reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2011

anineczka - widzę, że nie tylko ja mam durne sny. Ach ale musimy to chyba przeżyć nie ma wyjścia.
Nie wiem czy to coś w powietrzu wisi czy co ale dziś jakoś mi słabo jest ;/ Cały dzień przespałam na nic nie mam ochoty...
Jakiś dzień lenia normalnie:( i weź tu nie tyj:(

Dziewczyny mam problem z tym kremem na rozstępy - mustela.
W internecie można znaleźć dwa - jeden jest taki biało pomarańczowy i kosztuje w okolicach 130-150 zł
a drugi jest taki różowawy i cena w okolicach 70 zł.
Czy któraś w Was użytkowała któregoś z nich?
 
reklama
Dziewczyny mam problem z tym kremem na rozstępy - mustela.
W internecie można znaleźć dwa - jeden jest taki biało pomarańczowy i kosztuje w okolicach 130-150 zł
a drugi jest taki różowawy i cena w okolicach 70 zł.
Czy któraś w Was użytkowała któregoś z nich?

ja mam ten różowy, jestem zadowolona, a używam go na zamianę z oliwką Nivea. Zobaczymy za jakiś czas, czy jest warty swojej ceny.
 
Ja używałam w pierwszej ciąży tego pierwszego pomarańczowego. Ogólnie ja mam mnóstwo rozstępów,to zależy od skóry i uwarunkowania genetycznego...teraz stosować zamierzam tylko oliwkę, poza tym kremy przeciw rozstępom powinno używać się po 12 tygodniu...

Animeczka ja też miałam dzisiaj jakieś głupie sny w nocy...ale nie związane z dzieckiem tylko koszmary...może pełnia była jakaś?
 
hej

nereida : ja uzwyalam rozowego od poczatku ciazy z malym i teraz 3 lata pozniej tez sie nim smaruje. te musteli mozna uzywac OD POCZATKU CIAZY
a pozniej na "po" sa teki mocniejsze do rekonstrukcji ciala, tez bardzo dobre, m.in. zel modelukacy w pojemniku typu "pianka do golenia" wlasnie pomaranczowo-biale opakowanie
 
Hej
Dzisiaj tak jak pisalam mialam wizyte u panstwowego lekarza i tak jak czułam nie jest dobrze :-( mam plamienia, dostałam duphaston i zalecenie lezenia przez 10 dni bo ciaza jest zagrożona :-(jestem troszke załamana. Za tydzien mam z kolei prywatnego lekarza wiec jestem ciekawa co on na to.
A u was ciesze sie ze wszystko wporzadku.
Pozdrowionka
 
reklama
Hej
Dzisiaj tak jak pisalam mialam wizyte u panstwowego lekarza i tak jak czułam nie jest dobrze :-( mam plamienia, dostałam duphaston i zalecenie lezenia przez 10 dni bo ciaza jest zagrożona :-(jestem troszke załamana. Za tydzien mam z kolei prywatnego lekarza wiec jestem ciekawa co on na to.
A u was ciesze sie ze wszystko wporzadku.
Pozdrowionka

Spokojnie:-) będzie dobrze , nie możesz inaczej myśleć. Myślenie pozytywne i zastosowanie się do zaleceń lekarza zaplusują. Trzymam mocno kciuki, że będzie wszystko oki:-)
 
Do góry