reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Grudzień 2011

reklama
Dzien dobry!:-)
Dagne, Agunia - trzymajcie sie dziewczynki!
Agapa, powodzenia....!:-)
ja mam kolejna wizyte 20.12... chyba juz naprawde ostatnia;-)
Sergie, dobrze, ze czasem jestes na fb, bo inaczej martwilabym sie....
Zajrzalam na fb i jesli sie nie myle to - Dagne i Asko maja dzis urodziny... Najlepszego dziewczyny!:-)
Chyba czesc oczekujacych rozpakowania na dniach po prostu relaksuje sie i dlatego tak cichutko sie zrobilo na bb....:tak:
u mnie dzis koncowka swiatecznych prezentow... zaczynam w koncu identyfikowac sie z wpisami sprzed kilku tygodni... zrobilo sie ciezko.... i bola czesci ciala, ktorych nigdy bym o to nie podejrzewala....;-)
Milego i pelnego sukcesow dnia!:-D
 
Ostatnia edycja:
Nikuss, dzięki za opowieść porodową! Gładko poszło, a Lenka taka słodka w tej czapuni, że ahhhh :)

Ciekawe, co u Freiyi. Znów była cisza, a potem pójdzie hurtem, bo to jeszcze Agusia, Agapa i Dagne. Czyżby brali za alfabetem???? Można jeszcze zmienić nicka??? XD

Buziaki! AMła XD



Asko, Dagne
- wszystkiego najlepszego!!!!
Papayka, to raczej nie relaks, a przedporodowe obgryzanie paznokci w stresie ;)
 
Ostatnia edycja:
Dzień dobry
Dziewczyny życzę Wam powodzenia na porodowce!!
Asko,dagne najlepszego z okazji urodzin!!

Ja do 15 jestem na uczelni i na złość mam prawie pusta baterie więc pewnie pozostanę bez kontaktu z Wami ale myślami jestem :D
Milego dnia
 
Ostatnia edycja:
Dzień dobry z rana:biggrin2:
Oj, jaka jestem niewyspana:szok:..Marta dała popalić w nocy..a teraz widzę, że juz mruczy znów za jedzonkiem..ech..
Agapa, Dagne, Agunia - trzymam kciuki za Was!!!
Dagne, Asko - najlepszego kochane!!! Dagne, jakbyś dzisiaj urodziła, fajny prezent byś miała:-)

Miłego dnia dziewczyny..
Zobacz załącznik 416179
 
reklama
Asko, Dagne - 100 LAT !
Nikuss- słodkości !
Izi- mam maxi cosi 9-18kg i musieliśmy do dziadka auta też jakiś kupić. Tym razem padło na maxi cosi 15-36kg i we wrześniu był jeszcze za duży. Ola jakoś tak luźno w nim siedziała. Teraz w zimowej kurtce już jest lepiej....Zakupu nie żałuję choć troche nad wyrost. Jest wygodniejsze zapinanie i on wystarczy do ok. 12 roku życia

Wieczorem już nie czytałam ale tak coś czułam że Agapa rodzi a u Dagne chyba zadziałal olejek !
 
Do góry