reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2011

reklama
Izi- oj nieładnie, załatwili Cie jak chama w sądzie :no: :wściekła/y:
Venus- może wytrzymasz, to już tylko pare dni ;-)
Agapa- akurat teraz ta ospa musiała sie do Mayi przyplątać :dry:

U nas z tym dodatkowych ubezpieczeniem bez niespodzianek (mam nadzieje). Mąż ma jutro do pracy wziąźć mój dowód osobisty, zobaczymy...
 
Izi, no to dupa blada! :/ Ale wiesz, ktoś się tym u Was zajmował, ktoś obsługiwał to ubezpieczenie, więcej - zazwyczaj kadrowa albo księgowa dostaje parę złotych co miesiąc za każdą ubezpieczoną głowę, więc chamstwem jest nie tylko decyzja pracodawcy, ale też olanie pracowników przez tę obsługującą osobę :/
Sama prowadziłam takie ubezpieczenia i nie wyobrażam sobie, żeby "moi" pracownicy nie mieli pełnych informacji na ten temat.
No i oczywiście lista płac była co miesiąc, a na tej liście potrącenie, więc każdy miał pewność, że ubezpieczenie jest.

Venus, samo odejście czopa jeszcze nie jest gwarancją. Musisz poczekać na skurcze, albo odejście wód. Mój gin każe również kontrolować obwód brzucha (przy czym chodzi o kontrolę na przestrzeni dni, a nie godzin). Jeśli się zmniejsza, oznacza to, że dziecko będzie miało coraz gorsze warunki, co spowoduje wydzielanie się oksytocyny, a co potem, wiadomo ;)
 
Witajcie
Ja tak bardzo chciałam rodzic w grudniu i się udało więc i za Was dziewczyny trzymam kciuki byście do stycznia dotrwały :)
My wlasnie z Aleksem odpoczywamy po kolacji, ma melodie do spania,nie ma co :) budzenie go co 2godz na jedzenie graniczy z cudem ale myśle ze się dotrzemy!
Wszystkim mamusiom i ich pociechom życzę spokojnego wieczoru i nocki
 
cześć mamusie,
czytam, że czekacie do 2012 i mocno ściskacie nogi:-D no ciekawe cz jeszcze w między czasie jakiś maluszek się pojawi grudniowy no pewnie kasia lada chwila da znać aby wszystko poszło sprawnie:tak:
święta święta i po świętach ja dziś na wyprzedaże sama ruszyłam, kase wydałam i nieszczęśliwa jestem bo konto ogołacam ale cóż coś mi się należy, jutro teściowa do dzieciaków przyjeżdza a ja z M na zakupki śmigamy ale z nim to już bez szaleństw bo on oszczędny jest więc spokojnie..

u nas pogoda koszmarna a my wracamy powoli do zdrowia aż się boję wychodzić bo w taką pogodę to o infekcje nie trudno :confused:

dużo zdrówka mamusie i życzę tym które chcą urodzić w styczniu aby dotrwały a te które chcą już swoje maluszki aby urodziły jak najszybciej:-D:-)
 
reklama
Witam wieczornie :) Nie mam zbyt wiele czasu przy małej żeby pisać, ale staram się zaglądać w ciągu dnia więc jestem w miarę na bieżąco. :)

Udało mi się dziś wyrwać z domu na zakupki a Emilka została z tatą i dzielnie sobie radzili :) Zrobiła mu tylko jednego psikusa bo jak jej zmieniał pieluszkę to zanim podłożył nową obsikała ubranka :-D

Byłam też u siebie w pracy, okazało się, że już mi włączyli Emilkę do abonamentu medycznego i od 01.01 będziemy mogli chodzić w jego ramach do lekarza, więc od razu zapisałam ją na usg stawów biodrowych na 20.01.

Trzymam kciuki za wszystkie mamy które chcą się już wypakować i za te, które zaciskają nogi, żeby maluchy nie pokrzyżowały im planów. :-)
 
Do góry