reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2011

Ankubator super ten Twój mały mężczyzna;-) Mój też będzie Mikołaj, wiec napewno Mikołaje to super chłopaki :-D
Asko właśnie sugeruje się tym co mówisz, ale i tak nic nie zależy ode mnie;-) Ale sobie dzisiaj zrobiłaś przeprawę, może coś pomoże:-)
Dorotar nie ma jak czerwień na pazurkach i kto mówił że mamusie nie mogą być seksi?:-D Powodzenia przy spotkaniu z Mikołajem:-)
 
reklama
Asko- u mnie tez sie nie zapowiadlo ze urodze wczesniej, na 13 mialam nawet wizyte umowiona. Nawet lekarz powiedzial ze mam sie nie sugerowac tym ze mi sie termin przesunal z 25 na 18
 
No to kolejny dzień czekania. Zaraz idę sobie zrobić naleśniki i jeszcze mńie czeka zebranie w szkole u Kami. Coś mnie cały brzuch pobolewa, albo to zdenerwowanie...
 
Ja tylko musze zaplakac wam ze bardzo bola mnie sutki, mała chce ssac cały czas a tam jeszcze nic dla niej nie ma i sie strasznie złości i krzyczy na pół oddziału :(
 
AGA7602 ja synka też dźwigam a chodziło mi o dźwiganie mojej prawie 3letniej córci, która waży około 13 kg. Więc chyba jeszcze nie mogę, nie wiem, a mineło mi 10 dni od CC.

VENUS tak tak mamuśki przynajmniej czasem muszą poczuć się i pobyć sexi, planuję jutro się wystroić, wyczesać, wymalować i ruszyć z Amelką na Mikołaja. Mam nadzieję, że z mamą się nie będzie go bała.
 
Jeśli chodzi o dźwiganie, podobno nie powinnyśmy przez okres tego najintensywniejszego połogu, czyli przez 6 tyg. Moja położna za dźwiganie uważa podnoszenie dziecka razem z fotelikiem, czyli przeciętnie od 10 kg w górę. Chodzi o pewien pionowy mięsień, który podtrzymuje zarówno macicę, jak i pęcherz. Jeśli go przesilimy w tym okresie może wystąpić problem nietrzymania moczu itd. :/

Aga, masz rację, teoretycznie końcóweczka. Jednak lekarz stwierdził, że mój brzuch to prawdziwy kurort dla małej i choć wszystko gotowe ona tak łatwo z niego nie zrezygnuje ;)

Phelania dzisiaj wychodzi ze szpitala i jutro powinna się do nas odezwać na BB.
Czekam jeszcze na wieści od Mirabelki :)

Nikt dzisiaj nie wpisał się w kolejkę do rodzenia????? ;)
 
czesc kochane :)
ja godzinke temu wrocilam z zakupow..bylm z Mlodym w Auchan na zakupach,bo tu mam najblizej..kupilam choinke,bo trzeba wczesniej ja ubrac,bo to roznie:)
Mlody mi padl jak kawka..po drodze jeszcze weszlam do zoologicznego i kupilaam 3 ryby do akwarium bo sie pogryzly i musialaam nowe wstawic:)
Teraz siedze objedzona,bo jak Mlody zasnal to ja zamowilam sobie pizze,bo m dzis pozno wroci i mowil ze zje po drodze w pracy..

TEraz siedze na kanapie i mi sie nic nie chce jestem mega zmeczona;/;/

ankubator stol latek:):)) pociechy z dxzidziusia!!
asko dziekuje Kochana tez tak myslalam o tym przedziale wiekowym...jutro pojade z M przymierzać foteliki do Patryczka,bo Mlody wazy 14,5:) i ma 96cm wzrostu takze sadze ze bedzie gotowy na ten przedzial fotelikow:)

Dziewczyny a kupujecie sobie herbatke na laktacje>>hippa??
bo ja przy 1 ciazy wypilam jej mnostwo...i sie zastanawiam czy teraz jest sens ja kupowac czy jakas inna??;/
bo w sumie tu chodzi o ilosc plynow a nie o smaki...
 
MŁA a Ty miałaś CC? Bo mi chodzi o dźwiganie po CC, bo to jednak operacja, ,mięśnie, macica była rozcięta. Dlatego wypytuję, bo boję się że jak za szybko wezmę na ręcę tą moją 13kilogramową córę to żeby tam w środku nic mi nie popękało.
 
Dorotar, ja jeszcze nic nie miałam :D

Izi, nam polecali jakąś herbatkę "z bocianem" na laktację. Podobno jest super, choć prezentuje się niepozornie ;)
 
reklama
Mła ja myślałam że Ty już gdzieś nam w czeluściach szpitala zginęłaś, bo od wczoraj Cię tu nie widziałam.... :) tu takie info że Emilce za dobrze w brzuszku.

Moja daje mi dziś tak popalić że jeśli nie trafię do szpitala to idę rano do mojej ginki żeby posprawdzała co i jak,jaoś nie kojarze takich rewolucji przy końcówce z Kamilem więc wolę zobaczyć:) tymbardziej że to juz 4.5 tyg. od poprzedniej wizyty.
 
Do góry