reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2011

reklama
Kochane widze ze same dobre wiesci:-Di tak trzymac ,ja odliczam dni na kalendarzu do USG -jeszcze 7 dni:-)i juz sie denerwuje moj M usłyszy pierwszy raz serduszko u kluski, wiec chcialabym zeby było wszystko ok:tak:ale oczywiscie bez czarnych myśli sie nie obejdzie:baffled:
Co do jedzonka wkurza mnie jedna rzecz mam ochote na niezdrowe jedzenie fast foody itp normalnie slinka mi cieknie:zawstydzona/y:wy tez tak macie ? nie wiem co sie dzieje próbuje jesc rzeczy na parze "cos zdrowego"a tu mie wychodzi:wściekła/y:taka jestem zła na siebie a najgorsze jest to ze waga idzie w góre i rosna mi bioderka:szok:i to wlasnie przez te "pyszne ammm":sorry2:
 
A mój mąż wzią słuchawki od ciśnieniomierza i usłyszał serduszko naszej kruszynki:-) Ja to tylko szum i przelewanie słyszałam, ale ...
 
Kochane widze ze same dobre wiesci:-Di tak trzymac ,ja odliczam dni na kalendarzu do USG -jeszcze 7 dni:-)i juz sie denerwuje moj M usłyszy pierwszy raz serduszko u kluski, wiec chcialabym zeby było wszystko ok:tak:ale oczywiscie bez czarnych myśli sie nie obejdzie:baffled:
Co do jedzonka wkurza mnie jedna rzecz mam ochote na niezdrowe jedzenie fast foody itp normalnie slinka mi cieknie:zawstydzona/y:wy tez tak macie ? nie wiem co sie dzieje próbuje jesc rzeczy na parze "cos zdrowego"a tu mie wychodzi:wściekła/y:taka jestem zła na siebie a najgorsze jest to ze waga idzie w góre i rosna mi bioderka:szok:i to wlasnie przez te "pyszne ammm":sorry2:

Może ta zachcianka na fast foody to również efekt rzucania palenia hm?
Choć wiesz...ja tez niby w ciągu dnia, owoce warzywa a tu np.przed chwilą musiałam 3 kanapki z pastellą opędzić a tam nic tylko sam majonez:/

U Mnie też M ma w czwartek pierwszy raz usłyszeć bicie serca i oczywiście znowu mam schizy ;/
Ale dam rade w gruncie rzeczy tylko 1,5 dnia. :)
 
Serge mozesz "wyssać" info ze zdjęciem z mojej wizyty z postu nr. #1739 ze strony 174, żeby umieścić w kalendarium, czy przesłać Ci to?
 
Może ta zachcianka na fast foody to również efekt rzucania palenia hm?
Choć wiesz...ja tez niby w ciągu dnia, owoce warzywa a tu np.przed chwilą musiałam 3 kanapki z pastellą opędzić a tam nic tylko sam majonez:/

U Mnie też M ma w czwartek pierwszy raz usłyszeć bicie serca i oczywiście znowu mam schizy ;/
Ale dam rade w gruncie rzeczy tylko 1,5 dnia. :)

Możliwe kochana , ale ja palilam sporadycznie jak sie dowiedzialam ze jestem w ciazy 3 papierosy dziennie,no juz jak usłyszalam serduszko to juz koniec fajek z miejsca rzucialam:-)moze tez przez te rzucenie nie wiem ale mam dołka:baffled:Bede trzymac kciuki zeby z dzidzia bylo wszystko ok:tak:a M jak usłyszy serduszko malenstwa to bedzie juz inaczej na to wszystko patrzył:-pmam nadzieje ze bedzie u mnie tez wszystko ok.
 
Witam!!!
nie wiem czy tutaj czy też nie jak nie to bijcie mnie po głowie i wskażcie dobrą drogę:) ale chciałam się przedstawić:)

Tak jak i Wy spodziewam się grudniowego bobaska termin mam na 31.12 wg usg
Mam na imię Ania i hm. prawie 28 lat
Również prawie 2 lata jestem mężatką i mam już nie prawie ale ponad rocznego synusia Kamilka:)ur 05.05.2010
Aktualnie jestem na wychowawczym właśnie z tym łobuzem, i łudzę się że do czasu porodu trochę wygrzecznieje.
Przy nim jakoś nie pałałam się zbytnio w udzielaniu na forum chociaż mam nadzieję, że mimo mniejszej ilości czasu uda mi się być na bieżąco i w temacie:)
Zyczę wszystkim ciężarówkom powodzenia, szczególnie tym które będą miały pierwszą dzidzię:).
 
Ostatnia edycja:
firanka, właśnie weszłam na forum z zamiarem pytania, czy ktoś ma wieści od Ciebie. :tak::-)
Cieszę się, że wszystko ok. No i uważaj na siebie, te upały cholernie dają w kość.

izi85, czekamy więc razem, kolejna 30majówka hehe, ja mam wizytę o 18.30, będzie za tydzień trochę relacji :-)

rojku, super wieści!!!! gratuluję z całego serca!!!


ja właśnie zrobiłam zupę botwinkową, musiałam spełnić swoją zachciankę, ale już padam na twarz, nie wiem, jak ja jutro wstanę do pracy.... a to dopiero wtorek..

miłej nocki!!!
to odliczamy:):):) i zdajemy relacje:)

Kochane widze ze same dobre wiesci:-Di tak trzymac ,ja odliczam dni na kalendarzu do USG -jeszcze 7 dni:-)i juz sie denerwuje moj M usłyszy pierwszy raz serduszko u kluski, wiec chcialabym zeby było wszystko ok:tak:ale oczywiscie bez czarnych myśli sie nie obejdzie:baffled:
Co do jedzonka wkurza mnie jedna rzecz mam ochote na niezdrowe jedzenie fast foody itp normalnie slinka mi cieknie:zawstydzona/y:wy tez tak macie ? nie wiem co sie dzieje próbuje jesc rzeczy na parze "cos zdrowego"a tu mie wychodzi:wściekła/y:taka jestem zła na siebie a najgorsze jest to ze waga idzie w góre i rosna mi bioderka:szok:i to wlasnie przez te "pyszne ammm":sorry2:
oj nic mi nie mow:):) tez bym mogla jesc niezdrowe i pelne kalor rzeczy:);) a pozniej kto to zrzuci:):)

Witam!!!
nie wiem czy tutaj czy też nie jak nie to bijcie mnie po głowie i wskażcie dobrą drogę:) ale chciałam się przedstawić:)

Tak jak i Wy spodziewam się grudniowego bobaska termin mam na 31.12,
Mam na imię Ania i hm. prawie 28 lat
Również prawie 2 lata jestem mężatką i mam już nie prawie ale ponad rocznego synusia Kamilka:)ur 05.05.2010
Aktualnie jestem na wychowawczym właśnie z tym łobuzem, i łudzę się że do czasu porodu trochę wygrzecznieje.
Przy nim jakoś nie pałałam się zbytnio w udzielaniu na forum chociaż mam nadzieję, że mimo mniejszej ilości czasu uda mi się być na bieżąco i w temacie:)
Zyczę wszystkim ciężarówkom powodzenia, szczególnie tym które będą miały pierwszą dzidzię:).

Witam!!!
witaj w klubie tez mam na 31:):):) duzo zdrowka!!!


dziewczyny o co chodzi z tym usg przeziernosci karku??to normalnie lekarz robi??
ja bylam wczoraj na krwi moczu i toxo,jutro jade po wyniki i zobaczymy co tam wyjdzie:)
a czy Wy placicie za kazde badania krwi moczu i toxo czy dostajecie skierowanie ??
ja chodze prywatnie do lekarza i musze tez zrobic prywatnie badania;/


milej nocy...
P.S. tez wciagnelam dzis truskawy:)
 
Ostatnia edycja:
mój synek miał to badanie podczas prenatalnych w 1 trymestrze z tego co pamiętam dzięki sprawdzeniu tej przezierności można wykluczyc zespol downa. Ja równiez chodzę prywatnie do lekarza w zwiazku z czym wszystko platne, ale mam oplacanyu pakiet w pracy i zamiarzam troche pokombinowac zeby rodzinny z tego pakietu wypisywal mi skierowania na badania, troche na to kasy idzie nei da sie ukryc.

Hehe no to fajnie ciekawe czy dzidzie nasze sobie wybiora ten czy przyszly rok. Z mojego doswiadczenia ja obstawiam polowę grudnia, Kamil urodził mi się dokładnie 2 tyg. przed planowanym porodem:). I z tego co widzę będziemy miały podobną róznice. miłej nocki;:)
 
reklama
Dzien dobry sloneczne!
Dagne - nic tylko sie cieszyc...:)))
Phelania - ja mam ochote na pizze zdecydowanie czesciej niz normalnie...;) a fast food jakos na mnie nie dziala..... za to sushi... pomarzyc.... nie wiem jak traktowac sledzia, czy mozna, czy nie, w koncu to tez surowa ryba....
Agapa - moze po prostu jak bobas urosnie, to bedzie lepiej slychac serduszko....:) Tak, czy inaczej troche zazdroszcze, ze mozesz posluchac kiedy najdzie ochota....
Witaj Asko! Ja tez mam plany co 31.12 i nie jest to impreza sylwestrowa ;)))
Ide dzis na manicure i pedicure... wczoraj kolezanka mnie nastraszyla, ze lakiery sa szkodliwe, i ze moge zarazic sie hivem i zoltaczka... mam troche watpliwosci, ale chyba i tak pojde... po prostu poprosze kosmetyczke - znajoma, zeby dokladnie wszytsko wysterylizowala, bo mam schize....;) a paznokcie u stop latem przeciez musza jakos wygladac.... Co sadzicie?
Buzka!
 
Do góry