reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2011

dziewczyny o co chodzi z tym usg przeziernosci karku??to normalnie lekarz robi??
ja bylam wczoraj na krwi moczu i toxo,jutro jade po wyniki i zobaczymy co tam wyjdzie:)
a czy Wy placicie za kazde badania krwi moczu i toxo czy dostajecie skierowanie ??
ja chodze prywatnie do lekarza i musze tez zrobic prywatnie badania;/


milej nocy...
P.S. tez wciagnelam dzis truskawy:)
Tą przezierność robi się w czasi usg. Lekarz coś tam mierzy i jeśli mieści się w normie to jest ok.
Ja chodzę do gina prywatnie więc za każde badania muszę płacić chociaż teraz za te pierwsze (które wychodzą najdrożej) załatwiłam sobie skierowanie i płacę tylko za toxo bo to i tak jest płatne. U nas to kosztuje 90zl

Ja wczoraj wieczorkiem znowu rozmawiałam z sedesem:-( Dziś dam Mai jeść i idę na śniadanie do mamy bo ja nawet chleba nie mam a za nim dojdę do sklepu to mogę na ulicy pawia puścić
 
reklama
Agapa zjedz rano po przebudzeniu chlebek wasa,albo sucharek,powinno pomóc (przynajmniej mi pomagało).

Kota-behemota dzisiaj robię Twoją zupkę botwinkową. Ja podaje się na zimno czy na ciepło???

To mój śliczny ufoludek :
100_2453.jpg


A to moja księżniczka na festynie wczoraj w przedszkolu. Zespół ogórek i fasolka szparagowa. Nicole jest gitarzystką,a Victoria solistką:
100_2438.jpg

100_2439.jpg
 
Firanka- tak samo zareagował mój brat , obraził się i zbuntował aż żal mi dzieciaka bo wszystko mu się wali, ma coraz więcej problemów... ale fajny zespół muzyczny ! :)
Bajeczka- dobrej zabawy ! odpoczywaj !
Dagne- super !
Asko- witaj !
Agapa- współczuje z tymi wymiotami bidulko
 
Ostatnia edycja:
Dzień dobry dziewczyny :) oj dziś szykuje mi się dzień ciut męczący. Razem z moją szwagierką lecimy z jej dziećmi ( 2 i 6 lat) na zakupy, a ja będę kierowcą ;p
Wczoraj się tak ochodziłam po mieście, że aż mnie na wieczór łydki rozbolały.
Firanka, cudny bobas, a córa- oj spryciara musi być :)
 
Dagne Nicole jest spryciarą,że szok. To dobrze,że dużo się ruszasz ja w pierwszej ciąży mało chodziłam,niczego nie odmawiałam sobie,a potem przytyłam 32 kg na plus...
 
Kobietki! jestem po badaniu! mój szkrab jest zdrowy! jestem przeszczęśliwa. powoli schodzi ze mnie napięcie. Długość -64,19 mm, przezierność karkowa 1,45 mm. Porównując z innymi przezierność wydawała mi się dość duża... no ale mój gin mówi, że to w normie, wiec mu wierzę. Serduszko pięknie bije. Widział jak mały fikał nóżkami:). Nie mam możliwości teraz wklejenia zdjęcia. ale jak będę miała w końcu wolne, to na pewno pokażę wam moje maleństwo. Wracam do pracy. Ściskam!
Firanka - piękne maluszki:)!
 
Izu Gratulacje!!!

Papayka jak lubisz sushi, to zamów sobie wegetariańskie, z samymi warzywami, ja takie dosyć często jem, bo uwielbiam :-) a co do paznokci, to tylko tipsów nie można zakładać w ciąży, bo używa się przy tym mocnych preparatów, a sam lakier, to raczej krzywdy nie zrobi ...:-)
 
reklama
Do góry