reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2011

reklama
Mła okazuje sie ze od roku!!!!!!
I nikt mi nie powiedzial!!!
Caly czas myslalam ze jestem ubezpieczona:(

Venus
niby w ciagu 12 godzin powinien nastapic porod..ale to roznie,ja tyak mialam przy pierwszym porodzzie..ok 9 rano odszedl czop z kreseczkami krwi i o 20.35 juz urodilam:)
trzymam kciuki !!
 
hej laseczki, no w koncu widzę mamusie kangurki, bo przyznam szczerze.... nie ujmując nic mamusiom i ich "problemom codziennym" jakoś mi tak łyso było tu bez was, czułam się samotna ja i mój brzuch;p;p;p. Mimo że jednego szkraba już mam, ale to wiadomo inne wymagania i grupa wiekowa;p

Teraz szukam sobie prezentu zaleglego na mikolaja, urodzinki, świeta i na zapas za urodzenie malej;p;p chciałam jakas bronsoletkę ale postanowiłam być praktyczna i kompletowac dalej moją nowa kuchnię której jeszcze... nomen omen nie mam;p wybrałam najnowszy blender bezprzewodowy Brauna ... ale jestem na etapie szukania gdzie kupic w lepszej cenie:) A ze uwielbia gotowac i piec, to zdecydowanie bede bardziej zadowolona z tego niz jakby moj maz wpadl na"genialny" pomysl kupienia czegos... nie wiem czego:)

U mnie sie nic a nic nie dzieje!!!!!! no poza tym że jak idziemy na długi spacer to czuje mega długie kłucie od dołu, do tej pory tego nie miałam, ale jak staje mija a w domu wogole sie nei zdarza. Wydaje mi się ze szyjka juz teraz zanika i stad taka reakcja na chodzenie, pamietam jak mi w szpitala poprzednio kazaly chodzic i skakac na piłce, zeby szyjka puscila i rozwarcie szło dalej...

ale teraz cholera to ja już chce wytrzymac przynajmniej do soboty poznego wieczora... to moze ur. 1 ;p;p
Co raz mniej nas tu aktywnych kangurków:)
A tu jeszcze Venus coś bierze no.. zyczę ci z całego serca bo wiem że chcesz przetrwac do nowego roku, wiec trzymaj się!!!
 
Izi nie pozostaje mi nic tylko czekac. Nie bede sie spieszyc na IP, chyba ze odejda wody..Bardzo chetnie wpuszcze Was-ja poczekam z porodem:tak:
 
Izi to juz jakaś masakra normalnie !! Nie zauważyłaś żadnej zmiany na pasku wcześniej????:szok: Gdyby mnie coś takiego spotkało, to bym zażądała od pracodawcy wypłaty takiego świadczenia:wściekła/y:

Asko też czekam na nowy rok :-p Zresztą nic nie zapowiada wcześniejszego porodu :tak: Chociaż w duchu mam nadzieję....;-)
 
mamaoskarka,my dostajemy rozliczenie raz na jakis czas i to ze zawsze mam cos na koncie to nie zwracam uwaghi ile dokladnie dostaje;/
a przynajmniej tego bym sie nie spodziewala ze zmeina ubzpieczenie i mnie nie powaiadomia o rezygnacji;/


to na razie ja, asko ,venus i mamaoskarka czekamy na nowy rok???
czy ktos jeszcze??
 
reklama
Kochane jeszcze jakiś czas temu chyba wszystkie albo prawie wszystkie chciały rodzić w grudniu :-) A teraz styczeń hehe Sama jestem ze stycznia i polecam ;-)
 
Do góry