reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2011

Hej dziewczyny!
Długo mnie tu nie było bo byczyłam sie na działce. Miałam co czytac choc bylo tego za duzo i odpusciłam :)
Ja mam w srode wizyte u panstwowego lekarze i troche sie martwie bo w sobote plamiłam no i oczywiscie przerażenie, płacz.... mam nadzieje ze wszystko bedzie dobrze. Chce odrazu skierowanie wziasc na prenatalne i mam nadzieje ze nie bedzie robila z tego powodu problemu.
 
reklama
Rojku- baaaardzo się cieszę, że wszystko dobrze! ja odliczam godziny... Faktycznie może wydawać się, że jestem tydzień do przodu. tylko ja mam bardzo długie cykle. od 35-45 dni. Więc maleństwo poczęte było na 100 % o wiele póżniej, niż wynikałoby to z suwaczka.
Agness1 - trzymam kciuki żeby wszystko było dobrze.
Mam nadzieję, że dostanę zdjęcie z usg i w końcu się też wam pochwalę.
Od dziś licząc zostało mi tylko równy tydzień pracy! nie mogę w to uwierzyć. chyba oszaleję z radości. od kiedy pracuje - będzie już z 10 lat, mój najdłuzszy urlop trwał w ciągłosci 2 tygodnie. buziaki!
 
Cześć dziewczynki.:-) Oj dawno już tu nic nie pisałam, a to dlatego, że nie miałam czasu. U mnie wszystko ok, brzuch już w ogóle nie pobolewa, jedynie co to zostały mi jeszcze mdłości.:-(
Jednak muszę zaopatrzyć się w nowe spodnie, bo te w których dotychczas chodziłam są już za wąskie.
Ale ja Wam zazdroszczę, że macie już niedługo wizytę u gina, ja muszę czekać aż do 20 czerwca.
A z nowych wiadomości, to moi rodzice już wiedzą, że zostaną dziadkami, powiedziałam dopiero teraz, bo chciałam być pewna, że z dzidzią wszystko ok.

Teraz już zmykam. Życzę udanego dzionka :blink: Pa
 
Cześć dziewczynki
Ja wpadłam się pożegnać. Jadę na urlop :-D Póki co samoloty latają więc raczej wylecę. Zajrzę do Was jak znajdę trochę czasu w Polsce.
Trzymajcie się, dbajcie o maleństwa i o siebie, korzystajcie z tej pięknej pogody bo u nas takiej jak na lekarstwo.
Pozdrowionka

No kochana to udanego urlopu i może byś nas tu poodwiedzała?

Ja mam chwilkę spokoju bo Maja śpi ale pewnie sie zaraz obudzi bo to już prawie 1,5 godz.
Narazie czuję się dobrze ale kryzys mam zawsze po południu.
To udanego dnia wam życzę i wpadnę może wieczorkiem:-)
 
Cześć Dziewczynki!
Bardzo się cieszę, że już co raz więcej z nas ma za sobą USG z przeziernością karku i że wszystko w porządku u Naszych Dzieciaczków! :tak: Gratuluję i czekam na następne relacje z wizyt :tak: :laugh2: Trzymam kciuki :laugh2:

Wczoraj miałam kolejny dzień pod znakiem biegania i załatwiania spraw po urzędach... Urząd pracy, urząd do spraw pomocy pracownikom poszkodowanym, moja agencja pracy... Wszędzie rozmowy, nerwy... W pewnym momencie świat mi zawirował przed oczami, zaczęło się robić duszno i myślałam, że zemdleję. :sad: Siedziałam na ławce dobre pół godziny, zanim mi przeszło. Okropne uczucie :-( Zadzwonili też do mnie po raz kolejny prawnicy z poradą co dalej zrobić, wygląda na to, że będziemy chyba zakładać sprawę w sądzie. Na razie jednak trzeba napisać pismo i powysyłać w kilka miejsc... Kupa roboty, a głowa pęka :dry: I na dodatek nie dostałam jeszcze zaproszenia na usg do szpitala, więc czekam w nieświadomości kiedy nareszcie zobaczę nasz Najdroższy Skarb :-(

Kochane, Administracja forum ostrzega przed złośliwym oprogramowaniem które może wkraść się do naszych komputerów, jeśli mamy styczność ze stroną internetową www.ślub-wesele.pl Zalecane jest usunięcie suwaczków, jeśli macie jakieś z tej właśnie strony, aż do rozwiązania problemu.
 
A ja właśnie wróciłam z wycieczki do pracy :) Ależ przyjemnie przyjechać do pracy ... w odwiedziny :))) Za chwilkę wszamię zupkę i zmykam na spacer z psinką, bo podobno popołudniu ma się zachmurzyć, a chcę skorzystać jeszcze ze słońca.

Dzięki Kota ;-) ja z mięsa przerzuciłam się na owoce truskawki,jabłka,czereśnie,kiwi pyyyycha ;-) moja mama mi nadaje,że truskawki mogą uczulić maleństwo,ale ja i tak jem jakośnie chce mi się w to wierzyć....chociaż z drugiej strony ja na jedno posiedzenie pół kilo pochłonę...

Mi położna nawet zaleciła truskawki, bo maja dużo żelaza. No więc jak trzeba to trzeba :)))

Cześć dziewczynki
Ja wpadłam się pożegnać. Jadę na urlop :-D Póki co samoloty latają więc raczej wylecę. Zajrzę do Was jak znajdę trochę czasu w Polsce.
Trzymajcie się, dbajcie o maleństwa i o siebie, korzystajcie z tej pięknej pogody bo u nas takiej jak na lekarstwo.
Pozdrowionka

Miłego urlopu. Zaglądaj do nas.

Rojku- baaaardzo się cieszę, że wszystko dobrze! ja odliczam godziny... Faktycznie może wydawać się, że jestem tydzień do przodu. tylko ja mam bardzo długie cykle. od 35-45 dni. Więc maleństwo poczęte było na 100 % o wiele póżniej, niż wynikałoby to z suwaczka.
Agness1 - trzymam kciuki żeby wszystko było dobrze.
Mam nadzieję, że dostanę zdjęcie z usg i w końcu się też wam pochwalę.
Od dziś licząc zostało mi tylko równy tydzień pracy! nie mogę w to uwierzyć. chyba oszaleję z radości. od kiedy pracuje - będzie już z 10 lat, mój najdłuzszy urlop trwał w ciągłosci 2 tygodnie. buziaki!

Ja też do tej pory urlopowałam 2 tygodnie, a teraz korzystam. Na początku było ciężko, ale przywykłam już do lenistwa :)))

Hej, właśnie odebrałam wyniki CMV i toxoplazmozy - powiadamiam, że są ujemne :)

Super, dobre wieści.

Zmykam dziewczyny. Miłego popołudnia.
 
reklama
Kurcze im bliżej tych kolejnych USG tym bardziej się boję - jak to jest :-)
dagne-wspaniale że wyniki są takie jak powinny

Ach już patrzeć na siebie nie mogę tylko leże i tyje:( Mam nadzieję ze nadchodzące letnie grilowania nie uderzą mi do głowy.

A na chwilę obecną by zabić zachciankę zrobiłam sobie koktail truskawkowy :) - polecam na te upały - super orzeźwia!!!

Dziewczyny a jak to jest w tymi badaniami tarczycy...te podstawowe wystarczą TSH czy jakieś bardziej szczegółowe powinno się w ciąży zrobić?
 
Do góry