przecież w ciąży nie jesteś,nic w brzuchu nie widać :baffled: Pięknie :dry:
A z racji tego,że nie miałam jeszcze usg to faktycznie trochę świruję,czy mam tą dzidzię czy nie :szok: jakaś chora jestem :baffled:

W dodatku przeziębiłam się,ale tylko raz wzięłam paracetamol,a tak to wsuwam owoce i warzywa.
Właśnie lecę bo będzie rissotto z warzywkami :-)

Witam nowe mamy :tak:
 
Witch81, witaj na forum :-)

anineczka, podobno takie dziwne sny są w naszym stanie normalne, musimy się z nimi męczyć jeszcze jakiś czas, a później bęziemy się już tylko martwiły o nasze dzieciaczki. Taki los mam - wieczne zamartwianie się :-D będzie dobrze!
 
reklama
witam mamusie:)
raptem nie całe dwa dni mnie nie było a tyle postów przybyło :-) świetnie:tak:
na wstępie śliczne fotki i gratuluje pomyślnych badań USG ...mam nadzieje ,że i moje badania prenatalne będą w porządku ;-)
witam nową Grudniową mamę Witch:cool2:
wiecie co wczoraj nie miałam siły na nic ..okropny dzień nawet na neta nie wchodziłam ,cały dzień mnie muliło ,głowa bolała...
więc leżałam plackiem co przysnęłam to córka mnie obudziła normalny koszmar.
Dziś znów pełna życia ,wigoru mogę góry przenosić ...żadnych dolegliwości ..
ale nic nie ma za darmo ,ciągnie mię do barszczy czerwonego ...ćwikły ...buraczków z ziemniakami :)zaraz wybieram się do sklepu bo buraczki bo normalnie mnie nosi hihihi
życzę miłego dzionka kobitki ;-):-)
 
Ostatnia edycja:
Do góry