reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2011

bycie MAMĄ jest tak zajmujące, że czas dosłownie pędzi, jak szalony! Maluszek jest naprawdę kochanym i grzecznym chłopczykiem, daje nam pospać w nocy, w dzień tylko czasami marudzi, ja może 2, 3 razy miałam doły związane z tym, że sobie wkręcałam, że nie dam rady.

jak Wasi faceci? pomagają, czy raczej się dystansują? u nas jest wspaniale, mój M. powiedział, że jeszcze nigdy nie widział tak czystej i prawdziwej miłości, jak moja do naszego synka. Odkąd maluszek jest już z nami, w naszej rodzinie namnożyły się olbrzymie pokłady miłości. Z okazji Świąt życzę Wam wszystkim właśnie takiej pięknej, czystej i bezwarunkowej miłości!!!

khkj.jpg
 
reklama
Dobry wieczór !

u mnie to samo maluszek jest taki grzeczny tzn. je śpi je śpi tak co 3 , 4 godzinki. W nocy też rewelacja .
Mój Piotrek pomaga bardzo tzn. wstaje w nocy podaje do cyca przewija przebiera kąpie ... Ogólnie jestem bardzo zadowolona.
Miałam 3 dni temu desperacką noc ,ale to przez własną głupotę zjadłam ptasie mleczko.
Waga też fajnie schodzi w dół jak narazie...

Święta święta pierwsze razem.

Życzę wam spokojnych i radosnych świąt z maleństwami !

Ps. Wszystkie rozpakowane ?
 
ja właśnie usiadłam po porządkach i ostatnich kuchennych wojażach! tzn jutro jeszcze tylko pozostanie upiec chlebek i dorobić farszu do krokietów bo zabrakło!

spakowałam też prezenty, choć jeszcze nie wszystkie mam- tzn brakuje mi dla brata, ale z nim co roku mam problem...
i pierwszy raz w życiu ozdobiłam święcę i takie świeczniki-a'la kieliszki metodą decupage i chyba jutro z samego rana skoczę jeszcze po te świeczki i dorobię dla każdego do prezentu!!

no i czekam na wieści od sergee!! bo to może być pierwsze typowo świąteczne dzieciątko!!
 
inka na oby poczekala do tego stycznia:)heheh jak nie to trudno:)

olluchna nie jeszcze troche Nas zosstalo...

asko jak wypieki??chyba przez ten nawal pracy nie pojechalas tak jak sergi rodzic??:)



a ja wlasnie skonczylam pakowac torbe do szpitala:)
i wchodze na bb i znow lekka cisza...no ale rozumiem swieta:)
to ja spadam sie polozyc!!!bo jutro z rana wyjazd na wigilie...
dobrej nocy !!!
 
Adaś zasłużył dziś na wielki prezent. Wczoraj spał cały dzień, bałam się nocy a to moje kochanie tylko raz o 3:00 chciało pić.. i spaliśmy do 8:30 :tak:

Dziś pierwszy raz spędzimy święta razem z M. jak rodzina. Nawet M. pobiegł wczoraj do fryzjera bo obiecał nam rodzinne zdjęcie. :-D

A ja z okazji świat zycze Wam przede wszystkim zawsze zdrowych, pogodnych, grzecznych i uśmiechniętych dzidziusiów oraz miłości i szczęścia na co dzień.
 
reklama
Dziewczyny jak ja Wam zazdroszze przespanych nocy. Mój budzi się o 23, o 1, o 4, o 5 i o 7 noc w noc, je przez godzinę więc zostaje mi pół godziny do godziny snu. Jestem wykończona. M pomaga ale co będzie jak wróci do pracy? Ciesze się że mały je dużo bo musi rosnąć i nabierać ciałka ale już to karminie o 7 rano oznacza u mnie łzy jestem tak zmęczona.
 
Do góry