reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2011

Jejciu jak dobrze że mój M tak nie reaguje na Pudziana.
Za to dziś kupił mi znowu tulipanki (pod pretekstem że tamte już zwiędły ) i wyciągnął Mnie z domu nad Pilicę bym nie kisiła ogóra w domu tylko pooddychała powietrzem :) I to był świetny pomysł! Naprawdę leżałam na kocyku słuchałam radio i delektowałam się spokojem. Dzień udany :)
A wasi mężczyźni na pewno w końcu się obudzą przestaną się wymykać po nocach.
Choć z drugiej str chyba lepiej by wyżył się na kolegach niż na własnych kobitkach :p (Na zasadzie bo zupa była za słona, a woda w wannie za twarda);-)
Trzymam kciuki!!!
 
reklama
Witajcie przyszłe mamuśki:-)

ja dziś jakiś ranny ptaszek:-) o 10:30 dentysta i kontrola uzębienia gdyż biorę żelazo:-) a za trzy dni bo dzisiejszego już nie liczę będę szła do lekarza i wreszcie zobaczę moją kochaną fasolkę:-)

życzę miłego dzionka :-) trzymajcie się
 
cześć Mamuśki!

jak dziś Wasze samopoczucie? coraz bliżej końca 1 trymestru, ja nie mogę się już doczekać.
a ogólnie mam takiego okropnego lenia, że jestem w stanie zasnąć w 3 sekundy od zamknięcia oczu. Marzę o L4, ale z drugiej strony dobrze się czuję i chcę być lojalna, bo pracodawca jest super i bardzo mi idzie na rękę. Nie wiem już sama, jak to rozegrać, mam nadzieję, że za równiutki tydzień będę już spokojniejsza i mniej senna, oby do kluczowego USG!

ściskam Wam i życzę miłego dzionka!!!

aha, dziewczyny, używacie może samoopalaczy lub kremów brązujących? bo ja mam takie okrutnie blade nogi, że aż wstyd wyjść bez rajstop....
 
Hej dziewczyny:-)
Wczoraj skwar, a dziś chyba zaraz u nas lunie deszcz..
Nereida, fajny mężuś:-)
Marchewka, trzymam kciuki za pomyślne wieści od dentysty;-)
Kota-behemota - co do samoopalaczy i innych takich - ja się nie znam, ale wydaje mi się, że to jak z farbowaniem włosów..w pierwszym trymestrze bym się nie poważyła, ale w drugim?:-) Wydaje mi się, że czemu nie:-)
aga7602, trzymam kciuki, żeby wszystko dobrze się skończyło..
Rojku, daj znać, jak po wizycie:-)
 
hejka dziewczyny!
Cięzko Was nadrobić po 5 dniach nieobecności, więc chyba nawet nie próbuje:-)
Ja dalej rano witam się z kibelkiem, jeszcze dopadła mnie zgaga i ogólnie zmęczona jestem koszmarnie-oczywiscie dam radę:-D
Mam lekarza w piatek to dowiem się więcej co i jak z dzidzią...
 
mineralnakocica, gratuluję maluszka, 23mm to już porządka kluseczka :-)

maxwell80, w sumie ja już odrosny robiłam kilka tygodni temu, fryzjerka wiedziała, że jestem w ciąży i nie widziała przeciwwskazać, tylko przy oknie mnie posadziłą, żebym nie wdychałą farby, a samoopalacz tylko na nogi potrzebuję, ale wstrzymam się jeszcze te 1,5 tygodnia :-)
 
witam wszystkie mamusie:-)
mineralnakocica -gratki bobasa całe 23mm ładnie:-)
jejku dziewczyny jaka tu duchota,słońce daje ostro i jak pomyśle że o 13 muszę wyjść to, aż mnie skręca ..
ale córka sama nie przyjdzie do domu ze szkoły wiec szykuje się na maraton przez pustynie :-(
a jak u was humorki ??...samopoczucie ??
 
Chętnie tez dowiem się coś na temat balsamów brązujących czy samoopalaczy, bo nogi blade hehe
Ja włosy farbuję co miesiąc, mam dużo siwych włosów niestety. Uważam , że w ciąży trzeba się sobie podobać -inaczej już całkiem marnie z samopoczuciem.
Wstałam rano z zamiarem posprzątania gruntownego , ale już mi sie coś odechciewa:sorry2:
 
reklama
Roju - widzę, że idziemy równą drogą:). ja badania genetyczne mam jutro o 19. trzęsę się z nerwów, ale musi być dobrze. daj koniecznie znać jak ci poszło. ile maluszek ma cm. itd. to sobie porównamy. pozdrawiam kobietki:)
jestem w pracy i jednym okiem zerkam na forum, bo normalnie nie mogę wysiedzieć. kupa roboty, a ja mam lenia niemożliwego:)
 
Do góry