reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2011

reklama
Właśnie co do upławów to miałam się Was o to pytać. Zazwyczaj przed ciążą to już jak ze mnie coś leciało to to było przezroczyste, białe albo kremowe, a teraz wydaje mi się że jest tak jakby inny odcień, też Wam się kolor zmienił? Wczoraj to się troszkę zdenerwowałam przez to, czy to nie jakiś niefajny znak, ale odgoniłam szybko złe myśli.

Jeśli chodzi o poród to myślę o rodzinnym. Podobno na znieczulenie w tym szpitalu, w którym chcę rodzić nie ma szans, więc oby poszło w miarę gładko. Ale swoją droga to dziwne, ja to bym nawet była skłonna sobie dopłacić za to znieczulenie.
 
Rojku ja od początku ciąży mialam już wiele kolorów śluzu...od ciemno brązowego bo jasno karmelowy, dopiero od wczoraj mam taki beżowy...
 
Weszłam na stronę Rodzic po ludzku i o zgrozo jest tam wpisany nasz brodnicki szpital...to chyba jakieś kpiny- rodzić po ludzku to tu można tylko na papierze, a warunki sanitarne okropne, na stronie wypisują, że można brac prysznic podczas bólów....jak strach wejść do niego taki syf...ehhh Niestety , ale w moim okręgu trudno wybrac szpital- co jeden to "lepszy".......bardzo żałuję , że nie ma możliwosci porodu w prywatnym szpitalu gdzie jeżdżę do gina do Torunia.
Jutro o 8.30 wizyta :)
 
Ja nie mogę dziewczyny zwariuję przez te mdłości to już prawie koniec I trymestru a u mnie coraz gorzej, rozmawiałam z muszlą chyba z 7 razy od 2o masakra...
 
Witam mamusie:)
kurcze ale w Zgorzelcu duszno ledwo z młodą do domu doszłam wrrrrrrrr
i jeszcze na marchewkę mnie wzięło...przekichany dzionek:p



a co do porodu hmmm 12 h miałam bóle krzyżowe
ale sam poród trwał 15 min
tez bez znieczulenia ...łotry mi nie dały :p
oby i ten trwał tylko 15 min była bym bardzo szczęśliwa
Rozumiem że za "sam poród" uważasz skurcze parte. To u mnie to trwało moment.:-D

Ja jeszcze nie wiem gdzie ale ale zastanawiam sie nad Madalińskiego? Słyszałyście coś o tym szpitalu?
Ja słyszałam i dobre i nie za dobre wieści na ten temat. Jak wszędzie są plusy i minusy, zależy jak się trafi.

z madalińskiego jest mój gin :) polecam szpital. w zeszłe wakacje miałam tam operację super personel. ja mam dylemat czy na madalińskiego czy w orłowskim.

Ja w orłowskim rodziłam pierwsze dziecko, miałam poród rodzinny za który płaciłam, ale nie byłam zadowolona. Chodzę cały czas do gina który tam pracuje, ale od drugiego dziecka rodzę w IMiD. Moja młodsza siostra natomiast jest zadowolona. urodziła tam 2 dzieci.
 
Jak wybierzemy madalińskiego to biorąc pod uwagę małą różnice jaka jest między naszymi maluszkami to jest szansa że się spotkamy :):p

faktycznie :-) jest taka szansa hehehe .

w Orłowskim jest świetny specjalista dr Roszkowski , poza tym Orłowski jako jedyny szpital ma sztuczne serce do podtrzymania życia matki i dziecka nienarodzonego jednocześnie. W ten sposób Orłowski bije na głowę wszystkie inne szpitale w mojej opinii. za każdym szpitalem stoją minusy i plusy to indywidualna ocena każdej rodzącej więc o który byśmy nie pytały to i tak znajdzie się ktoś kto będzie miał negatywne bądź pozytywne opinie :-)
zresztą takimi sprawami będziemy się martwić przed samym porodem:-)
na chwilę obecną cieszmy się stanem błogosławionym:-)
 
reklama
Do góry