reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2011

Kupinosia ja akurat przestałam wierzć,bo modliłam się gorąco do wszystkich Świętych,Boga i nic mi to nie dało tata odszedł i nie wróci,to jest żałosne mam wierzyć w coś co tak naprawdę nie wiem czy istnieje? Wierzyłam,chodziłam do kościoła itp,a kiedy potrzebowałam łaski nie otrzymałam jej,niestety.

Kotabehemota,Mexwell,Bajeczka, dzięki Kochane. No muszę na siebie uważać,ale nie wiem co mam zrobić z Nicole bo z mamą jestem na ścieżce wojennej i nie będzie mi pewnie odbierała małej w te upały...

Rojku maleństwo rośnie jak na drożdżach ;-)
 
reklama
Jestem i ja :)
Zrobiłam mężowi kanapki do pracy a samą mnie naszło na banana i słoiczek kremu czekoladowego- tak z rana rozpusta;/ Ale muszę go szybko odstawić bo znowu będę miała zaparcia.
A na obiadek chyba zrobię kluseczki z serem i truskawkami. Na szczęście nie muszę wychodzić po truskawki bo w zeszłym roku robiłam taki mus do zamrożenia i w tym roku tylko serka wystarczy dodać :)
Brzusio na razie nie boli tylko coś kłuje co jakiś czas ale to już chyba jelitka.

Jutro pójdę oddać krew na toxo, różyczkę , grupę krwi i mocz- bo ost. wyszły mi jakieś bakterie
A w czwartek kolejne USG
Chciałabym już mieć te USG genetyczne....a tu trzeba czekac do 20-tego czerwca. wrrr:)
Ach niech dzidziuch wypoczywa do tego czasu:)
 
Nereida pisząc kluseczki miałaś na myśli pierogi???

Kota-behemota a jak się robi tą zupę z botwinki?

Ja USG przezierności karkowej mam w piątek jupi!!!
 
cześć laseczki!!!

Ale upał się dziś zapowiada, a ja chodzę, jak zombie, nie daję rady się wyspać... Wczoraj troszkę mnie mdliło, ale nie było to zbyt uciążliwe, daję radę. Ogólnie jestem zmęczona, niewspana, rozbita i marudna. Nic mi się nie chce, tylko spać.

Firanka, wrzucę zaraz mój przepis do wątku jedzeniowego :-)
też mnie naszło na truskawki, ale się nam udało, że akurat się sezon zaczyna, mniam, wczoraj widziałam, jak już ludzie zbierali do koszyczków, więc z dnia na dzień będą coraz tańsze.

ja odliczam już godziny do 30go maja....

miłego dnia mamuśki!
 
Dzięki Kota ;-) ja z mięsa przerzuciłam się na owoce truskawki,jabłka,czereśnie,kiwi pyyyycha ;-) moja mama mi nadaje,że truskawki mogą uczulić maleństwo,ale ja i tak jem jakośnie chce mi się w to wierzyć....chociaż z drugiej strony ja na jedno posiedzenie pół kilo pochłonę...
 
No ja teraz jem jabłko zielone...kocham je...ja tam sie takim gadaniem nie przejmuje teraz jem cytrusy bo potem nie będę mogła...
 
Cześć dziewczynki
Ja wpadłam się pożegnać. Jadę na urlop :-D Póki co samoloty latają więc raczej wylecę. Zajrzę do Was jak znajdę trochę czasu w Polsce.
Trzymajcie się, dbajcie o maleństwa i o siebie, korzystajcie z tej pięknej pogody bo u nas takiej jak na lekarstwo.
Pozdrowionka
 
reklama
Nereida pisząc kluseczki miałaś na myśli pierogi???
Kochana nie przeceniaj mnie ;p Obecnie jestem za leniwa by siedzieć i lepić pierogi :-)
kluseczki - miałam na myśli makaron świderki :-)
Aletak teraz pisząc w sumie badziej niż na truskawki mam ochotę na knedelki ze śliwkami ;-)
 
Do góry